Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

podróż
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ark Seven
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 40
Skąd: Gorzów

PostWysłany: Sro 15 Kwi 2009, 7:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli pierwsza podróż po ślubie to tylko do sypialni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 15 Kwi 2009, 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anjas17 napisał:
Angel1978 napisał:
No np pod koniec września i na początku października jest znacznie mniej ludzi, w marcu przed świętami , a po feriach jest mniej.
Sezon faktycznie trwa cały rok, ale ludzi jest w tych miesiącach znacznie mniej. Jestem w zakopcu kilka razy w roku, bo mamy tam działkę, więc uwierz mi różnica jest ogromna.

poza sezonem czyli jak dzieciaki nie maja wakacji czy ferii uśmiech
Angela a gdzie Ty NIE masz dzialki lub domu?? tak bedzie prosciej jak napiszesz uśmiech


Nie moja wina, inwestować trzeba, a w ziemię i nieruchomości się opłaca. Niektórzy pieniążki w banku trzymają, a niektórzy inwestują. Nie wiem czy wiesz, ale nie każdy w Polsce liczy pieniążki od pierwszego do pierwszego. Skoro ci to przeszkadza, to nie mój w tym problem.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Czw 16 Kwi 2009, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie przeszkadza mi to ale czasem to dosc smiesznie wyglada jak czytam Twoje posty (piekne zycie) a pozniej posty dziewczyn ktore ledwo uzbieraja na skromne wesele.... czasem poprostu lepiej nie pisac niektorych rzeczy i pomyslec o tych ktorym jest troche ciezej i musza zyc od pierwszego do pierwszego a i to ledwo starcza... ja nie zazdroszcze Ci domkow i dzialek, co najwyzej miejsc ktore odwiedzialac ale to taka zdorwa zazdrosc... mysle tylko czasem o innych i ich odczuciach...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 16 Kwi 2009, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anjas17, No to w sumie nie powinnam niby opisywać ani sukni, ani wesela, ani gdzie jedziemy w podróż , bo komuś może być przykro. Nie rozumiem tego jak mam być szczera. Pieniądze to rzecz nabyta, nie ma czego zazdrościć, nie są one najważniejsze, a wesele można i za małe pieniądze zrobić i nikt nie powiedział że nie będzie fajniejsze niż to za większą kasę. Ja ciężko pracowałam na to co mam i nie mam zamiaru niczego ukrywać. Skoro inni mogą pisać ile za co zapłacili, to nie rozumiem dlaczego ja nie miałabym niemóc.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 16 Kwi 2009, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel1978 napisał:
Anjas17, No to w sumie nie powinnam niby opisywać ani sukni, ani wesela, ani gdzie jedziemy w podróż , bo komuś może być przykro. Nie rozumiem tego jak mam być szczera. Pieniądze to rzecz nabyta, nie ma czego zazdrościć, nie są one najważniejsze, a wesele można i za małe pieniądze zrobić i nikt nie powiedział że nie będzie fajniejsze niż to za większą kasę. Ja ciężko pracowałam na to co mam i nie mam zamiaru niczego ukrywać. Skoro inni mogą pisać ile za co zapłacili, to nie rozumiem dlaczego ja nie miałabym niemóc.

To tak samo jak mówić żeby ktoś nie mówił o swoich dzieciach, bo tym co ich nie mają albo nie mogą mieć będzie przykro.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Czw 16 Kwi 2009, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel1978 napisał:
Anjas17, No to w sumie nie powinnam niby opisywać ani sukni, ani wesela, ani gdzie jedziemy w podróż , bo komuś może być przykro. Nie rozumiem tego jak mam być szczera. Pieniądze to rzecz nabyta, nie ma czego zazdrościć, nie są one najważniejsze, a wesele można i za małe pieniądze zrobić i nikt nie powiedział że nie będzie fajniejsze niż to za większą kasę. Ja ciężko pracowałam na to co mam i nie mam zamiaru niczego ukrywać. Skoro inni mogą pisać ile za co zapłacili, to nie rozumiem dlaczego ja nie miałabym niemóc.

jasne kazdy moze pisac co gdzie i za ile, ale czasem mam wrazenie, ze robi sie z tego licytacja....
pieniadze sa rzecza nabyta ale nie mow, ze nie ma czego zazdroscic bo jakos nie znam zbyt duzo ludzi ktorzy nie zazdroszcza komus pieniedzy... no chyba, ze jest to ktos najbogatszy na swiecie hehe.... ja tam czasem sobie zazdroszcze pieniedzy jakie niektorzy maja, np. jakies gwiazdy uśmiech
jeszcze raz zaznacze, ze poprostu czasem mam wrazenie, ze na forum jest licytacja....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Czw 16 Kwi 2009, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel1978 napisał:

To tak samo jak mówić żeby ktoś nie mówił o swoich dzieciach, bo tym co ich nie mają albo nie mogą mieć będzie przykro.

a czy wlasnie czesto tak nie jest?? ze jak wiemy o cudzych wielkich problemach jak np. o braku i problemach zwiazanych z dzieckiem to czy jako wychowani i kulturalni ludzie nie staramy sie uwazac na slowa w rozmowach....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 16 Kwi 2009, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wiem jedno, pieniądze szczęścia nie dają, jedynie ułatwiają życie. Znam mnóstwo osób z dużymi pieniędzmi, którzy są wiecznie nieszczęśliwi i niezadowoleni. Ja nie mam zamiaru przy każdym swoim poście zastanawiać się czy aby kogoś nim nie urażę. Nigdy się wszystkim nie dogodzi, a co do licytacjii to nie odniosłam takieg wrażenia, jakoś nie analizuję wszystkiego i nie prowadzę statystyk.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Czw 16 Kwi 2009, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel1978 napisał:
Ja wiem jedno, pieniądze szczęścia nie dają, jedynie ułatwiają życie. Znam mnóstwo osób z dużymi pieniędzmi, którzy są wiecznie nieszczęśliwi i niezadowoleni. Ja nie mam zamiaru przy każdym swoim poście zastanawiać się czy aby kogoś nim nie urażę. Nigdy się wszystkim nie dogodzi, a co do licytacjii to nie odniosłam takieg wrażenia, jakoś nie analizuję wszystkiego i nie prowadzę statystyk.

masz racje ze pieniadze nie daja szczescia bo sa wazniejsze rzeczy jak np. zdrowie, milosc, rodzina
nie prowadze statystyk bo nie mam czasu na to język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2009, 0:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tylko raz widzialam licytacje w temacie o liczbie gosci. A o pieniadzach to nie przypominam sobie zebysmy za przesadnie rozmawialy. No chyba ze ktos kogos pytal. Zadnych kokretnych liczb nikt nie podaje.I dobrze.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 6 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group