Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kto wybiera pierścionek?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 68, 69, 70  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja Prada zgadzam się z Tobą i cieszę się, że mój mężczyzna stanął na wysokości zadania i podjął sam decyzję Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to dziwnie bym się czuła sama wybierając pierścionek . Unas mój narzeczony sam wybrał i ja się z tego bardzo ciesze bo mam coś ,,od niego,, na całe zycie uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rita131
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój też sam wybierał co bardzo mnie cieszy Very Happy Tym bardziej że trafił w mój gust idealnie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ciola
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 69
Skąd: gdańsk

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam na targach z moja siostra bo brala slub i tam zobaczylam.Ale z inicjatywa zareczyn wyszedl sam...Z czego mielismy sie zareczac w pierwszy weekend marca 2008roku a w koncu byl to ostatni weekend kwietnia... I tez jestem zadowolona z pierscionka,i z zareczyn z rodzicami i w ogole...
Ciesze sie waszym szczesciem ze wasze polowki sami doszli do tego ze oni musza to zrobic...,jednak u mnie bylo inaczej,ale nie jest mi przykro z tego powodu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczerze mówiąc to ja też bym nie chciała sama sobie pierścionka wybierać. zresztą nawet bym nie mogła bo zaręczyny były dla mnie całkowitą niespodzianką.ale nawet gdybyśmy je planowali wspólnie to i tak bym nie chciała sobie wybrać pierścionka sama.lubie nie spodzianki i jestem troche tradycjonalistką.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prada zgadzam sie z Toba. Wychodze z zalozenia ze ten jeden raz (przynajmniej) facet powinien wyjsc z inicjatywa. Nie chcialabym wybierac sobie pierscionka bo to jak dla mnie pojscie przez faceta na latwizne. Zapytac zawsze latwo gorzej poglowkowac i samemu zdecydowac. Poza tym gdybym razem z facetem ustalala zareczyny to nigdy nie bylabym 100% pewna ze on tez tego chcial..?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prada
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 564

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie napisał:
Prada zgadzam sie z Toba. Wychodze z zalozenia ze ten jeden raz (przynajmniej) facet powinien wyjsc z inicjatywa. Nie chcialabym wybierac sobie pierscionka bo to jak dla mnie pojscie przez faceta na latwizne. Zapytac zawsze latwo gorzej poglowkowac i samemu zdecydowac. Poza tym gdybym razem z facetem ustalala zareczyny to nigdy nie bylabym 100% pewna ze on tez tego chcial..?


amen !
_________________


Mężczyzna mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie napisał:
Poza tym gdybym razem z facetem ustalala zareczyny to nigdy nie bylabym 100% pewna ze on tez tego chcial..?


Coś w tym jest, ja bardzo się cieszę że to Łukasz najpierw wyszedł z inicjatywą wspólnego zamieszkania (klucze do mieszkania na I walentynki Very Happy ) a teraz sam zdecydował, że jest gotów na kolejny etap w naszym związku
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Paula8910
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Maj 2009
Posty: 211
Skąd: K-ce

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my jak bylismy w sklepie to ogladalismy razem ale reszta to byla wielka niespodzinka na walentynki:)


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja w ogole nie wchodze z A do sklepow z bizuteria. Noo teraz jak szukalismy obraczek to co innego.Ale na codzien to nie. Bo i po co? Stac mnie na ton zeby samemu sobie kupowac ozdobki
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 68, 69, 70  Następny
Strona 32 z 70

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group