Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kto wybiera pierścionek?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 68, 69, 70  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Prada
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 564

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie zadziwiasz mnie oczko z moim nigdy nie byłam u jubilera, .... dziś kupiłam dla siebie zawieszkę i szukam jakiegoś kompletu ze srebra tak na co dzień coś delikatnego, tylko szukam i szukam i znaleźć nie mogę...wiesz ta symetria ....oczko
_________________


Mężczyzna mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z jednej strony sie ciesze ze cie zadziwiam ale nie bylabym soba gdybym nie zapytala a dlaczego? lol Nie chodze z moim wszedzie.
Co do symetrii to kwestia gustu.Dla mnie jest...nudna i przewidywalna. Ale pewne wzory symetryczne sa jak najbardziej cool. Cos napewno znajdziesz Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prada
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 564

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie napisał:
z jednej strony sie ciesze ze cie zadziwiam ale nie bylabym soba gdybym nie zapytala a dlaczego? lol Nie chodze z moim wszedzie.
Co do symetrii to kwestia gustu.Dla mnie jest...nudna i przewidywalna. Ale pewne wzory symetryczne sa jak najbardziej cool. Cos napewno znajdziesz Very Happy


Zadziwiasz mnie trafnością odpowiedzi jakich ja bym udzieliła, w wielu kwestiach myślimy bardzo podobnie.
A w biżuterii z symetrią żartowałam oczko
_________________


Mężczyzna mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciesze sie ze mnie rozumiesz. I ciesze sie za ja ciebie tez. uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 20 Maj 2009, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie napisał:
Prada zgadzam sie z Toba. Wychodze z zalozenia ze ten jeden raz (przynajmniej) facet powinien wyjsc z inicjatywa. Nie chcialabym wybierac sobie pierscionka bo to jak dla mnie pojscie przez faceta na latwizne. Zapytac zawsze latwo gorzej poglowkowac i samemu zdecydowac. Poza tym gdybym razem z facetem ustalala zareczyny to nigdy nie bylabym 100% pewna ze on tez tego chcial..?

jeśli nie byłabys pewna to byłby kłopot. kobieta powinna być pewna, niezaleznie od formy oświadczyn czy przebiegu zaręczyn.... ja byłam pewna, bo to on do nich od początku dążył do zaręczyn, to on czynił aluzje już po 8 miesiącach.... stwierdził, ze jak tak po prostu zrzuci na mnie taką bombę bez przygotowania to się przestraszę i stworzę dystans, w czym jestem całkiem niezła. i kto wie czy nie miał racji.... a potem to ja stwierdziłam, że jak coś to pierścionek wybieram sobie sama lol do niczego go nie zmuszałam. po prostu jestem control freak lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sro 20 Maj 2009, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli nie byłabys pewna to byłby kłopot. kobieta powinna być pewna, niezaleznie od formy oświadczyn czy przebiegu zaręczyn.... ja byłam pewna, bo to on do nich od początku dążył do zaręczyn, to on czynił aluzje już po 8 miesiącach.... stwierdził, ze jak tak po prostu zrzuci na mnie taką bombę bez przygotowania to się przestraszę i stworzę dystans, w czym jestem całkiem niezła. i kto wie czy nie miał racji.... a potem to ja stwierdziłam, że jak coś to pierścionek wybieram sobie sama lol do niczego go nie zmuszałam. po prostu jestem control freak lol[/quote]


No i jak to "nie zmuszanie" ma sie do tego control freak?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 20 Maj 2009, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tak, że to moj pierścionek lol na same zaręczyny nie naciskałam, bo w wieku 20lat mi koniecznie do szczesci potrzebne nie były, ale jakby po MÓJ PIERŚCIONEK wybrał się SAM, BEZE MNIE do jubilera... ooo, nie wiem czy byłabym zadowolona. być moze jestem dziwna (w sumie to całkiem mozliwe....), ale mnie nie ruszają tak wielkie niespodzianki. poczułabym, że facet się ze mną nie liczy, no bo jak śmiałby nie zapytać mnie o zdanie?? lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Prada
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 564

PostWysłany: Sro 20 Maj 2009, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:
ale mnie nie ruszają tak wielkie niespodzianki. poczułabym, że facet się ze mną nie liczy, no bo jak śmiałby nie zapytać mnie o zdanie?? lol


...
_________________


Mężczyzna mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sro 20 Maj 2009, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie Prada Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Sro 20 Maj 2009, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja powiem tylko co co dziś powiedziałam mojemu Ł.
Jeśli chodzi o biżuterię, kwiaty i kobiety ma świetny gust Very Happy
"błyskotki" to on wybiera i kupuję, wyjątkiem jest biżuteria ślubna, tu go po prostu wyprzedziłam Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 68, 69, 70  Następny
Strona 33 z 70

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group