Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dekoracje - DEKOR - unikajcie tej firmy!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mallika
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Sty 2011
Posty: 1

PostWysłany: Pon 3 Sty 2011, 23:40    Temat postu: Dekoracje - DEKOR - unikajcie tej firmy! Odpowiedz z cytatem

Ta firma - DEKOR ( www.dekor.of.pl) z Piekar Slaskich - zapomniala o moim slubie!wykrzyknik! Ekipa o ustalonej godzinie nie zjawila sie. zaniepokojona tym faktem wykonalam telefon do zleceniobiorcy (wczesniej podpisalam umowe na wykonanie uslugi - wystroj kosciola, domu, samochodow, przygotowanie 4 bukietow, butonierek, kwiatka do wlosow), po czym w sluchawce uslyszalam, ze " w Rudzie mamy stroic jutro"wykrzyknik! Prosze sobie wyobrazic, co ja wtedy czulam. Stan przedzawalowy to malo powiedziane. Po prawie 3h i wyknananych w miedzyczasie kolejnych kilku telefonach do tej fataknej firmy zjawila sie "ekipa". Prosze miec na uwadze, iz samochody staly pod domem od 2h czekajac na przystrojenie. zamiast kwiatów panie przewiazaly wstazeczki na klamkach i tyle!wykrzyknik 4 bukiety, w tym 1 dla mnie, wygladaly jak wiazanki z obsuszonych i pozolklych kwiatow. Moj bukiet, ktory mial skladac sie ze storczykow, nie posiadal ani 1 storczyka!wykrzyknik Platki kwiatow byly obsuszone i porwane!wykrzyknik Kosciol oczywiscie tez nie wygladal tak, jak wczesniej ustalilam z pania Ola. na oltarzu mial znajdowac sie bukiet, ktorego nie bylo. Wzdluz lawek mialy pojawic sie swieczniki, a na nich kule zlozone z fioletowych roz - niestety, oprocz tiulu zawieszonego na lawkach nic nie bylo!wykrzyknik! Moj kwiatek do wlosow niestety nie zostal dostarczony! Po mszy ekipa pani Oli ulotnila sie jak kamfora!wykrzyknik! Kilkakrotnie odwiedzilam wczesniej pania z firmy DEKOR osobiscie w siedzibie firmy w Piekarach, aby wszystko dokladnie uzgodnic. W kazdym e-mail'u podawalam z tytule date slubu, ale na nic sie to zdalo. Teraz najlepszy motyw!wykrzyknikwykrzyknik Firma Dekor straszy mnie sadem, gdyz domaga sie zaplaty za usluge w wysokosci ustalonej w umowie!wykrzyknikwykrzyknik Prosze sobie wyobrazic, iz zapomnieli o moim slubie i gdyby nie fakt, ze w I kolejnosci mieli stroic moj dom(wiec zorientowalam sie, ze ich nie ma, bo po prostu ich nie wiedzialam o ustalonej godzinie pod domem) to weszlabym do pustego kosciola, pozbawiona bukietu (juz nie wspominajac o autach) nieswiadoma tego, ze firma Dekor po prostu zapomina o datach slubu ujetych w umowach!wykrzyknikwykrzyknik!

Teraz to ja mam im zaplacic za wykonanie uslugi tak, jak bylo to ujete pierwotnie w umowie - mimo, iz polowa z tych rzeczy nie zostala wykonana!wykrzyknikwykrzyknik Poza tym, w pismie skierowanym do mnie odnosnie zaplaty za usluge, Pani Ola naklamala, ze jedynie spoznila sie z dostarczeniem kwiatow.



NIE KORZYSTAJCIE Z ICH USLUG BO TO OSZUSCI! NIE pozwolcie, aby tacy ludzie zamienili wasz najpiekniejszy dzin w koszmar - tak jak to bylo w moim przypadku!wykrzyknik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 24 Sty 2011, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powyżej mamy bardzo negatywną opinię,przydałyby sie Wasze zdanie na ten temat. Czy ktoś korzystał z ich usług i jest zadowolony,lub wręcz przeciwnie? Ja nie mam żadnego zdania,ponieważ nie korzystałam z usług tej firmy.

Pozdrawiam, www.e-kwiaty.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
U.D.
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 5

PostWysłany: Sro 2 Lut 2011, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego my aby nie było nieporozumień zawsze fotografujemy dokładnie wykonaną dekorację a umowa zawiera krok po kroku wszystkie elementy które mają być wykonane.

Jeśli macie spisana umowę i wyszczególnione w niej elementy dekoracji spytajcie fotografa może ma więcej ujęć może na filmie widać dekorację i jej różnice pomiędzy stanem faktycznym a tym z umowy, wtedy może po przedstawieniu pani z firmy dekorującej dowodów zmieni ona zdanie.

Umowa nie może być spisana ogólnie zapisem np. "dekoracja kościoła i sali w dniu " W każdej umowie musi być zapisane miedzy kim a kim zawarta jest umowa ,w którym dniu będzie wykonana w którym przez Was odebrana, w jakich godzinach, konkretnie musi być opisana dekoracja jaka wybraliście wręcz każdy szczegół , jeśli będą tylko ogólniki firma na pewno pójdzie na skróty i zrobi uboższą wersję , czegoś nie dorobi lub wykona prostszą techniką.

Pamiętajcie Wy jesteście w tym przypadku szefami, płacicie nie rzadko duże pieniądze i musicie wymagając pełnego profesjonalizmu od firm wykonujących zlecenia czy to dekoracje , fotograf czy catering. W tej chwili jest tyle firm do wyboru , że należy sugerować się przede wszystkim jakością przeglądać portfolio firm , odsłuchiwać nagrania zespołów aż wreszcie można się pokosić i jechać wcześniej na sale na której będzie wcześniej pracować nasza wybrana firma i wtedy wszystko można zweryfikować.
Zwracam też uwagę na fakt że bardzo dużo firm na spotkaniach z klientami nie pokazuje swoich wykonanych prac a jedynie te znalezione w necie takie akcje zdążają się także na targach ślubnych dlatego należy być bardzo ostrożnym przy doborze wykonawców aby posty którym rozpoczął się watek zdarzały się jak najrzadziej.

Z drugiej strony nie broniąc nikogo, każdemu może przytrafić się błąd i to w każdej pracy,jednak wtedy należy wziąć za to pełna odpowiedzialność.

I jeszcze jedno na koniec , negatywne komentarze w necie piszą tez osoby z konkurencyjnych firm wiec i je trzeba traktować z przymrużeniem oka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wiosenka
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Gru 2010
Posty: 15

PostWysłany: Czw 3 Lut 2011, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za informacje o DEKORze, bedę omijac z daleka.
Chociaż w niektórych kościołach, np. ten w parku świerklanieckim, mają monopol na dekorowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monatana_ana
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Gru 2010
Posty: 207
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie 6 Lut 2011, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj malika strasznie CI współczuję, mają niezły tupet chcąc jeszcze od Ciebie kasy! ja bym tego nie odpuscila! wrecz przeciwnie to oni powinni mi zaplacić! wiadomo mogłaby im się gdzies noga powinąć, ale nie na całej lini!
_________________
Dla Ciebie....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 23 Lut 2011, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jednak mimo wszystko odezwie się ktoś z firmy i wyjaśni całą sytuację,tak aby w przyszłosci można było uniknąć podobnych nieporozumień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group