Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

nie mogę się doczekać!!!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 64, 65, 66  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Wto 26 Maj 2009, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się pytam jak na pewne sprawy patrzą ale w celach informacyjnych, właśnie z okazji zakupionego planera ślubnego zbieram wszystko do kupy i wczoraj rozmawiałam z Ł. o zaproszeniach, że to będzie od nas a nie z rodzicami bo im też zaproszenia dajemy a bez sensu tak kombinować.
i potrzebuję pomocy teściowej z listą gości Ł. bo on mi napisała info tego typu:
"rodzice magdy i wioli" a zapytany o nazwisko podaje 2prawdopodobne Ściana dla mnie to nieprawdopodobne, no ale ja wpisałam swoich gości on swoich tylko teraz jeszcze muszę o jego szczegóły poznać, żeby wiedzieć do kogo zaproszenie wysłać
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
magdziuniaaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 139
Skąd: Tomaszów Maz

PostWysłany: Pią 29 Maj 2009, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy wszystkie tak mają ale ja zaczynam się strasznie denerwować i nie wiem naprawdę czemu ślub za 3 tygodnie a ja mam takiego stresa jak nigdy i nie wiem co będzie przed samym weselem smutny
Może poradzicie mi jak sobie z tym radzić pytajnik
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kat8
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 283

PostWysłany: Pią 29 Maj 2009, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hm...beznadziejny przypadek,zresztą tak jak mój język to chyba kwestia przyzwyczajenia się do sytuacji. Ja od dawna planuję,przygotowuję i ulepszam a P. tylko płacił,potakiwał i ogólnie zdawał się na mojego organizatorskiego ducha aż tu nagle mi mówi,że sobie uświadomił iż to tylko niecałe 3 miesiące. Chyba się przestraszył ... wyśmiewacz
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Sob 30 Maj 2009, 7:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magdziunia- to normalne. Ja miałam w ostatnich taki kryzys że się do P. nie odzywałam 6 dni (!). Tego mi było trzeba, po tych dniach się poryczałam jak bóbr (samo jakoś tak pękło), po czym długo rozmawialiśmy. I jakoś doczekałam do dnia ślubu. Na parę dni przed, dużo sprzątałam- w ten sposób rozładowywało się napięcie Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Sob 30 Maj 2009, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no z moim nie był takiego problemu włączył się w przygotowania jak najbardziej. Ba nawet MENU ustaliliśmy razem
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kat8
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 283

PostWysłany: Nie 31 Maj 2009, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moje kochanie też menu ustalało ze mną i właściwie to on rozmawiał z restauracją no bo kto jak kto ale on już nie jedno wesele organizował uśmiech tylko w sprawach dodatków typu fontanna itp to już nic nie mówił tylko czasem glówką pokiwał Rolling Eyes Ale suma sumarum z fontanny nic nie wyszło Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 1 Cze 2009, 6:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój Skarbuś we wszystko się włacza, razem wszystko ustalamy, jeżdzimy, załatwiamy, jeszcze nie było tak, że sama pojechałam, bukiecik, fryzier to napewno będe ja, ale reszte ustalamy razem, bardzo mu się to podoba i mi też lol
Ja się tak cieszę, że to już niedługo, trzy miesiące to zleca bardzo, weekendy na zapraszanie gości, reszta dni na inne szczegóły, ale stresika mam z lekka narazie lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Wto 2 Cze 2009, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjemny stresik prawda??
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Wto 2 Cze 2009, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też bym już ten stresik chciała przeżywac oczko

Mój to niby się włącza a niby nie. Jeździ ze mna ząłatwiać wszystko i w ogóle ale te głowne decyzje pozostawia mi. Czasem mnie to denerwuje ale dochodze do wniosku, że on o robi dlatego, że mu w sumie pewnie niektóre rzeczy sa obojętne, a nie chce się narażać jakbym ja coś innego wolała język
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Wto 2 Cze 2009, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo kogoś innego język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 64, 65, 66  Następny
Strona 50 z 66

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group