Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kontrowersyjne zabawy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 25, 26, 27  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Oczepiny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 2 Mar 2009, 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KiSe napisał:
u nas tez nie ma , ale we wcześniejszych salach niestety było smutny tłumaczyli to w ten sposób, że musza myć Shocked kieliszki....


Każdy powód podobno dobry?
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Wto 3 Mar 2009, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale głupie wytłumaczenie z tymi kieliszkami
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Czw 5 Mar 2009, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel, absolutnie się z Tobą zgadzam, ja też żyję w innym świecie Confused to coś z diamentem to chamstwo najwyższych lotów Exclamation w życiu bym na to nie pozwoliła na moim weselu, starosta i każdy inny by dostał w pysk od razu Twisted Evil Twisted Evil co za bieda, dziewczyny robione w kretynki, nikogo to nie bawi, ale prostactwo się cieszy Exclamation Exclamation a to pompowanie balonów Question a sprawdzanie 'dziewictwa' między nogami Question turlanie się z obcym facetem po kocu Question Question co to ma być, do jasnej Question Question czyj to jest poziom i kto to wymyśla Question Question Question jakiś koszmar...
u nas zapowiedziałam zespołowi, żadnych oczepin i durnych/chamskich/zboczonych 'zabaw' Exclamation Exclamation a jak komuś z gości coś nagle odbije, to już ja go/ją urządzę przed wszystkimi Twisted Evil Twisted Evil ludzie umieją się bawić kulturalnie bez chamstwa i prostactwa - a tych 2 rzeczy nie znoszę Evil or Very Mad Shocked Shocked
może zrobimy karocę/pociąg i na pewno będzie list z Italii, śmieszy mnie to, ale na tym koniec.
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
supersluby.pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 60
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 6 Mar 2009, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troche ruchu dużo uśmiechu a udana zabawa gwarantowana.
Nie musi być cos wyszukanego, byle sprawiało przyjemność!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
olcia
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 58
Skąd: Opolskie

PostWysłany: Sob 7 Mar 2009, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi sie ta zabawa ze sloniem podoba bardzo smieszna i wogole ale niemoge jej miec bo niedawno bylismy na weselu u mojego przyszlego meza bata i oni mieli a nie chce zeby cos sie powtarzalo

http://www.youtube.com/watch?v=G0ORGBTIE2g
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Sob 7 Mar 2009, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mojej siostry tez była ta ze słoniem i tez jej nie chce z tych samych powodów ale zamiast tego robimy karete-zasada podobna a jednak juz troszke zmienione a smiechu tyle co przy sloniu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anulka24
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 48
Skąd: Zachodniopomorskie

PostWysłany: Sro 18 Mar 2009, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja preferuje zabawy z humorem ale taktowne
np.zabawa z walkiem(oczywiscie w zabezpieczeniu oczko ),czytanie opowiadania gdzie rodzinki musza biegac wokolo na dzwiek swojego "imienia",czytanie pytan gdzie mlodzi nie widzac siebie podnosza np.buty kto z nich bedzie wykonywal dane zadanie w domu itp.
wiecej podobnych zabaw mozna znalesc na youtube pod nazwa "oczepiny","zabawy weselne" itd
ja osobiscie bedac na weselu widzialam zabawe polegajaca na rozbieraniu kogos z danej czesci garderoby i ubranie sie w nia.2 razy do tej samej osoby nie mozna bylo podejs.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
margeritta
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 279
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 18 Mar 2009, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anulka napisała:
Cytat:
czytanie pytan gdzie mlodzi nie widzac siebie podnosza np.buty kto z nich bedzie wykonywal dane zadanie w domu itp.


mnie ta zabawa jako jedna z bardzo nielicznych też się podoba. Miała ją moja koleżanka i śmiechu było co niemiara. Na marginesie - mimo że ani ona ani jej mąż nie znali pytań tylko na dwa odpowiedzieli niezgodnie. lol
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Aniołek
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 5

PostWysłany: Czw 19 Mar 2009, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o zabawach weselnych i oczepinach możecie przeczytać ciekawy artykuł: http://www.saladlaciebie.pl/artykuly/pokaz/37

na naszym weselu na pewno będzie kilka zabaw, ale głównie ze względu na to że będzie ok. 10 dzieci, więc dla nich zorganizujemy taniec na gazetach czy z balonem uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnnDo
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Kwi 2009
Posty: 12
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 27 Kwi 2009, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście jestem jak najbardziej za zabawami na weselu. Oczywiście zgadzam się z Wami wszystkimi, że tylko i wyłącznie te NORMALNE wchodzą w grę.
DLATEGO TEŻ BARDZO CHCIAŁAM WAM PODZIĘKOWAĆ ZA TEN WĄTEK bo wcześniej nie przyszło mi do głowy, żeby zwrócić liderowi mojego zespołu na to uwagę i cholera wie co mogłoby się wydarzyć .... a wiadomo o gustach się nie dyskutuję, więc im by się coś mogło podobać a mi już niekoniecznie.

U nas na pewno będzie zabawa w karocę, przysięga na wesoło, pociąg, oczywiście rzucanie welonu i muszki i może coś jeszcze jak zespół coś zaproponuje uśmiech

A swoją drogą, naprawdę nie sądziłam, że jest aż tyle "chorych" zabaw weselnych bbrr Evil or Very Mad
_________________



Nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Oczepiny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 12 z 27

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group