Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

podróż
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Nie 15 Mar 2009, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, jak romantycznie. język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Nie 15 Mar 2009, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy jeździ tam , gdzie chce, i na co go stać. Jak ktoś ma pieniądze, to nie rozumiem dlaczego ma nie jechać, tam gdzie chce. Podróż poślubna w Polsce też może być fajna i wyjątkowa.Dla mnie głupotą jest robić cokolwiek, na co nas nie stać. Czy to wesele, czy podróż poślubna. Kredyty na wesele, czy podróż to dla mnie głupota. Najlepiej nie zaczynać nowego, wspólnego życia od długów.

Korek
Cytat:
nie popieram jedynie osób, które silą się na Bóg wie co (zastaw się, a postaw się) i jadą na Malediwy tylko dlatego, że kuzynka/sąsiadka/Doda tam była w podróży poślubnej


Jeśli chodzi o podróż na Malediwy, to my nie jedziemy tam dlatego, że ktoś tam był, tylko dlatego, że chcemy i mamy na to kasę. Ogólnie podróże to nasze hobby i część naszej pracy. Zwiedziliśmy już mnóstwo miejsc na świecie, ale tam akurat nie byliśmy, dlatego wybraliśmy właśnie Malediwy na nasza podróż. Wydaje mi się, że chyba nie jest fair osądzać kogoś w ten sposób.
U nas, nie jest to akurat kwestia" zastaw się, a postaw się" ponieważ nigdy nie robimy nic, na co nas nie stać.[/quote]
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 16 Mar 2009, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że nie wazne gdzie, wazne że z JUZ mężem Very Happy Very Happy Very Happy Ja nie mam pieniążków, żeby szalec, ledwo na ślub i wesele uzbieramy, ale pojechac gdzieś koniecznie chcemy - i nawet wiemy gdzie lol podobnie jak magda80 do Zakopanego, juz raz tam razem byliśmy Very Happy A na ciepłe kraje nie wiem czy kiedykolwiek bedziemy mieli pieniądze, ale jak ktoś ma - niech korzysta uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 16 Mar 2009, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agnieszka, ważne, że jedziemy z ukochanym, a gdzie to nie ma znaczenia. Zakopane jest boskie, uwielbiam je po sezonie. Czasami taka podróż może być fajniejsza, niż ciepłe krjaje. Jak się jest zakochanym, to wszędzie na około jest pięknie i kolorowo. Mam nadzieję, że bosko spędzicie te wyjątkowe chwile.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 16 Mar 2009, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiamy gdzieś wyjeżdzac razem, nawet na jednodniowe wypady - jest naprawde wtedy bosko, oderwac się od codziennych spraw, aj... się rozmarzyłam Very Happy Angel masz rację i mam nadzieję, że właśnie tak będzie, więc...niedziękuję, żeby nie zapeszyc Very Happy lol Wszyscy napewno spędzą ten czas wyjątkowo - na swój sposób, to najwazniejsze Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pon 16 Mar 2009, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystko tez zalezy od organizacj.My za wakacje zawsze na raty placimy.Tak nam latwiej i wygodniej.Oboje lubimy podroze,juz tez sie najezdzilismy jak nie wiem co.Jak sobie zaplanujemy fundusze na podroz to nas stac ale jak nie to nie.Mam szczescie ze udaje mi sie wyrwac tanie wakacje.Jakos tak sie sklada ze 'jest ostatnie miejsce na...' albo 'wlasnie zwolnily sie wakacje w...'.Lapie te okazje i wyszlo nam na to ze Europa nie jest juz niczym niezwyklym.Teraz zaczyna sie jazda bo wybieramy sie na inne kontynenty.Jak ktos chce byc zazdrosny to prosze bardzo.Jest powod. Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 16 Mar 2009, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie, my też bardzo często kożystamy z opcji "Last minite", mamy to szczęście, że sami sobie dajemy urlop, więc możemy praktycznie z dnia na dzień wyjechać. Europa mnie nie kręci zupełnie. Nie powiem podoba mi się Hiszpania czy Portugalia, ale stanie 3 godziny w kolejce, w 30 stopniowym upale, żeby coś zobaczyć to nie dla mnie. Wolę Amerykę Łacińską, w której mam mnóstwo znajomych i zawsze mam gdzie się zatrzymać. Dla mnie nie ma życia bez podróży i wydałanym na nie ostatni grosz:) Uwielbiam aktywnie spędzać czas, spływy kajakowe, nurkowanie, surfing, konie to moja bajka. Leżenie plackiem na plaży z drinkiem w ręku będę uprawiać po 70tce. Teraz, w święta jedziemy uczyć się kitesurfingu;). Zdam relację po powrocie:)uśmiechuśmiech
A propo tej wystawy "Body Worlds"w Londynie, to polecam była boska i strasznie ciekawa. Jak będzie niedaleko ciebie to koniecznie się wybierz.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola89
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 493
Skąd: Chatka z piernika ;]

