Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ankieta JAKI PLANUJECIE BUDŹET NA ŚLUB I WESELE?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 58, 59, 60  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jaki planujecie budżet na ślub i wesele?
do 15 tys. zł
17%
 17%  [ 35 ]
15-25 tys. zł
32%
 32%  [ 64 ]
25-35 tys. zł
33%
 33%  [ 65 ]
ponad 35 tys. zł
15%
 15%  [ 31 ]
Wszystkich Głosów : 195

Autor Wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Pon 31 Mar 2008, 17:03    Temat postu: ankieta JAKI PLANUJECIE BUDŹET NA ŚLUB I WESELE? Odpowiedz z cytatem

stwierdzilam ze latwiej nam bedzie zorientowac sie w kosztach wesela dzieki zaznaczeniu kwoty planowanej w ankiecie uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sob 5 Kwi 2008, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my powinniśmy się zamknąć w 15tys (tak do 20tys MAX jakby coś dziwnego 'wyskoczyło'), bez kamerzysty, bo go nie chcemy, a fotograf i florystka po znajomości uśmiech i może suknia też po znajomości, ale za nią akurat byłabym skłonna troszkę zapłacić lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sob 5 Kwi 2008, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to przyznam że jak za liczę osób mniejszą niż u nas przeszło o połowę, to sporo płacicie... my około 20-23tys zł ale za 120 osób...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sob 5 Kwi 2008, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sama się zdziwię jak to przekroczy magiczną kwotę 15tys, na jaką jesteśmy w tym momencie przygotowani Cool wszystko zależy od kosztu mojej sukienki, od kosztu restauracjii i po troszę od tego ile będzie alkoholu...... wiem, że na restaurację wydam ok.4tys, a na suknię i te wszystkie 'moje pierdoły' ok.3tys. to takie szacunkowe koszty jak na razie, ale jużmyślę jak by tu ciąć po kosztach Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sob 5 Kwi 2008, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozumiem, my odkladamy co miesiac ale dodatkowo kupujemy jakies rzeczy z kaski poza odłożeniem, wiec musimy odlozyc na kamerzyste i fotografa i na restauracje a reszte mam nadzieje tak od przypadku do przypadku kupic język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sob 5 Kwi 2008, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja rozdzielam wydatki na te które jestem w stanie zminimalizować np. suknia używana a nie nowa, oraz na ten na których mi zależy aby były jednak dobrej jakości np. fotograf
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sob 5 Kwi 2008, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podobnie jak Ty Magdo robie uśmiech kamerzysta tez drozszy.. garnitur poniewaz nie tylko najeden rak tez drozszy ale zobaczymy..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sob 5 Kwi 2008, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my stwierdziliśmy, że chcemy typowy amatorski film xD uwiecznimy okres przygotowywań do ślubu, tego jak załatwialiśmy wszystkie sprawy przed ślubem, jakie sytuacje wyniknęły (a raczej wynikną).... będzie zabawny filmik, myślę.... sukni używanej nie chcę, być może poproszę chrzestną by mi uszyła jako prezent ślbuny, bo jest bardzo dobrą krawcową i taka prosta sukienka (jaką ja właśnie chcę) nie powinna jej sprawić problemy uśmiech nie wiem co zrobić z muzyką w restauracji... Confused no i ta fontanna czekoladowa.... w sumie chcę dopieścić szczegóły i modlę się, żeby moje kaprysy nie były zbyt drogie lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Nie 6 Kwi 2008, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem na etapie porównywania ofert fotografów i już mam mętlik w głowie ale taki miły. radochę mam z wysyłania maili do fotografów i codzienne sprawdzanie kto odpisał. wszystko zapisuję, przeliczam i zastanawiam się jak tu wybrać coś fajnego. ceny wachają się od 2300 do 600zł tak więc mam ogromny wybór.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
administrator
administrator forum
administrator forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 30

PostWysłany: Nie 6 Kwi 2008, 15:40    Temat postu: Koszty ślubu i wesela Odpowiedz z cytatem

zobaczcie także ankietę na temat kosztów (oraz inne ciekawe ankiety) w dziale sondaże:
http://slub-wesele.pl/slub/sondy.html
oraz inne informacje nt. kosztów (informacje ogólne, kalkulator, komentarze):
http://slub-wesele.pl/slub/koszty.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 58, 59, 60  Następny
Strona 1 z 60

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group