Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ankieta JAKI PLANUJECIE BUDŹET NA ŚLUB I WESELE?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 58, 59, 60  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jaki planujecie budżet na ślub i wesele?
do 15 tys. zł
17%
 17%  [ 35 ]
15-25 tys. zł
32%
 32%  [ 64 ]
25-35 tys. zł
33%
 33%  [ 65 ]
ponad 35 tys. zł
15%
 15%  [ 31 ]
Wszystkich Głosów : 195

Autor Wiadomość
magpio
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 63

PostWysłany: Czw 7 Maj 2009, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strasznie ciężko było znaleźć cokolwiek wolnego na 8.08.2009, fajna data dużo ślubów, a w mojej okolicy mało miejsc gdzie można weselicho wyprawić. Znaleźliśmy restauracje nad brzegiem jeziora i pewnie dlatego, że to sezon i na sobotni wieczór "zabieramy" lokal taką cene zaśpiewał. Początkowo miało być 140 od łepka, ale teraz przy podpisaniu umowy6 wyszło że jest kryzys i wszystko drożeje. W tą cene wliczone są napoje i szampan z takich dodatków, resztę trzeba samemu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Pią 8 Maj 2009, 7:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miss, to nie jest aż tak strasznie daleko, a do Kasztanów też musielibyście jakoś dojechać i ludziom transport załatwić... Ochojec jest bliżej niż Czerwionka, jakieś 20km od centrum Gliwic Wink wejdź na ich stronę i zobacz wnętrza, ofertę itp. lol byłam w obu Białych Domach na imprezach i było ok i jedzenie też Wink
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 8 Maj 2009, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja do kasztanów mam 30min, więc to rzut kamieniem. u nas wszyscy autami, miejsca znają więc transport gości moge sobie darować Very Happy przynajmniej na tym bym zaoszczędziła oczko

w Białym Domu widzę, ze rzeczywiście jest pięknie. choć lokalizacja to jest minus. ja jestem wygodnicka lol i czy dla się tam ustawić okrągłe stoły...? podeślę tą stronke Jackowi, zobaczymy co on na to oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Pią 8 Maj 2009, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miss, do Twego wesela jeszcze ho, ho, więc zdążysz obczaić nowy BD, budują go w Chudowie/Paniówkach, i wiem, że na lato 2010 mają śluby już zamówione, więc zbudować muszą do tego czasu lol
co do transportu dla gości, to my załatwiamy autobus, który ich spod Ratusza zawiezie na wesele, a z powrotem będzie znajomy odwoził samochodem (znajomy nie będzie gościem weselnym), więc wszyscy mogą się bawić i pić, nie martwiąc się o swoje auta (pod Ratusz wezmą sobie taxi Wink )
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pią 8 Maj 2009, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sie moge o transport nie martwic.Ludziska samochodami przyjada.Ceremonia i obiad sa w jednym miejscu wiec nigdzie jechac nie trzeba.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Sro 13 Maj 2009, 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to pięknie Wink ale my mamy 10 km od Ratusza do restauracji, więc zrobimy przejażdżkę Wink
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 14 Maj 2009, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korek napisał:
Miss, do Twego wesela jeszcze ho, ho, więc zdążysz obczaić nowy BD, budują go w Chudowie/Paniówkach, i wiem, że na lato 2010 mają śluby już zamówione, więc zbudować muszą do tego czasu lol

hmm... a wiesz, że looknę jak to bedzie wyglądać tylko zawsze się martwię, czy nie zdecydujemy się na coś za późno.... ktoś mi mówił, ze tam jest bardzo ładnie, ale puściłam to mimo uszu, bo mi średnia lokalizacja odpowiadała. ja lubię mieć wszystko blisko i zwyczajnie nie bedzie mi się chciało jeździć... Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ciola
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 69
Skąd: gdańsk

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wydamy ok 30/35 tys. Mam 115 osob na slubie,wiec troche kasy pojdzie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kat8
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 283

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nam po przeliczeniu kosztów wyszło mniej więcej 8 tyś + niespodziewane wydatki bo takowe będą na pewno Rolling Eyes
przyjęcie w fajnej restauracji, po 110 zł od osoby(miało być po 130 zł ale zrezygnowaliśmy z jednego dania gorącego):w tym 4 dania gorące,półmiski mięs pieczonych i dziczyzna,3 rodzaje sałatek,owoce,ciasto,tort piętrowy,lody i wiele drobiazgów,których nie jestem w stanie zapamiętać Rolling Eyes no i plus alkohol
do tego nocleg gości-kwota do ustalenia bo jeszcze nie potwierdzili przybycia no i ubranka,fryzjer,kwiaty i wszystkie szmery bajery lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Violeta
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 85
Skąd: Świebodzin/Lubuskie

PostWysłany: Czw 21 Maj 2009, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas wszystkie koszta zostały mniej więcej podliczone i na dzień dzisiejszy jest to 38 000 Confused Pewnie zamknie się w 40 000 bo bankowo żeśmy zapomnieli jeszcze o paru rzeczach Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 58, 59, 60  Następny
Strona 49 z 60

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group