PostWysłany: Wto 17 Mar 2009, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z P. planujemy podróż poślubną gdzieś w Polsce.
I albo to będzie Szklarska Poręba, Zakopane, Ustka, Międzyzdroje.
Bardziej odpowiadałaby nam ta Szklarska, bo z Niej mielibyśmy bliżej do domu ;p. A tak szczerze, to mocno się zastanawiamy nad tą Szklarską, ja już byłam kilka razy tam jak byłam mniejsza i dla mnie to jest BAJKA uśmiech Mój Ukochany nie był, więc dla Niego byłoby to nowe miejsce:)
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 17 Mar 2009, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel1978 napisał:
Sadie, my też bardzo często kożystamy z opcji "Last minite", mamy to szczęście, że sami sobie dajemy urlop, więc możemy praktycznie z dnia na dzień wyjechać. Europa mnie nie kręci zupełnie. Nie powiem podoba mi się Hiszpania czy Portugalia, ale stanie 3 godziny w kolejce, w 30 stopniowym upale, żeby coś zobaczyć to nie dla mnie. Wolę Amerykę Łacińską, w której mam mnóstwo znajomych i zawsze mam gdzie się zatrzymać. Dla mnie nie ma życia bez podróży i wydałanym na nie ostatni grosz:) Uwielbiam aktywnie spędzać czas, spływy kajakowe, nurkowanie, surfing, konie to moja bajka. Leżenie plackiem na plaży z drinkiem w ręku będę uprawiać po 70tce. Teraz, w święta jedziemy uczyć się kitesurfingu;). Zdam relację po powrocie:)uśmiechuśmiech
A propo tej wystawy "Body Worlds"w Londynie, to polecam była boska i strasznie ciekawa. Jak będzie niedaleko ciebie to koniecznie się wybierz.




A ja lubie wszystkie miejsca.Lubie Hiszpanie,w Turcji konno po gorach jezdzilam z przyjaciolmi,bedac na Korfu zjechalismy tez Albanie i Grecje kontynentalna.Szalone jezdy.
Tez uwielbiam konie.Ale te z charakterem.A te tureckie to wybitne osobowosci maja lol Niestety jesli chodzi o wode to niezbyt szczesliwy zwiazek mam.Moj A nurkowal w morzu Srodziemnym ale ja sie nie odwazylam.Tchorz jeszcze jestem.Ale paralotnie zaliczylam.I spadochron ciagniety przez motorowke.Wole w powietrzu niz w wodzie.
Czytalam o tej wystawie.
Niestety nie jestem na pozycji zeby sobie sama urlop dac wiec chyba sie nie wybiore.Poza tym w weekendy ujarzmiam psy.I tej przyjemnosci nie odmowie sobie za nic w swiecie Very Happy Rok 2010 bedzie jeszcze lepszy niz ten
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Czw 19 Mar 2009, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel1978 napisał:
Zakopane jest boskie, uwielbiam je po sezonie. Czasami taka podróż może być fajniejsza, niż ciepłe krjaje.

Może zadam głupie pytanie. Kiedy to jest po sezonie w Zakopanem Question Question Question Bo tam sezon jest prawie cały rok. Bo i zimą i latem.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 4 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group