Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zaproszenia - Pomóżcie :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Czw 3 Kwi 2008, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja kuzynka też zamieściła taki wierszyk (ale nie pamiętam treści, jakiś taki krótki), że proszą o pieniążki. Dla mnie to był fajny pomysł i ciekawe rozwiązanie (wierszyk, z rymem - jest OK) i byłam zaskoczona, że część rodziny po cichu była oburzona. Kiedy moja mama powiedziała o tym koleżankom, te też nie kryły oburzenia. Że to nie wypada, że jak to tak... I wiecie co ja myślę? Te wierszyki trzeba umieszczać! Żeby ludzie się przyzwyczaili, bo to nic zdrożnego wyrazić w grzecznej i miłej formie taką prośbę. Więc piszmy wiersze, dziewczyny! Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Czw 3 Kwi 2008, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech dziękuję Marzenko za poparcie uśmiech poczułam się mimo wszystko jak wielka materialistka język z oczkiem a nie mam złego serduszka uśmiech
cieszę się, że nie jestem osamotniona w swoim podejściu uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania_411
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 96
Skąd: kujawsko-pomorskie

PostWysłany: Pon 7 Kwi 2008, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a teraz cos z ciekawostek Cool
tu w luxemburgu państwo młodzi nie dołaczaja wierszyka do zaproszenia ale zamieszczają w gazecie regionalnej anons z informacją dla gości weselnych, że chca otrzymać kase i podają swój numer konta na które można wpłacać ta kase Exclamation Shocked
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pon 7 Kwi 2008, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale jaja!wykrzyknik ciekawa jestem jak u nas ludzie reagowaliby na takie ogłoszenie. ale chyba każdy się domyśla, co...
dopiero od niedawna zaczęły pojawiać się w prasie zdjęcia ze ślubów oraz ogłoszenia że taka i taka się zaręczyła, ale na ogłoszenia o prezentach to chyba jeszcze za wcześnie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duszyczka
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 30

PostWysłany: Wto 8 Kwi 2008, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale u nas też coraz częściej młodzi załączają w zaproszeniu adres własnej strony internetowej, na której są właśnie wszystkie informacje o ślubie i weselu, mapka dojazdu, godziny, plan wesela, informacje o noclegu i poprawinach, wierszyki o dawaniu pieniędzy i totka/misiów itp. zamiast kwiatów itd. Ciekawy pomysł, nie?

Oczywiście nie wszyscy zajrzą na tę stronę (zwłaszcza starsi), ale to też jest jakiś pomysł. Niektóre portale ślubne oferują specjalnie przygotowane moduły, dzięki którym można sobie taką stronę w 10 minut stworzyć. Kiedyś trafiłam na taką stronę, można było sobie stronkę założyć za darmo:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aseret
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 352

PostWysłany: Wto 8 Kwi 2008, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goscie nasi ukochani
My juz w domu wszystko mamy
chcecie nam cos podarowac
dajcie swince sie radowac.

My właśnie to mamy w zaproszeniach (dianicho chyba to wklejała?) uśmiech

Muszę jeszcze tylko za każdym razem wspominać gościom (żałuję, że w zaproszeniach tego nie uwzględniłam), żeby chociaż kobiety w białych sukienkach nie były... Strasznie mnie to irytuje jak zakładają białe sukienki na ślub, gdzie panna młoda jest w bielu.... Tego dnia to kolor tylko dla mnie, o Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Wto 8 Kwi 2008, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

możliwe że ja, nie pamiętam uśmiech ale cieszę się że skorzystałaś uśmiech
naprawdę kobiety w bieli przychodzą na wesele? Ja się z tym nie spotkałam.. ale jeśli tak jest to rzeczywiscie dziwnie..

a jak goście reagują na taką informację?
nie masz welonu lub czegoś co i tak Cię wyróżni? na pewno będziesz najpiekniejsza w tym dniu, nie zaleznie od koloru sukni kobiet na weselu język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aseret
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 352

PostWysłany: Wto 8 Kwi 2008, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no, oczywiście że wyróżniać się będę język Ale chodzi o sam fakt kultury, że w dzień ślubu ten kolor zarezerwowany jest dla panny młodej Very Happy I basta Cool

A owszem, spotkałam się na kilku ślubach z czymś takim... Najgorsza wersja była taka, że druhna na jednym przyszła w białej (albo ecru) sukni gorsetowej Confused Bez komentarza... Po prostu para (gdy zapraszała i prosiła na druhny) nie wpadła na to, że może im coś takiego ktoś zrobić na weselu. No i szczerze powiem, że dla mnie to wyglądało jakby panna młoda z innego wesela wpadła na to Shocked... Dziwna sprawa.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Wto 8 Kwi 2008, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurcze.. to rzeczywiscie brak rozwagi a moze pewna "zazdrosc" druhny ze tez jest wazna osoba wiec musi "pieknie wygladac"?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Wto 8 Kwi 2008, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej, no to w ogóle jest bardzo niegrzecznie ubierać się na biało na czyjś ślub lub wesele. No pomyślunku trochę trza mieć... Confused
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Następny
Strona 2 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group