Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

okres
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 99, 100, 101  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Czw 22 Sty 2009, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też nie wiem jak sobie z tym poradzę smutny
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weronika
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 95

PostWysłany: Czw 22 Sty 2009, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam problem.. bo miesiączkuje jak w zegarku... smutny smutny
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bibi
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 8
Skąd: wawka

PostWysłany: Sob 24 Sty 2009, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
to poważna sprawa co piszesz o żyłach. ja bym Ci odradzała antykoncepcję hormonalną.


JA tez miałam ten problem jak wcześniej brałam tabletki. Postanowiłam wypróbować jeszcze inny rodzaj po konsultacji z lekarzem wzięłam Yasminelle (nie wiem czy tak sie pisze) i odpukac od 8 mc jest super bez najmniejszego problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Nie 25 Sty 2009, 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ogolnie jestem przeciwniczka tabletek hormonalnych. miesiaczkuje bardzo regularnie. ale nie wiem czy bede sie nad tym zastanawiac przy wyborze konkretnej daty. poprostu bedzie co bedzie. na codzien musze chodzic w snieznobialych ubrankach i okres nie moze mi w tym przeszkadzac wiec juz sie przyzwyczailam językjęzykjęzykjęzyk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Pon 26 Sty 2009, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie sytuacja była opłakana. Przez kilka dobrych lat okres miałam okrutnie nieregularny. Miałam go po ponad 70 dniach i równie dobrze zjawiał się też po 10. Czyli jak to się mówi, nie znałam dnia ani godziny... Mad To był koszmar.
W końcu którymś razem jak już nie miałam go od ponad 90 dni, poszłam do ginekologa. Zapisał mi na wywołanie okresu jakieś pastylki, ale zjadłam całe opakowanie i nic. Evil or Very Mad A okres dostałam dopiero po jakimś czasie ponad 120 dni. Rolling Eyes
Zjawiłam się ponownie u ginekologa i powiedział mi, że przejdziemy na pół roku na hormony, żeby wyregulować. Jak brałam, to rzeczywiście, z zegarkiem w dłoni... język Ale po odstawieniu, to już dalej wszystko wróciło do swojego biegu.
Minęło jeszcze jaki czas i powiem Wam, że mi się uregulował. Przynajmniej teraz wiem kiedy dostanę. Tak plus, minus oczywiście. Ale dobre i to. Very Happy
Wychodzi mi póki co, że nie dostanę na ślub, ale czasem z nerwów wszystko się może "pokiełbasić". I kto go tam wie, kiedy będzie. A najgorsze u mnie jest to, że jak dostanę, to umieram okrutnie.
Chociaż mam jeden sposób. Jak wezmę mocną tabletkę jak mnie tylko zaczyna brzuszek boleć, to zatrzymuje mi okres, tzn. krwawienie i ból też... lol Więc może i tym razem pomoże, jak dojdzie do tego. Ale mam nadzieję, że nie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pon 26 Sty 2009, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ladysunshineprzyczyna tego może być całkiem nie związana z ginekologią.

ja mam do sprzedania dwa opakowania Yasminelle. wykupiłam w czerwcu leki i nie zdążyłam ich użyć bo dowiedziałam się że jestem w ciąży. mimo że mają długą datę ważności to nie wykorzystam po zakończeniem karmienia (mam nadzieję).
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Pon 26 Sty 2009, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja biore tabletki (głównie z przyczyn zdrowotnych)...
ale gdybym niebrała teraz to napewno przed ślubem bym zaczeła bo zawsze miałam nieregularnie i wiadomo...w stresie to i tak wszystko sie może zdażyć....
Ps...po ślubie przestaje brac...ale niemówcie nic mojemu ..hehe lol Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Pon 26 Sty 2009, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to prawda przyczyna tej nieregularniosci moze lezec gdzie indziej. lepiej jest sie dokladnie przebadac pod kontem wszytskich hormonow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam robione badania na najróżniejsze hormony i wszystko było w normie. Ale na szczęście teraz już się samo uregulowało i jest okay. Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no moze wyregulowalo sie z wiekiem uśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiech ale skoro wszystkie hormony w normie to pewnie wszystko jest w porzadeczk najlepszym uśmiechuśmiechuśmiechuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 99, 100, 101  Następny
Strona 3 z 101

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group