Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

DJ na wesele
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
View previous topic :: View next topic  
Author Message
djdamian
kandydat
kandydat


Joined: 15 Apr 2014
Posts: 23
Location: Ostrów Wielkopolski

PostPosted: Sun 3 May 2020, 10:09    Post subject: DJ na wesele Reply with quote

Warto też wspomnieć, że 20 lat temu DJ na weselu to była bardzo rzadka sytuacja. Raczej decydowały się na niego pary ze względu na niski budżet, a nie jakość usługi. Dzisiaj DJ na weselu to zupełnie inna sprawa. Statystyki niedawno opublikowane an jednym z portali ślubnych wskazują, że w 2019 już 53% wesel prowadzą DJ-e, a udział zespołów weselnych nieustannie się zmniejsza.
_________________
Wodzirej Damian Nowaczyk
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
basia.kmi
kandydat
kandydat


Joined: 09 Jul 2020
Posts: 53

PostPosted: Thu 16 Jul 2020, 12:26    Post subject: Reply with quote

Teraz to już normalne i wygodne - dj może też dojechać, więc można szukać po całej Polsce- ja polecam dj na wesele wrocław - super zabawa gwarantowana
Back to top
View user's profile Send private message
denis.rodriguez
początkujący
początkujący


Joined: 27 Oct 2020
Posts: 6
Location: Warszawa

PostPosted: Tue 27 Oct 2020, 15:25    Post subject: Reply with quote

Sama już nie wiem czy zdecydować się na dj czy na nowoczesny zespół.
Back to top
View user's profile Send private message
avalanches
początkujący
początkujący


Joined: 30 Dec 2020
Posts: 2

PostPosted: Wed 30 Dec 2020, 9:52    Post subject: Reply with quote

Właśnie sam mam ogromny dylemat pomiędzy DJ-em a nowoczesnym zespołem.
_________________
Jesteś w trakcie remontu i zastanawiasz się jak pozbyć się gruzu, który się zgromadził? https://grodziski24.pl/20201130365832/jak-pozbyc-sie-odpadow-w-trakcie-remontu
Back to top
View user's profile Send private message
jagodanka
gaduła
gaduła


Joined: 22 Mar 2019
Posts: 284

PostPosted: Sun 31 Jan 2021, 21:12    Post subject: Reply with quote

my orkiestry nie chcielismy, choc nas namawiali, mielismy dj'a uśmiech powiem wam, ze to byl dobry wybór, naglosnienie facet mial nowe, zamowione prosto z Megasceny https://www.megascena.pl/kolumny-glosnikowe/ zabawa byla swietna, a ze u nas duzo mlodych osob to spodobala im sie taka opcja z muzyka grana przez dj'a
Back to top
View user's profile Send private message
klarka12
maniak
maniak


Joined: 15 May 2018
Posts: 1011

PostPosted: Wed 24 Feb 2021, 10:00    Post subject: Reply with quote

Też właśnie wybieramy z narzeczonym fajnego dj na wesele. Jak myślicie, czy dj na wesele opole to dobry wybór? Póki co, oferta Dj Lama najbardziej przypadla nam do gustu. Widać, że ma doświadczenie a terminy u niego szybko znikają.
Back to top
View user's profile Send private message
joannaaaaa1990
początkujący
początkujący


Joined: 19 Mar 2021
Posts: 2

PostPosted: Fri 19 Mar 2021, 12:27    Post subject: dj na wesele Reply with quote

Z dj na wesele jest różnie, nie którzy poprowadzą dobrze wesele a inni już nie. warto zapoznać się z kilkoma ofertami a najlepiej porozmawiać na żywo oczko My mieliśmy super dj i prowadzącego DJ Gdansk my jak i goście bawiliśmy się do białego rana uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
Klaudiaaa
bywalec
bywalec


Joined: 06 Aug 2020
Posts: 158

PostPosted: Wed 24 Mar 2021, 10:39    Post subject: Reply with quote

Ja znalazłam DJ-a na wesela na tym blogu - http://uslugidlakazdego.com.pl/. DJ okazał się być dobrym wyborem, dlatego teraz często korzystam z tego bloga. uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
marcellus.krajcik
początkujący
początkujący


Joined: 28 May 2021
Posts: 4
Location: Bielsko-Biała

PostPosted: Fri 28 May 2021, 14:49    Post subject: Reply with quote

Aby wybrać dj trzeba zrobić spory research.
Back to top
View user's profile Send private message
kamia23
bywalec
bywalec


Joined: 14 Aug 2018
Posts: 120

PostPosted: Tue 1 Jun 2021, 20:22    Post subject: Reply with quote

Nie jestem za dj-em... muzykę z płyty to mogę sobie sama puścić w domu jak będę chciała. Na weselu ma grać zespół na żywo. A może nawet taki znany? Zobaczcie kogo można tego dnia zaprosić aby uświetnił uroczystość https://ciekawynews.pl/slub/uczyn-ten-dzien-wyjatkowym-bayer-full-gwiazda-twojego-wesela/ . Na pewno znacie dobrze ten zespół i ich piosenki, potrafią rozbawić każdą publiczność.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group