Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Coś nieszablonowego?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Asia
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Mar 2008
Posty: 23

PostWysłany: Pią 25 Lip 2008, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my tez kupujemy rodzicom pamiątkowe ksiegi z podziekowaniem inaszym zdjeciem
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wodniczka777
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Wrz 2008
Posty: 32
Skąd: KRK

PostWysłany: Sro 10 Wrz 2008, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hejka uśmiech
My kupujemy ramke taka podwójna, jak 2 ramki formatu A4 zlączone bokiem tak zeby mogly stac na połce i do jednej wlozymy tekst z podziekowaniem a do drugiej nasze zdjecie weselne. Nasz fotograf ma taką mozliwosc zeby nam to na miejscu wydrukowac (taka przenosna drukareczka lol ). Wiec damy to i kosze z upominkami: jakies slodycze, kawa, winko... moze te "3" kwiatki dla ozdoby. Kosze z kwiatami są piekne ale niestety na krotko, a takto dluzej bedą sie tym cieszyc. A tak w ogole to IM by wystarczylo zwyczajne dziekuje, kocham cie i zadedykowana piosenka Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tuliczka
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 4

PostWysłany: Pią 26 Wrz 2008, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My natomiast planujemy dać kosze, ale z najróżniejszymi owocami jakie tyko uda się nam zdobyć. Smacznie,przyjemnie i zdrowo uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agnieszka :)
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Wrz 2008
Posty: 10

PostWysłany: Nie 28 Wrz 2008, 8:40    Temat postu: Podziękowania dla Rodziców Odpowiedz z cytatem

Cześć!
Można dać rodzicom kwiaty i świadectwa bycia dobrymi rodzicami

Świadectwo w formie czterech, osobnych dyplomów stylizowanych na szkolne świadectwo wraz ze zdjęciem. Są oceny z poszczególnych przedmiotów wychowawczych (oczywiście wszystkie oceny są wysokie) oraz uwagi ciała pedagogicznego, czyli dzieci uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sro 1 Paź 2008, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znasz swoich rodziców i najlepiej wiesz czy ten pomysł się sprawdzi. ja wiem, że w u moich rodziców takie podziękowania jednak trafiłyby do szuflady.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziubek
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 300
Skąd: ok. Kielc

PostWysłany: Sro 1 Paź 2008, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie ja nadal nie wiem na pewno odpadają jakieś księgi i dyplomy i tego typu inne Rolling Eyes
_________________


http://www.komtechnik.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agnieszka :)
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Wrz 2008
Posty: 10

PostWysłany: Sro 1 Paź 2008, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, a własnoręcznie napisane Podziękowania dla rodziców? Może na papierze czerpanym albo w formie składanej karty? Jakoś ładnie przyozdobionej ale zrobionej samemu... Ludzie nie wyrzucają takich rzeczy, trzymają na pamiątkę. Znalazłam coś takiego jako przykład:


Kochana Mamo !


Dziękuję Ci za wszystko
co dla mnie zrobiłaś,
za trud wychowania, za miłość i wsparcie,
za wspólne pokonywanie problemów
i za to, że zawsze byłaś i jesteś przy mnie
gdy inni zawodzili.
Dziękuję, że mogę na Ciebie liczyć
w każdej sytuacji.

Kochany Tato !


Dziękuję za życie, miłość i zaufanie,
za trud wychowania,
zawsze przyjazne słowo i ramię.

Dziękuję za cierpliwość i zrozumienie,
za dobroć i wiarę,
za pozytywizm i uśmiech,
za bogactwo jakim dla mnie jesteś
i za to Cię kocham i dziękuję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wodniczka777
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Wrz 2008
Posty: 32
Skąd: KRK

PostWysłany: Nie 5 Paź 2008, 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tymi owocami to tez super pomysl Tuliczka Wink mozna kupic jakies rozne egzotyczne
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angelina
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 12

PostWysłany: Wto 14 Paź 2008, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja myslalam cos wlasnie o ksiedze pamiatkowej dla rodzicow z podziekowaniem - to koszt rzedu 50zl , chodz to zbyt praktyczne nie jest.. ostatnio widzialam jak na pewnym weselu rodzice dostali od mlodych ramki na zdjecia - bardzo piekne, a po weselu dostali do nich ich zdjecie slubne:) co do rulonikow to tez chyba swietny pomysl.. kawiaty moze i piekne by byly ale to malo praktyczne i pare dni po weselu juz po nich sladu nie bedzie, a ja bym chciala cos na cale zycie by mieli od nas...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maciejka
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 14

PostWysłany: Pon 20 Paź 2008, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja obliczyłam ze za takie kosze to wyjdzie ok 500 zł po ok 250- 300 od jednego, bo:
kosz , winko (już lepsze) jakieś rafaello i inne słodkości, więc wymyśliliśmy z przyszłym mężem ze kupimy biżuterię tata dostanie zegarek i przeznaczamy na to ok 200 zł/os a mama branzoletkę lub zegarek ok 150zł/os wyjdzie nam ok 700-800 zł ale wolimy dodać troche i kupić coś co im zostanie i sie przyda i jak beda zakładać to zawsze o nas pomyśl.
Ja wiem że to dużo kasy ale do wesela jeszezce troche nam zostało wiec bedziemy kupować na raty najpierw po wypłacie jeden zegarek po 2giej zegarek itd. a można też kupić dużo tańsze np do 100 zł/os...a rodziców ma sie tylko jednych i jedno wesele.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 3 z 24

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group