Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zaproszenia - Pomóżcie :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Wto 11 Lis 2008, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też raczej o wino będziemy prosić, chyba, że coś innego wymyślimy.

I wymyśliliśmy ja można zrobić zaproszenia. Kartki A4 chyba w kolorze ecru z wydrukowanym tekstem opalimy po bokach, zwiniemy w rulonik i zwiążemy bordową kokardą. Takie proste, ale mało kto daje inne zaproszenia niż składane i mam nadzieję, że się spodobają
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Wto 11 Lis 2008, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny pomysł na zaproszenia. Ja w sumie, to wczoraj się zdecydowałam na robione własnoręcznie. Ale mam stronę, na której są jakieś pomysł. I gdzieś na forum już link wstawiałam. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Wto 11 Lis 2008, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ladysunshine oto wierszyk o winie jaki dolaczymy do zaproszen na slub:
winorosl,co roku dorodnym gronem sie obradza,
by sokiem swym cierpkim napełnic świata winnice
Młoda Para Państwu skromnie doradza,
aby zamiast kwiatów winem nas obdarowac, bysmy mogli w winiarnię,zamienic swa piwnice.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marttoom
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 79
Skąd: z domku:)

PostWysłany: Wto 11 Lis 2008, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

świetny pomysł z tym winkiem, a wierszyk rewelacyjny ułożyliście Very Happy macie talent Very Happy naprawdę super to wymyśliliście Very Happy wykrzyknik!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Wto 11 Lis 2008, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wierszyk rewelacyjny. Pogadam z moim K. i może też dołączymy... Bo już i tak dzięki Tobie Dianicho robię własnoręcznie zaproszenia... lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylsor
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 47

PostWysłany: Pon 17 Lis 2008, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czytam ten post i widze ze wiele z was zdecydowalo sie na robienie zaproszen wlasnorecznie... a powiedzcie jaki sie papier do tego kupuje i gdzie??drukuje sie wszystko na zwyklej drukarce??a w jakim programie projektowalyscie lub zamierzacie projektowac swoje zaproszenia??...
strasznie mi sie podoba ten pomysl tylko czy oby to nie jest bardzo czasochlonne i skomplikowane??
Ps.strasznie mi sie podobaly wierszyki na zaproszenia uwazam to za bardzo trafny pomysl...goscie nie beda musieli zastanawiac sie co kupic mlodym ...a wiadomo ze czesto prezenty sa bezuzyteczne lub kompletnie nie trafione a kwiaty wiedna...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Pon 17 Lis 2008, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć sylsor, widzę, że jesteś nowa na forum. Witam serdecznie. Ja dopiero niedawno się zdecydowałam na robienie zaproszeń. Nawet gdzieś podałam link do strony z przykładowymi pomysłami...
Co do papieru, to byłam zobaczyć w papierniczym, ale wychodzi dużo drożej, niż na allegro. Ale na miejscu, to przynajmniej dotkniesz. Jak tam już uważasz. Ja pewnie kupię na allegro. Tylko dobrze sprawdź gramaturę papieru przed kupnem, żeby się nie okazał z cienki albo zbyt gruby... Ja oglądałam taki 230 gram i był okey. Akurat w sam raz. uśmiech
Tak wydrukuję na zwykłej drukarce, chyba, że nie pociągnie, to może na kserze... A jak nie, to można zawsze też dać do drukarni, ale wtedy to wyjdzie drożej.
Ja albo zrobię takie zwykłe po protu w Wordzie, albo pobawię się w PhotoShop'ie. Sama nie wiem. Zobaczę jak będę stała z czasem.
Życzę powodzenia i napisz, jak Ci idzie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylsor
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 47

PostWysłany: Pon 17 Lis 2008, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziekuje Ladysunshine za odpowiedz....wiesz im dluzej nad tym mysle tym bardziej trace zapal:(( obejrzalam na allegro papiery i gotowe zaproszenia...cena nie rozni sie duzo no chyba ze sie wybierze zaproszenia za 6 zl za sztuke;))
juz sama niewiem ...mysle ze jeszcze ugryze ten temat pare razy zanim podejme decyzje....
pozdrawiam
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Pon 17 Lis 2008, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja będę sama robic zaproszenia dla samej frajdy robienia, a nie dlatego, że to taniej wychodzi uśmiech
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Pon 17 Lis 2008, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi jednak mimo wszystko zaproszenia robione wyszły sporo taniej, niż gotowe.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
Strona 14 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group