Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kontrowersyjne zabawy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Oczepiny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LuterAnka
Gość





PostWysłany: Pon 25 Sie 2008, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektóre zabawy to faktycznie niesmaczne są, jak np. te pompowanie balona, albo poznawanie po piersiach, albo rozbieranie, albo że dziewczyny mają przeciągnąć surowe jajko przez spodnie facetów, czyli od jednej nogawki przez krocze i wyciągnąć drugą, albo te "sikanie" z butelki trzymanej między nogami, albo jak dziewczyny muszą ciągnąć przez słomkę wodę z butelki trzymanej przez chłopaków między nogami przenieść ją w ustach i wypluć do jakiegoś naczynia, itp. No masakra. Ja takich zabaw nie chcę absolutnie!!
Powrót do góry
dziubek
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 300
Skąd: ok. Kielc

PostWysłany: Wto 26 Sie 2008, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a my braliśmy udział w takiej zabawie z butelką i wygraliśmy lol no ale młodzi też się zbulwersowali i nie było tego na kasecie język
_________________


http://www.komtechnik.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
margaretka
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 96

PostWysłany: Wto 26 Sie 2008, 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te zabawy to moja zmora :/ Nie chcę ich wcale, ale mam sygnały, że część gości po prostu oczekuje takich akcentów w czasie wesela smutny Pewnie trzeba będzie iść na kompromis, ale z pewnością w żadnej nie wezmę udziału oczko Kto będzie chciał...bardzo proszę, ale sama się nie skuszę oczko Oczywiście najpierw surowa selekcja...zabaw tylko kilka i to według takich podstawowych zasad: wszyscy zostają w ciuchach (nie mam ochoty oglądać cudzej bielizny wesoły, zero seksu na parkiecie (po kątach nie będę się rozglądać język)oczko, nie ma dręczenia, namawiania, wyśmiewania i zmuszania do czegokolwiek...a także nikt nie leży na podłodze, nie wisi na suficie i nie poleruje lamperii oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marylka
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 334
Skąd: Derby, Wielka Brytania

PostWysłany: Sro 27 Sie 2008, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. Osobiście mogę łaskawie zezwolić oczko na jakiś pociąg, karetę czy wróżby ale na tym koniec. Jak sie komuś nie spodoba to niech sie obmacuje na własnym weselu. Jedyne czego się obawiam to to, że ktoś z gości przygotuje dla nas taką "miłą" niespodziankę po oczepinach, wykaże się inwencją twórczą, wsadzi K. dwie piłeczki do spodni i każe mi sprawdzać czy jest 100% facetem. I co wtedy z tym fantem zrobić? smutny
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Sro 27 Sie 2008, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marylka, to zależy czy Twój narzeczony pozwoli sobie cokolwiek wkładać do spodni Wink To akurat możesz z nim wcześniej ustalić? Ale wiesz, ja w ogóle nie brałam pod uwagę takiej możliwości... Nie, myślę, że nasi goście nie są aż tak "pomysłowi" Confused
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
margaretka
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 96

PostWysłany: Sro 27 Sie 2008, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojeje...tacy goście to przekleństwo oczko Ale w takiej sytuacji chyba uśmiechnęłabym się słodko i powiedziała "Dziękuję, ale już sprawdzałam" a potem szybko zaproponowałabym jakiś toast dla zmiany tematu oczko Zresztą umieszczenia komukolwiek takich kulek w majtkach to faktycznie dość trudne bez wiedzy samego zainteresowanego, więc jest sporo czasu na reakcję oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marylka
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 334
Skąd: Derby, Wielka Brytania

PostWysłany: Sro 27 Sie 2008, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W to że sobie nie pozwoli nic wsadzić to ja szczerze wierzę. Ale taka ewentualność zaczęła mi spędzać sen z powiek kiedy przytrafiła się mojej kuzynce. Nie wiem czy to było za ich zgodą czy nie, w każdym razie wyglądali na dość zaskoczonych.
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LuterAnka
Gość





PostWysłany: Sro 27 Sie 2008, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O masakra! Ja bym się uśmiechnęła i powiedziała, że wierzę w to że mój mąż jest 100% facetem a namacalnych tego dowodów będę szukać w noc poślubną i bez publiki.
Powrót do góry
aagaaz
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Cze 2008
Posty: 45
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią 29 Sie 2008, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt. Czasami są głupie zabawy na weselu, mam nadzieję , że u nas ich nie będzie uśmiech Muszę pogadać z orkiestrą.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nana
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 253
Skąd: Silesia

PostWysłany: Sob 4 Paź 2008, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cóż, na ostatnim weselu na jakims byłam było peeeełno takich zabaw, wodzirej był chyba mistrzem obrzydliwie seksistowskich zabaw :/ oczywiście wszyscy podpici mieli świetną zabawę oczko

a tą listę to chyba każę u mnie na weselu przeczytać bo mi się bardzo podoba oczko
_________________

Niczego nie będzie żal!! :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Oczepiny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 3 z 27

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group