Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bielizna pod suknię ślubną
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 40, 41, 42, 43  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
View previous topic :: View next topic  
Author Message
gosia-1606
gaduła
gaduła


Joined: 09 Oct 2009
Posts: 471
Location: ok. Gdańska (Kaszuby)

PostPosted: Thu 5 Nov 2009, 13:55    Post subject: Reply with quote

ponczochy samonośne rzeczywiscie nie spadaja (przynajmniej mi Very Happy ) one maja taki silikon co sie trzyma nozki lol
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
katarzyna
gaduła
gaduła


Joined: 27 Jul 2009
Posts: 332
Location: Suwalszczyzna

PostPosted: Thu 5 Nov 2009, 13:56    Post subject: Reply with quote

Ja miałam pończochy, ale chociaż ślub był 19.09 to pod suknią było mi tak ciepło że w środku wesela i pończochy zdjełam i halki. Bo już zemnie leciało...
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
katarzyna
gaduła
gaduła


Joined: 27 Jul 2009
Posts: 332
Location: Suwalszczyzna

PostPosted: Thu 5 Nov 2009, 13:58    Post subject: Reply with quote

Więc czym mniej pod sukienką tym lepiej bo i tak będzie strasznie ciepło smutny
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
Liziii
guru
guru


Joined: 23 Aug 2009
Posts: 6311

PostPosted: Thu 5 Nov 2009, 17:03    Post subject: Reply with quote

absolutnie nie chodzilo mi o ponczochy. Samonosne nosze, mialam podczas studniowki i swietnie sie trzymaly. takich do pasa do ponczoch nigdy nie nosilam i ryzykowac w dniu slubu nie bede, chyba ze wczesniej to przetrenuje..

A na mysli jak najbardziej mialam rajstopy. Ja mam dlugie nogi, nie za chude i nawet najwiekszy rozmiar rajstop jest dla mnie przykrotki.. Wiec powoli sie zsuwaja w dol.. Rolling Eyes
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
marta_ges
moderator
moderator


Joined: 02 Oct 2009
Posts: 7062
Location: Lublin

PostPosted: Thu 5 Nov 2009, 20:11    Post subject: Reply with quote

Liziii ma rację, rajstopy są niewygodne gdy się dużo tańczy, ja nie jestem ani wysoka ani krągła, ale też ich nie lubię ostatnio na 2 weselach miałam właśnie pończochy samonośne i było mi o wiele wygodniej:)
Na swój ślub i wesele też mam zamiar właśnie takie włożyćuśmiech
Większy problem ze stanikiem żeby dobrze dopasować ;/
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
Liziii
guru
guru


Joined: 23 Aug 2009
Posts: 6311

PostPosted: Thu 5 Nov 2009, 21:27    Post subject: Reply with quote

Marta - musisz sie wybrac do dobrego sklepu gdzie ekspedientka ci dobierze wlasciwy rozmiar.. Albo sama szukaj wg internetopwych instrukcji czyli dopasowany obwod i dopasowana, ale nie ciasna miseczka (gdzies czytalam takie liczbowe wyliczenia.. mierzy sie obwod pod biustem i w najszerszym miejscu i roznica tych wymiarow costam mowi ale nie pamietam co..). Ja nigdy w to nie wierzylam i kupowala biustonosze dopasowane miseczką.. a ciezko utrafic oba wymiary ok. I coz.. teraz juz wiem ze miseczki mialam zbyt male (DD niby ale powinnam nosic jakies G wg tych wyliczen + opinii profesjonalistki Shocked ) a obwod znow mialam za luzny..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
madzia85
maniak
maniak


Joined: 15 May 2009
Posts: 1190

PostPosted: Fri 6 Nov 2009, 0:37    Post subject: Reply with quote

a ja znowu mam tendencję do kupowania za dużych staników, bo zawsze stwierdzam, że jak przytyję to piersi też lol ogólnie powinnam mieć 80C a kupuje 90 D;p
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Anna W
bywalec
bywalec


Joined: 05 Jun 2009
Posts: 242
Location: Oslo

PostPosted: Fri 6 Nov 2009, 8:00    Post subject: Reply with quote

Ja mialam bardzo dopasowana sukienke z b. cienkiego materialu, wiec musialam miec ponczochy samonoski i to b.delikatne, sa megawygodne i bynajmniej nie spadaja:) Poza tym rajstopy sa fatalne do slubu, niech wam ktos zdejmie podwiazkke na weselu a tu takie rajciochy...a feeee
Confused
_________________
Małżeństwo to przecież taki piekny stan... to sztuka życia ze sobą już do końca:)
Back to top
View user's profile Send private message
florzak
guru
guru


Joined: 12 Jun 2009
Posts: 5818

PostPosted: Fri 6 Nov 2009, 9:50    Post subject: Reply with quote

Zdecydowane tak dla pończoch!wykrzyknik Rajstopy to jest w ogóle jakieś nieporozumienie, elektryzują się, ciągną się na tyłku albo spadają . Dodatkowo w pończochach jest większy przewiew a to pod sukienką (zwłaszcza latem) jest bardzo istotne myślę. Dodatkowo nie zastanawiamy się gdzie się one kończą, czy się wbijają w ciało tworząc fałdkę (bo jakiebyśmy nie były one się zawsze w coś wbiją).
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
katarzyna
gaduła
gaduła


Joined: 27 Jul 2009
Posts: 332
Location: Suwalszczyzna

PostPosted: Fri 6 Nov 2009, 10:10    Post subject: Reply with quote

Widzę że rajstopy przegrywają... Pończochy są o wiele lepsze nie tylko według mnie:)
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 40, 41, 42, 43  Next
Page 41 of 43

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group