Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bielizna pod suknię ślubną
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 41, 42, 43  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 22 Kwi 2009, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pończochy, potem rajstopy, ale nigdy gołe stopy do pantofli, na wesele, mi się strasznie poca i źle się czuję bez niczego, chyba, że japonki - takie buciki tolerują moje bose stópki, ale w nich bym na ślub nie poszła lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdziuniaaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 139
Skąd: Tomaszów Maz

PostWysłany: Sro 22 Kwi 2009, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gołe stopy odpadają! Nie czułabym się za dobrze smutny
Ale jeśli chodzi o rajstopy to naprawdę się nad tym zastanawiałam ale moja teściowa mi cały czas powtarza że muszą być pończoch i nic innego. Aż jej już słuchać nie mogę Confused
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rita131
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Sro 22 Kwi 2009, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kto powiedzial że nie można rajstop zalożyc Shocked Jak ktoś nie lubi pończoch to rajstopy jak najbardziej mogą byc. A co do gołych stóp to ja bym tez nie mogła, bo mnie raczej wszystkie buty obcieraja jak nic nie mam na stopie Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 22 Kwi 2009, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja znowu tylko gołe nogi, strasznie rzadko zakładam rajstopy, dopiero wtedy buty mnie obcierają Mad Mad
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Sro 22 Kwi 2009, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie gołe nogi odpadają,ale pończochy też.Nieznoszę ich nie ważne czy samonośne czy z pasem zawsze czuje się w nich źle.Dlatego na ślub będę mieć rajstopy.Liczy się dla mnie to żebym czuła się wygodnie a nie to co powinno być.Pod kiecke i tak nikt nie będzie mi na ślubie i weselu zaglądał Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Czw 23 Kwi 2009, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ale jeśli chodzi o rajstopy to naprawdę się nad tym zastanawiałam ale moja teściowa mi cały czas powtarza że muszą być pończoch i nic innego.


Cytat:
Pod kiecke i tak nikt nie będzie mi na ślubie i weselu zaglądał


Ostatnie zdanie powinno być pointą. Załóżmy to, bądź nie, w czym NAM bedzie najwygodniej. Nikt nam rzeczywiście zaglądać pod sukienkę nie będzie, no może z wyjątkiem małżonka Wink

A Twoja teściowa magdziuniaaa nawet nie będzie wiedziała, co założyłaś.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdziuniaaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 139
Skąd: Tomaszów Maz

PostWysłany: Czw 23 Kwi 2009, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba że zauważy i z kościoła mnie wygna żebym się przebrała lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madeleine Eve
moderator
moderator


Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 259
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Czw 23 Kwi 2009, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokladnie tak, drogie panie- to nam ma byc wygodnie i mamy sie czuc swobodnie. Bez skrepowania, ze cos nam sie wzyna, cisnie, gniecie albo sie zsuwa. A tesciowa jak taka madra, to niech sama nosi niewygodne dla niej czesci garderoby, a nie namawia na to Ciebie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Czw 23 Kwi 2009, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Madeleine Eve napisał:
Dziewczynki, a znacie jakies proste sposoby na skrocenie tych paskow? Bo ja lubie nosic ponczochy wysoko i wszystkie paski sa za dlugie mimo regulacji. Zastanawiam sie nad polaczeniem- ponczochy samonosne+pas (dla ozdoby bardziej), tylko znowu obawiam sie odparzen od silikonu w czerwcu...
Znam to uczucie, bo tak czasem mam noszac je caly dzien. Co myslicie nad bialym pasem i bezowymi ponczochami? Mam jasna karnacje, wiec jakos biale do mnie nie przemawiaja...

Ja mam ten sam problem. Lubie mieć wysoko pończochy, a paski do pończoch mają strasznie długie te "sznurki". I nie mam zielonego pojęcia co mogłabym z tym zrobić. Więc dołączam się do pytania.
A o odparzenia się nie boję. Bo w pończochach chodziłam w wielkie upały i nigdy nie mnie odparzyły.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Czw 23 Kwi 2009, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agbar napisał:
Nikt nam rzeczywiście zaglądać pod sukienkę nie będzie, no może z wyjątkiem małżonka Wink


jemu podejrzewam bedzie wszystko jedno czy to ponczochy czy to rajstopy,w glowie bedzie mial pewnie i tak tylko to zeby jak najszybciej sie tego pozbyc Wink Embarassed
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 41, 42, 43  Następny
Strona 35 z 43

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group