Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

w czym do Cywilnego ????
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czar0dziejka
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 1
Skąd: opolskie

PostWysłany: Wto 23 Gru 2008, 0:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak suknia suknią a cóż począc gdy mój A. jest dokładnie tego wzrostu co ja?? chciałam założyc skromną suknię ślubną (bierzemy ślub cywilny) ale nie mam pojęcia jakie buty do tego Crying or Very sad nie chcę być wyższa od niego , głupio będzie na fotkach Wink Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 23 Sty 2009, 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na cywilny też można suknie ślubną założyć. Moja przyjaciółka jest ateistką więc brała tylko cywilny, miała jednak suknię ślubną jak do kościelnego i welon. Wyglądała zjawiskowo i wszyscy uważali, że to dobry pomysł.
Wieczorowe suknie to można na sylwestra czy bal założyć, ale jak ślub to tylko w sukni.
Nie uważam, żeby cywilny ślub był powodem do rezygnacji z marzeń o białej sukni. Jeśli macie tylko cywilny a chcecie suknie ślubną to powinniście to zrobić i nie słuchać, że nie wypada, bo to nie ma znaczenia.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pon 26 Sty 2009, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam się. spotkałam się z tym że kobieta która była świadkiem Jehowy brała ślub cywilny w białej sukni.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Pon 26 Sty 2009, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jeśli juz sie okaże żę będzie to tylko cywilny, to biore pod uwagę tylko suknie slubną.....Nie jakąś dla księżniczki tylko raczej skromną..ale jednak białą i ślubną... Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 0:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My tez na początku mieliśmy brać tylko cywilny, bo jakoś nigdy nie chcieliśmy kościelnego. Niestety nasze USC nie zgodziło się na udzielenie nam ślubu na plaży a ksiądz się zgodził więc jest kościelny ale sukni i tak nie zmieniałam. Poszła bym w moim "Valdemarze" również do cywilnego.
jakoś strasznie mnie denerwuje jak ktoś mówi, że białe suknie to tylko dla ślubów kościelnych się nadają. Co za bzdura......
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 7:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też bymsie kłuciła gdyby mi ktos powiedział ze do cywilnego niewypada...
Ps. śliczna sukienka uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakoś zawsze miałam swoje zdanie i nie wiem ile osób by mi mówiło, że do cywilnego w jakimś beznadziejnym kostiumiku powinnam iść, to i tak nie byłoby takiej opcji. Nigdy się nie przejmowałam tym co ludzie gadają i nie zamierzam zaczynać teraz:)
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LuterAnka
Gość





PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja do cywilnego idę w białej sukience do kolan. Do kościelnego też w białej, ale już długiej, ale jakbym miała tylko ślub cywilny to wzięłabym normalnie długa białą ślubną suknię. Raczej skromną, bo za wielkimi, księżniczkowatymi i bogato zdobionymi nie przepadam i do kościelnego też skromną biorę. Zastanowiłabym się tylko nad welonem, raczej zrezygnowałabym z niego przy ślubie cywilnym, ale to nic pewnego oczko Myślę, że każdy powinien się ubrać tak jak jemu wygodnie i żeby to właśnie panna młoda na własnym ślubie dobrze się czuła.
Powrót do góry
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z tobą, a taka sukieneczka do kolana jest super. Fajnie, że bierzecie 2 śluby:)
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 29 Sty 2009, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo to, dziewczyny, też zalezy jaka jest ta ślubna suknia. oczywiście każdy może iść w czym chce, ja kostiumów sama nie lubię i jakbym brała ślub cywilny tobym poszła w sukience. ale jak widzę takie bezy (a widziałam kilka razy jak przechodziłam ulicą) przed USC to mi się jednak śmiać chce.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 3 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group