Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Poszukuję takiej sukni
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
burza
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: brać pomysły??

PostWysłany: Pon 8 Sie 2011, 14:28    Temat postu: Poszukuję takiej sukni Odpowiedz z cytatem

http://weddingsisters.pl/moda-i-uroda/suknie-slubne/suknie-slubne-o-ksztalcie-rybki/

Pierwsza pojawiająca się suknia na stronie.
Szukam tej właśnie i nie wiem zupełnie w którą stronę mam się ruszyć. Może ktoś z Was widział taką, może ma dobrą krawcową, może słyszał, że ktoś taką chce sprzedać?
Dajcie znać.
Ogólnie zdjęcie nie jest wyczerpujące. Mi marzy się taka właśnie suknia z dużą koronką i odkrytymi całymi plecami tj. w szpic do lędźwi, a może nawet górnej części kości krzyżowej. Do tego kwiat we włosach bądź delikatne okrycie głowy ale nie welon.
Za wszelkie informacje dzięki serdeczne uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hogata 222
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 30

PostWysłany: Pon 8 Sie 2011, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej nie mam pojęcia jakiej firmy jest ta pierwsza sukienka, ale na pewno znajdziesz podobną uśmiech Kilka moich propozycji





Obie sukienki to white one pierwsza 434 druga 207 widziałam że ktoś chciał sprzedać na allegro

A tu la sposa dureo



Mam nadzieję, że trochę pomogłam uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Helena Trojanska
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 82
Skąd: S!

PostWysłany: Pon 8 Sie 2011, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę że warto by było napisać do Pań które redagują portal uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Czw 11 Sie 2011, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro już jest taki temat to też poproszę o pomoc w znalezieniu takiej sukienki lub tez podobnej do niej (szczegolnie chcialabym żeby była w odcieniu bladego różu albo śnieżnobiała) uśmiech

przepraszam że z demotywatorów ale tak mi wpadła w oko Very Happy


_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cocco
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Sie 2011
Posty: 22
Skąd: Bdg

PostWysłany: Czw 11 Sie 2011, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

serduszkox nie wiem dlaczego, ale Twoja suknia z demotów kojarzy mi się z kolekcją macieja zienia, może poszukaj na jego stronie. Oczywiście to takie luźne skojarzenie- przez te piórka i krój.
_________________
PM 2013
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Pią 12 Sie 2011, 7:18    Temat postu: Re: Poszukuję takiej sukni Odpowiedz z cytatem

burza napisał:
http://weddingsisters.pl/moda-i-uroda/suknie-slubne/suknie-slubne-o-ksztalcie-rybki/

Pierwsza pojawiająca się suknia na stronie.
Szukam tej właśnie i nie wiem zupełnie w którą stronę mam się ruszyć. Może ktoś z Was widział taką, może ma dobrą krawcową, może słyszał, że ktoś taką chce sprzedać?
Dajcie znać.
Ogólnie zdjęcie nie jest wyczerpujące. Mi marzy się taka właśnie suknia z dużą koronką i odkrytymi całymi plecami tj. w szpic do lędźwi, a może nawet górnej części kości krzyżowej. Do tego kwiat we włosach bądź delikatne okrycie głowy ale nie welon.
Za wszelkie informacje dzięki serdeczne uśmiech

Miałam podobną, a dokładnie model Donna od Annais Bridal:

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ana1111
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Sie 2011
Posty: 1

PostWysłany: Czw 18 Sie 2011, 21:28    Temat postu: suknia serduszkox Odpowiedz z cytatem

Serduszkox, ja mam bardzo podobną suknię ślubną jak ta na zamieszczonym przez Ciebie zdjeciu, poniżej link bo własnie wystawiłam na allegro
http://allegro.pl/suknia-slubna-maciej-zien-rozm-36-okazja-gratis-i1776403517.html?source=oo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pią 19 Sie 2011, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

burzo, nie napisałaś skąd jesteś, ale ja ostatnimi czasy odwiedziłam salony w Krakowie i na śląsku- w Katowicach i Tychach.
Akurat ja szukam sukni o zupełnie innym fasonie, ale wydaje mi się, że koronkowych rybek widziałam sporo.
Pytaj w salonach o ten konkretny krój- panie szybko Ci go wynajdą uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia Katarzynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 572
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Pią 19 Sie 2011, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam suknię w tym klimacie, serdecznie polecam - Demetrios 1376 - koronka, odkryte plecy. Bardzo wygodna, ze starszej kolekcji, więc jak trafisz na promocję to zapłacisz mniej niż 2 tys.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Pią 19 Sie 2011, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

burza, nie potrafię dokładnie zidentyfikować wrzuconej przez Ciebie sukni, ale podobnie jak dziewczyny, mogę podpowiedzieć podobny fason.

To suknia firmy Agnes, ze strony salonu Flossmann z Wrocławia.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group