Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kontrowersyjne zabawy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 25, 26, 27  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Oczepiny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Nie 1 Mar 2009, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas na weselu na pewno będa zabawy ! Oczywiście te w dobrym. Nie będą one co 20 minut tylko co godzinke. My lubimy zabawy na weselu i , uważamy , że wesele bez zabaw to nudne wesele uśmiech Wybór nalezy do pary młodej i jak nie chce zabaw to ok uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Nie 1 Mar 2009, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas też będą.I zabawy i oczepiny.Ale zabawy nie będą rozłożone w czasie tylko po oczepinach będą 3-4 i potem już nie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Nie 1 Mar 2009, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, niech mi ktoś to wytłumaczy jak 3 latkowi Very Happy Po co zabawy jak goście się świetnie bawią Question Question Question Przecież to widać, czy bawią się dobrze czy nie. Nie da, się tego nie zauważyć.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Nie 1 Mar 2009, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To, że jedni nie lubią zabaw na weselu to nie znaczy, że inni też muszą ich nie lubić oczko Ja osobiście nie wyobrażam sobie wesela bez zabaw , sądze , że tanic nie wystarczy poniewaz są osoby które nie lubia czy tez nie chcą tańczyć . A w końcu tanie=zabawa... hmm Oczywiście szanuje zdanie innych ( nie lubiących zabaw) jest to kwestia gustu.
Angel1978 napisał:

Naprawdę, nie mam pojęcia jakich ludzi bawią takie zabawy?pytajnik Jak dla mnie to coś bez nazwy
A myślałam, że polacy maja więcej klasy Widocznie się myliłam.



A co to ma do klasy Polaków...to , że na jednym weselu ludzie sie upja to tez oznacza , że wszyscy Polacy są alkoholikami?
To, że ktoś bawił się w taką zabawe to nie oznacza , że my wszyscy tacy jesteśmy....
_________________




Ostatnio zmieniony przez KiSe dnia Wto 3 Mar 2009, 15:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Nie 1 Mar 2009, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam bardzo, plucie wodą, na intymne części ciała, obcej kobiety, publicznie Shocked
Zapraszam wszystkie osoby, które uważają, że to zabawa z klasą, do wypowiedzenie się Confused
Nie mówię, że wszystkie zabawy takie są, ale większość na pewno.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Nie 1 Mar 2009, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel1978 napisał:
Przepraszam bardzo, plucie wodą, na intymne części ciała, obcej kobiety, publicznie Shocked
Zapraszam wszystkie osoby, które uważają, że to zabawa z klasą, do wypowiedzenie się Confused
Nie mówię, że wszystkie zabawy takie są, ale większość na pewno.


Angel1978 w tej kwestii się z Tobą zgadzam w 100%.Ta zabawa o której piszesz z pewnością nie ma nic wspólnego z klasą... a razczej z jakimś buractwem Confused

Ja lubię zabawy na weselach, ale weselne zabawy są różne... Zaczynając od takich jak np"pociąg" albo "kaczuchy", a kończąc na tzw. "karocy".
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Nie 1 Mar 2009, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Botica napisał:
Angel1978 napisał:
Przepraszam bardzo, plucie wodą, na intymne części ciała, obcej kobiety, publicznie Shocked
Zapraszam wszystkie osoby, które uważają, że to zabawa z klasą, do wypowiedzenie się Confused
Nie mówię, że wszystkie zabawy takie są, ale większość na pewno.


Angel1978 w tej kwestii się z Tobą zgadzam w 100%.Ta zabawa o której piszesz z pewnością nie ma nic wspólnego z klasą... a razczej z jakimś buractwem Confused

Ja lubię zabawy na weselach, ale weselne zabawy są różne... Zaczynając od takich jak np"pociąg" albo "kaczuchy", a kończąc na tzw. "karocy".


Ja nie znam zbyt dużo zabaw, u nas po prostu ich nie ma. Podobały mi się 2 bo były śmieszne i nie uwłaczające godności osób biorących w nich udział.
Jedna, to był wyścig, slalom, na hulajnodze, między butelkami z wódkąuśmiech a druga to była taka historyjka, o słoniu. Goście siedzieli w 2 drużynach i mieli przypisane role Słoń, mama, tata itp) Dj czytał historyjkę i wywołane w niej osoby musiały jak najszybciej przebiec do okoła krzeseł, na których siedziała reszta załogi. Drużyna, która najszybciej skończyła bieg, wygrywałauśmiech
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Nie 1 Mar 2009, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja druga to była taka historyjka, o słoniu. Goście siedzieli w 2 drużynach i mieli przypisane role Słoń, mama, tata itp) Dj czytał historyjkę i wywołane w niej osoby musiały jak najszybciej przebiec do okoła krzeseł, na których siedziała reszta załogi. Drużyna, która najszybciej skończyła bieg, wygrywałauśmiech[/quote]

To ta sama zabawa co karoca tylko, ze w niej występuje król, królowa itd oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Nie 1 Mar 2009, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Botica"

To ta sama zabawa co karoca tylko, ze w niej występuje król, królowa itd oczko[/quote]

To ta jest fajna, śmieszna i nikogo nie obraża, bez sexualnych podtekstów i chamstwa uśmiechuśmiechuśmiech
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Nie 1 Mar 2009, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eh no przezież ja nie napisałam że ,,szlifowanie diamentu mi się podoba wykrzyknik!
U nas będą zabawy ale te w dobrym guście uśmiech
Mi bardzo podoba sie zabawa z kartkami na których jest napisane on, ona . Zadaje się pytatania np. kto będzie trzymał kase w domu, pan i pani młoda podnoszą odpowiednie kartki...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Oczepiny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 10 z 27

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group