Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Książki dla dzieci
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
View previous topic :: View next topic  
Author Message
barksi
uzależniony
uzależniony


Joined: 01 Jan 2018
Posts: 739

PostPosted: Mon 7 Mar 2022, 14:40    Post subject: Reply with quote

W sklepie https://sanoko.pl/ jest dostępne fajna i ciekawa książka dla dzieci, zajrzyj, a na pewno i Tobie się spodoba. Według mnie ta fantastyka dziecięca jest bardzo ciekawa i przepadnie nie jeden dziewczynce do gustu.
Back to top
View user's profile Send private message
westeroswinterfell
maniak
maniak


Joined: 05 May 2019
Posts: 1181

PostPosted: Tue 19 Apr 2022, 17:49    Post subject: Reply with quote

uśmiech uśmiech

Last edited by westeroswinterfell on Thu 21 Jul 2022, 19:56; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
sktom
gaduła
gaduła


Joined: 14 Jan 2019
Posts: 428
Location: Warszawa

PostPosted: Fri 22 Apr 2022, 16:15    Post subject: Reply with quote

Moja córka czyta bardzo dużo książek, dlatego w prezencie postanowiłam jej kupić biblioteczkę na książki. Na stronie https://mojebambino.pl/2659/Biblioteczki-i-pojemniki-na-ksiazki znalazłam idealną, która pasuje do jej pokoju i złożyłam zamówienie. Przyznam szczerze, że jest bardzo dobrej jakości i jest praktyczna.
_________________
Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
Back to top
View user's profile Send private message
mitchell.natalia
początkujący
początkujący


Joined: 23 May 2022
Posts: 4
Location: Poznań

PostPosted: Mon 23 May 2022, 18:38    Post subject: Reply with quote

Podajcie ulubione tytuły książek dla swoich dzieci.
Back to top
View user's profile Send private message
JoaU
kandydat
kandydat


Joined: 24 Aug 2021
Posts: 66

PostPosted: Fri 27 May 2022, 11:34    Post subject: Reply with quote

mitchell.natalia wrote:
Podajcie ulubione tytuły książek dla swoich dzieci.



Polecam Ci zajrzeć na ten ranking książek, na pewno znajdziesz coś dla dzieci: https://literackigps.pl/moje-rankingi/
Back to top
View user's profile Send private message
randi
kandydat
kandydat


Joined: 26 Jan 2021
Posts: 84

PostPosted: Mon 30 May 2022, 9:21    Post subject: Reply with quote

Ktoś w tym wątku pytał wcześniej o podręczniki do religii. Ja zamawiałam właśnie niedawno książki do religii na rok szkolny 2022/23 na stronie: https://www.swietywojciech.pl/Podreczniki/Podreczniki-i-karty-pracy/Szkola-podstawowa/Religia-sp-kl-8-podr-dla-ucznia-Aby-nie-ustac-w-drodze-1
Back to top
View user's profile Send private message
sikorka
bywalec
bywalec


Joined: 27 Dec 2010
Posts: 196

PostPosted: Sun 28 Aug 2022, 9:07    Post subject: Reply with quote

Jeśli chodzi o różnego rodzaju podręczniki to ja najczęściej zamawiam je ze strony https://www.taniaksiazka.pl/matematyka-z-plusem-6-zeszyt-cwiczen-podstawowych-agnieszka-orzeszek-p-1678613.html . Tam zawsze znajdę to czego nie mogę dostać w stacjonarnych księgarniach
Back to top
View user's profile Send private message
oma87
początkujący
początkujący


Joined: 15 Sep 2022
Posts: 4
Location: Warszawa

PostPosted: Thu 15 Sep 2022, 17:48    Post subject: Reply with quote

Gdzie mogłabym znaleźć miękką książeczkę dla dzieci?
Back to top
View user's profile Send private message
CzasMalowania
początkujący
początkujący


Joined: 22 Sep 2022
Posts: 5

PostPosted: Thu 22 Sep 2022, 20:50    Post subject: Reply with quote

A ja polecam w wolnym czasie kolorowanki do druku, fajny sposób na spędzanie wolnego czasu, relaks, wyciszenie, oraz trening motoryczny.
Kolorowanki np z Świata Kolorowanek Kolorowanki do druku
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Nepawato
początkujący
początkujący


Joined: 09 Mar 2023
Posts: 6

PostPosted: Fri 10 Mar 2023, 21:22    Post subject: Harry Potter Reply with quote

Chciałbym podzielić się z Wami moim odkryciem. Przypadkowo natknąłem się na stronę internetową, na której znajduje się wiele ciekawych książek związanych z Harrym Potterem. Jestem pewien, że wiele z Was uwielbia tę serię i chętnie byście poczytali jeszcze więcej na jej temat.

Strona oferuje szeroki wybór książek związanych z tym uniwersum. Są tam zarówno pozycje dla dzieci, jak i dla dorosłych. Można znaleźć tam między innymi poradniki dla fanów, opowiadania fanowskie, a także wiele innych ciekawych publikacji.

Co najbardziej mi się podobało, to fakt, że wiele z tych książek można pobrać za darmo. Oczywiście, są też płatne pozycje, ale ceny są naprawdę przystępne, a jakość publikacji jest na wysokim poziomie.

Jeśli jesteście fanami Harry'ego Pottera i chcecie pogłębić swoją wiedzę na temat tego uniwersum, to polecam Wam tę stronę. Naprawdę warto tam zajrzeć i przeczytać kilka ciekawych pozycji.

Pozdrawiam
_________________
Najlepsze kryminały i Najlepsze książki dla dzieci
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group