Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

randki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 19, 20, 21  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lady87
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 262
Skąd: w sercu hard core w glowie meksyk:P

PostWysłany: Wto 12 Maj 2009, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blum_ napisał:
My mieszkamy razem dwa lata to wogóle chyba nie musimy chodzić na randki... Wink
Czasem się zdarzy że mówię "chodź, przejdziemy się" i tak sobie chodzimy po parku i odbywamy szczere rozmowy. To naprawdę umacnia związek, bo prawie codziennie dowiaduje się ciekawych rzeczy o K. a on o mnie. uśmiech Raz na przykład pojechaliśmy na ryby i nauczyłam się wędkować, innym razem pojechaliśmy na granice Polski i nocowaliśmy w samochodzie. lol


Ja mam podobnie. Jak idę się przejść z moim narzeczonym to jakaś ta rozmowa taka szczera icałkowita. Dlatego lubię z nim chodzić się przechodzić lol lol
_________________
Mój synek Eryk przyszedł na świat 14-02-2012r. <3

Razem od 14-02-2004r.
My jako małżeństwo od 25-07-2009r.


Aniołki
[*]08-10-2009 8tc
[*], 24-09-2010 5tc
[*] 12-2010 6tc
[/I]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Wto 12 Maj 2009, 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my mieszkamy razem 2,5roku a nadal chodzimy na randki Very Happy spacery owszem, wspólne wypady także ale od czasu do czasu kino i kolacyjka także, może to niezbyt oryginalne ale w kinie się przytulamy a potem rozmawiamy o filmie, marzeniach i pomysłach na życie Very Happy
a jak chodzimy na spacery to wtedy raczej o bieżących sprawach rozmawiamy a te randki odświeżające bo wtedy jesteśmy po prostu zakochanymi w sobie po uszy ludźmi dla których w danej chwili nic innego nie istanieje
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 13 Maj 2009, 8:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my dziś idziemy na randkę Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Sro 13 Maj 2009, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent zazdroszczę... Też chciałąbym iść na randkę, ale musze poczekać do czerwca Confused
Ja uwielbiam kiedy mój M. zabiera mnie na budowę i "oprowadza" mnie po naszym domku uśmiech Taki mały spacerek z randką na"wykopaliskach" jak ja to mówię. lol To lubię najbardziej...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joasia
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 78
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 21 Cze 2009, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My razem z P. urządzamy sobie miłe wieczorki przy dobrym winie ( zwykle jest takie jakie on lubi) i na działce bo tylko tam możemy być wieczorem we dwoje.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 29 Cze 2009, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my wychodzimy do knajpek, kina, teatru czasem....
ale chyba najlepiej wychodza nam 'wyjazdowe' randki gdzie jedziemy sobie na weekend gdzieś.... i najpierw spacer, miła knajpka, kolacja a potem powrót do kwatery, prysznic/kąpiel (wspolny język ) a następnie winko (lub inny ulubiony trunek) popijamy wśród poduszek na łóżku.... przerywając innymi rzeczami lol
Cool Cool Cool Cool Cool Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milagros
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 209
Skąd: woj. Zachodniopomorskie

PostWysłany: Pon 6 Lip 2009, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też wychodzimy do różnych knajpek, ale również tak jak Ty "Ruda87" uwielbiam wyjazdowe randki. Juz nie mogę się doczekaćdo 17-go lipca, kiedy to pojedziemy razem nad morze i będziemy spacerowali po plaży przy zachodzie słońca Wink Normalnie sie rozmarzyłam.
_________________
ślub cywilny

ślub kościelny

[u
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 6 Lip 2009, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak na razie to my mamy w planach jakiś weekendzik, co do dłuższego wyjazdu to może być ciężko, niestety z przyczyn od nas niezależnych Confused ale też mi się marzy jakaś plaża i zachód słońca okularnik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milagros
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 209
Skąd: woj. Zachodniopomorskie

PostWysłany: Pon 6 Lip 2009, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też tylko na weekend sie wybieramy, od piatku do niedzieli, niestety nie damy rady na dłużej. Mój narzeczony nie dostanie już urlopu w pracy, no i z kasą też ciężko uoeee Ale w sierpniu jeszcze tez chyba wyskoczymy gdzieś na weekend uśmiechnięty
_________________
ślub cywilny

ślub kościelny

[u
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Pią 24 Lip 2009, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam jeszcze czasami uda sie wybrac na randke. Ale mamy swoj maly rytual, raz w miesiacu idziemy do restauracji (za kazdym razem do innej) na cos dobrego uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 19, 20, 21  Następny
Strona 8 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group