Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

okres
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 99, 100, 101  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Madeleine Eve
moderator
moderator


Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 259
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Sob 28 Lut 2009, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie jednak najbardziej martwi wlasnie "poradzenie sobie" w kibelku... Nie mam jakiejs wielkiej sukni z mnostwem falban, ale obawiam sie juz teraz kazdej wizyty w WC. Macie jakies dobre rady z tym zwiazane? Czytalam gdzies o kibelku dla niepelnosprawnych- bo jest wiecej miejsca i latwiej sobie poradzic, ale u tam gdzie mamy wesele nie ma takiej toalety.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Sob 28 Lut 2009, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc, ja sobie nawet nie potrafię wyobrazić takiej sytuacji..... Walka z tamponami, podpaskami.......ahhhhhh i jeszcze uważać, żeby sukni nie pobrudzić. Przecież to brzmi jak najgorszy koszmar uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Nie 1 Mar 2009, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

japcio_80 napisał:
Szczerze mówiąc, ja sobie nawet nie potrafię wyobrazić takiej sytuacji..... Walka z tamponami, podpaskami.......ahhhhhh i jeszcze uważać, żeby sukni nie pobrudzić. Przecież to brzmi jak najgorszy koszmar uśmiech


ja tez nieumiem sobie tego wyobrazic....straszne....dobrze ze napewno niebede w takiej sutuacji Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Nie 1 Mar 2009, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Madeleine Eve napisał:
Mnie jednak najbardziej martwi wlasnie "poradzenie sobie" w kibelku... Nie mam jakiejs wielkiej sukni z mnostwem falban, ale obawiam sie juz teraz kazdej wizyty w WC. Macie jakies dobre rady z tym zwiazane? Czytalam gdzies o kibelku dla niepelnosprawnych- bo jest wiecej miejsca i latwiej sobie poradzic, ale u tam gdzie mamy wesele nie ma takiej toalety.


No problem trochę dla mnie śmieszny:) Przepraszam bardzo:)uśmiechuśmiech Trzeba pomyśleć o tym zanim kupi się sukienkę, bo nie wszędzie są toalety dla niepełnosprawnych.
Na szczęście, ja z moja sukienką nie będę miała tego problemu, z okresem tez nie, jestem na plasterkach, więc w razie czego sobie przesunę.
O słodki komforcie:)uśmiechuśmiech
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Nie 1 Mar 2009, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..jaka to fajna swiadomośc że nic takiego sie nieprzytrafi......popieram..komfort pierwsza klasa.. Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Nie 1 Mar 2009, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie dobre samopoczucie i komfort jest najważniejsze, wybieram rzeczy, które do mnie pasują i w których będę się dobrze czuła. Nie mam zamiaru przez całe wesele myśleć, jak ja pójdę do toalety w tej sukience, albo, że nie mogę za bardzo poszaleć bo fryzura mi się popsuje.
Wszystko musi być na luzie, przede wszystkim JA:)uśmiechuśmiech
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Nie 1 Mar 2009, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...zgadzam sie..
ale jednocześnie mi przykro że fryzura która mi sie najbardziej podoba odpada właśnie z tego wzglądu że wole jednak wygodna i taka która sie nierozsypie Confused Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Nie 1 Mar 2009, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam długie włosy, idę w rozpuszczonych, będą tylko leciutko pofalowane.
Coś takiego.
http://www.ikf.com.pl/ff/1/big/7290797.jpg
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Pon 2 Mar 2009, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo ladna fryzurka, tez mysle o czyms takim, ale z lekko podpieta gora uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Wto 3 Mar 2009, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pigułki i plastry to super wynalazek dla Panien Młodych
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 99, 100, 101  Następny
Strona 7 z 101

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group