Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

w czym do Cywilnego ????
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Czw 14 Maj 2009, 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może bedzie miał troszkę czasu przed ślubem jeszcze na to by coś pomóc uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prada
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 564

PostWysłany: Czw 14 Maj 2009, 8:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem bardziej zorganizowana od mojego TŻ, załatwiam wszystko szybciej, konkretniej i jestem zadowolona z tego, bo znając mojego to byśmy sale zamawiali w sierpniu i zastanawiali się co zrobić bo nic nie ma. No cóż taki urok faceta, że na wszystko jest jeszcze czas. Ja jestem energiczna i konkretna, dlatego lepiej jak załatwię wszystko sama tak jak chcę...tzn dziś do restauracji jedziemy razem, ale TŻ to jedynie tło będzie, bo nawet nie wie o co zapytać, na co zwrócić uwagę itd ..ehh faceci oczko
_________________


Mężczyzna mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Czw 14 Maj 2009, 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja z moim ukochanym mam podobnie jak Ty Prada Very Happy Może to dlatego, że my o tym dniu marzymy już praktycznie od dziecka i wiemy czego chcemy? W każdym razie u nas jest tak, że ja mam więcej czasu i pomysłów na ten dzień więc szukam wybieram a mój Ukochany tylko zatwierdza, teoretycznie ostatnie słowo ma on bo jak mu się nie podoba to szukam dalej ale póki co niewiele było takich sytuacji i to tylko jeśli chodzi o drobnostki jak wygląd mojej biżuterii
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pią 15 Maj 2009, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prada napisał:
Mój TŻ mi wczoraj powiedział ... "no pokaż ten swój suwaczek, i zobacz masz 138 dni wolności, po 138 dniach zamieniasz się w kurę domowa i koniec " ..... Rolling Eyes



Ja mojemu zapowiedzialam "za 138 dni zabieram ci karte kredytowa i od tej pory bede ci wyliczac ile mozesz wydac" lol (zart wzial sie stad ze zona jego najlepszego przyjaciela tak zrobila, doslownie wylicza ile papierosow dziennie moze wypalic lol )
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Pią 15 Maj 2009, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja już noszę kartę mojego Ł. lol bo to ja zwykle zakupy Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Madeleine Eve
moderator
moderator


Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 259
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pią 15 Maj 2009, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my nie mamy kart kredytowych, wiec problem z glowy Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pią 15 Maj 2009, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do organizacji to mam jak Prada.Krotko i konkretnie. Moj A robi za tlo (ewentualnie za bankomat lol ) ale dzieki temu zalatwilismy wszystko w 3 tygodnie Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prada
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 564

PostWysłany: Pią 15 Maj 2009, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No w restauracji byłam sama oczko Mój TŻ nie dojechał przez korki więc bez sensu czekać 30min-1h, zjadłam frutti de mare, wypiłam latte, w 10 min uzgodniłam wszystko i wróciłam do domu z podpisaną umową i menu.

ps jak Pan zatrzymał się przy schabowych to powiedziałam "jeśli mi Pan zaproponuje zwykłe schabowe własnoręcznie Pana uduszę" .. hehe

No i z głowy oczko

jeszcze w przyszłym tygodniu zlecić obrączki do zrobienia i do września ja mam spokój lol
_________________


Mężczyzna mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pią 15 Maj 2009, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mojego wleklam wszedzie. Upieral sie przy takim a nie innym slubie wiec przejdzie ze mna kazdy centymetr zalatwiania Twisted Evil Podczas przymiarki jego stroju wybralam mu komplet w 15 minut (powodujac gwaltowny wybuch smiechu pani obslugujacej w sklepie przez porownanie A do papugi), swoja suknie w pol godziny (wywalczajac sobie uklad ze bolerko i welon z tiara bedzie w cenie sukni). Sale i urzednika w jeden dzien (przy czym duza sale dostalismy w cenie malej 175 funtow zamiast 600). Nie lubie guzdrania sie zwlaszcza jak wiem co chce.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kat8
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 283

PostWysłany: Pon 18 Maj 2009, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mój Przemek na początku to w ogóle się nie przejmował,wcale a wcale... i trochę przykro mi było smutny ale im bliżej tym więcej poświęca mi czasu i uwagi kiedy wymyślam kolejną sprawę do załatwienia związaną ze ślubem uśmiech
jak ostatnio powiedziałam mu,że przydało by się,żeby jakieś prezenty dla gości pozamawiać w formie tych migdałów albo czekoladek to powiedział tylko: " zadzwoń tam i zapytaj czy zdążą przysłać je w dwa tygodnie przed weselem,żeby jak ktoś nie przyjdzie nie kupować niepotrzebnie tych migdałów" a po chwili dodał "i zamów jedno dodatkowe dla nas żebyśmy mieli na pamiątkę" Shocked wow Shocked normalnie zamurowało mnie,niespodziewałam się tego po nim... moje kochanie... Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 11 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group