Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

podróż
Idź do strony 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
justysiaVN
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 21

PostWysłany: Sob 29 Mar 2008, 18:58    Temat postu: podróż Odpowiedz z cytatem

a ja mam taki pomysł by po weselu jechać do większego miasta i pewnie są biura podróży i są te last minut i proszę spakować się a po weselu jest kasa od gości a co do urlopu powiedzieć szefowi już przed ślubem żeby wiedział co wy o tym sądzicie nie dość że tanie to z tego co wiem wyjazd nie jest .... niedaleko :)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sob 29 Mar 2008, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zastanawialiśmy się nad tym.. ale u nas to zależy czy nie wyjedziemy za granice po slubie, jesli nie, to kto wie, a jesli tak to na kiedy sodlozymy ta podroz oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zakochana220
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 10

PostWysłany: Pią 18 Kwi 2008, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o dobrze pani mówi z tą wycieczką ja zrobię to samo ... Może Egipt. ohhh.... :D
_________________
za 6 miesięcy ślub...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yvonne
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 434
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pią 18 Kwi 2008, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my podróż poślubna będziemy mieli do ...domu:) pobieramy się w mojej rodzinnej miejscowości, a mieszkamy 70 km dalej. prawdopodobnie, nie będziemy nigdzie jechać, może odłożymy sobie to na później.na razie przynajmniej o tym nie myślimy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 18 Kwi 2008, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my troszkę rozmawialiśmy na ten temat, ale szczerze powiem, że jestem w stanie zrezygnować z podróży jeśli tą kasę moglibyśmy wydać na coś co będzie nam długo służyć i z czego też się będziemy cieszyć. uwielbiam podróżować więc wiele wycieczek mam nadzieję jeszcze nas czeka w przyszłości.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 18 Kwi 2008, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my troszkę rozmawialiśmy na ten temat, ale szczerze powiem, że jestem w stanie zrezygnować z podróży jeśli tą kasę moglibyśmy wydać na coś co będzie nam długo służyć i z czego też się będziemy cieszyć. uwielbiam podróżować więc wiele wycieczek mam nadzieję jeszcze nas czeka w przyszłości.
ale z drugiej strony wspomnień z podróży poślubnej też się nigdy nie zapomni.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Pią 18 Kwi 2008, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jeśli będzie nas stać polecimy, jesli nie, to prZełożymy to.. dzieci od razu po ślubie mieć nie chcemy więc najwyżej na pierwszą rocznicę sobie prezent sprawimy język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martam1
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Kwi 2008
Posty: 42

PostWysłany: Sro 30 Kwi 2008, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My już wiemy zaraz po ślubie lecimy do Tunezji lub Grecji na tydzień odpocząć po tym wszystkim Very Happy Już przeglądamy katalogi i mamy kilka upatrzonych miejsc, tylko wybrać się jeszcze do biura Very Happy Ach nie mogę się już doczekać...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mysia-gacuś
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 70

PostWysłany: Sro 4 Cze 2008, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my się nie wybieramy w podróż poślubną bo zaraz po slubie odbieramy klucze do mieszkania i pieniądze z prezentów przeznaczamy na mebelki do naszego gniazdka Very Happy a w podróż wybierzemy się w pierwszą rocznicę ślubu Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Nie 8 Cze 2008, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my mając ślub w sierpniu, chcemy się wybrać pod koniec września/października w podróż - zdecydowaliśmy już - do HISZPANII uśmiech

zaczyna się już odkładanie kaski, oferty przeglądamy, wiem, już w jaki region chcemy jechać COSTA BRAVA bo blisko do Barcelony a mój luby pragnie zwiedzić troszkę to miasto..

Oferty im bliżej dnia wyjazdu tym tansze, więc poczekamy.. Dodatkowo zdecydowaliśmy się na ALL INCLUSIVE bo w polsce taniej wyjdzie kupić pobyt ze śniadaniem i obiadokolacją, ale na miejscu a to tu na lody, na picie wydać kilka euro, a to na kawkę - lepiej z góry zapłacić te 500zł więcej i mieć FULL - nie ograniczac sie - wonko, alkohol, woda - wszystko w cenie, i spokojnie wypoczywać i wybierac jakie dania chcemy - a nie sie szczyoac - bo wiem ze tak bym robila widzac jakie ceny..

i marzymy o podrozy na dwa tygodnie.. najkrocej 10 dni.. ale zobaczymy, jesli Bog dalej bedzie tak dopomagal jak dopomaga z odkladaniem kaski, to uda sie uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 1 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group