Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Coś nieszablonowego?
Goto page 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców
View previous topic :: View next topic  
Author Message
marzena
gaduła
gaduła


Joined: 24 Mar 2008
Posts: 284
Location: znienacka :))

PostPosted: Mon 31 Mar 2008, 23:52    Post subject: Coś nieszablonowego? Reply with quote

A ja bym chciała coś innego niż kwiaty, albumy itp. Sama nie wiem... Ja w ogóle jestem osoba praktyczną i moi rodzice raczej też, i mama moje narzeczonego również... Jak pomyślę, że mielibyśmy im dać coś, co będzie tylko stało i pokrywało się kurzem, to ech... Confused Z drugiej strony - chciałabym, żeby to było coś ładnego, z czego będą się naprawdę cieszyć.

A może ja wymyślam? Shocked
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
dianicho
maniak
maniak


Joined: 19 Mar 2008
Posts: 1089

PostPosted: Tue 1 Apr 2008, 21:48    Post subject: Reply with quote

my najczesciej kupujemy praktyczne prezenty, wiec tym razem zaszalejemy język damy kartke piekna do powieszenia na pamiątkę uśmiech
_________________


Back to top
View user's profile Send private message
marzena
gaduła
gaduła


Joined: 24 Mar 2008
Posts: 284
Location: znienacka :))

PostPosted: Tue 1 Apr 2008, 22:50    Post subject: Reply with quote

Nie chodzi mi o to, żeby to był zestaw garnków dla mamy i wiertarka dla taty Twisted Evil Tylko gdybym podarowała moim rodzicom coś, no np., do powieszenia na ścianę (jakiś tekst), to pewnie by się i ucieszyli, ale powiesić już tego nie powieszą... Ja już ich znam Wink Dlatego wolę zawczasu pozbierać pomysły...
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
dianicho
maniak
maniak


Joined: 19 Mar 2008
Posts: 1089

PostPosted: Wed 2 Apr 2008, 15:38    Post subject: Reply with quote

aha uśmiech nie wyobrażałam sobie że na weselu przy podziękowaniach mamie dasz garnki oczko wiem, że moi powiesza i jak wyjedziemy beda mieli pamiatke na tych kilka miesiecy lub lat jak nas nie bedzie z nimi...
_________________


Back to top
View user's profile Send private message
magdaberbec
maniak
maniak


Joined: 12 Feb 2008
Posts: 1772
Location: Krasnystaw

PostPosted: Thu 3 Apr 2008, 20:06    Post subject: Reply with quote

a ja mam pomysł! może jakiś informatyk przerobił by jedno z ładniejszych zdjęć tak aby wyglądało jak namalowane. zdjęcie drukujemy, ładnie oprawiamy i wręczamy rodzicom.
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
dianicho
maniak
maniak


Joined: 19 Mar 2008
Posts: 1089

PostPosted: Sat 5 Apr 2008, 11:25    Post subject: Reply with quote

teraz jak moi rodzice nas odwiedzali w Polsce, daliśmy im zdjecia w ramkach, na dzień matki rok wcześniej też mamy dostały takie smieszne zdjęcia.. więc ten pomysł odpada.. ale może inni skorzystają uśmiech
_________________


Back to top
View user's profile Send private message
emilka221@op.pl
bywalec
bywalec


Joined: 08 Apr 2008
Posts: 150

PostPosted: Sun 13 Apr 2008, 18:55    Post subject: Reply with quote

My naszym rodzicom kupujemy takie pamiątkowe księgi (na stojaczkach)z podziękowaniami
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
magdaberbec
maniak
maniak


Joined: 12 Feb 2008
Posts: 1772
Location: Krasnystaw

PostPosted: Mon 14 Apr 2008, 18:06    Post subject: Reply with quote

fotograf którego prawdopodobnie zamówimy proponuje nam kalendarz z naszymi zdjęciami na 2010 rok. jeśli wydrukuje nam dwie sztuki to będziemy mieli super prezent dla rodziców.
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
emilka221@op.pl
bywalec
bywalec


Joined: 08 Apr 2008
Posts: 150

PostPosted: Mon 14 Apr 2008, 18:14    Post subject: Reply with quote

To naprawdę super pomysł Very Happy
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
dianicho
maniak
maniak


Joined: 19 Mar 2008
Posts: 1089

PostPosted: Mon 14 Apr 2008, 18:27    Post subject: Reply with quote

uśmiech my już mamy nasze "ruloniki" i damy je rodzicom uśmiech a zdjecie na jakas inna okazje - np na wigilie damy im sliczne ze slubu w ramkach język
_________________


Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Next
Page 1 of 24

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group