Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

bukiet ślubny, dekoracje wybrać osobno ?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
justysiaVN
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 21

PostWysłany: Sob 29 Mar 2008, 7:55    Temat postu: bukiet ślubny, dekoracje wybrać osobno ? Odpowiedz z cytatem

Dużo ludzi wybiera firmę dekoratorską która proponuje kompleksowe usługi. Spotkałam się z propozycja dla młodych , przygotowania całej uroczystości w jednym klimacie artystycznym i w jednej kolorystyce, pozwala to dobrać wszystkie dodatki w harmonijna gustowną całość.
Bukiet panny ślubnej współgra z sukienka i jest skomponowany z gustem panny młodej do tego dobrana jest kolorystyka i kompozycja kwiatowa stołów.

Jak się nauczę dodam zdjęcia firmy która robi w krakowie właśnie takie dekoracje narazie możecie oglądnąć zdjęcie na stronie www.artico.com.pl
lub na moim blogu www.articon.blog.onet.pl:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sob 29 Mar 2008, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja chcę moje święto w ten sposób przygotować i udekorować ale zastanawiam się czy zrobić to sama czy zlecić to firmie. z jednej strony wiem że uda mi się to zrobić bo nie chwaląc się ale mam jakieś tam zdolności plastyczne. Jednak z drugiej strony to co ja po przyjęciu zrobię z tą całą dekoracją? sprzedać właścicielom sali? sprzedać na allegro?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justysiaVN
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 21

PostWysłany: Sob 29 Mar 2008, 14:07    Temat postu: dekoracje Odpowiedz z cytatem

z tego co wiem na allegro takie coś nie pójdzie wiem bo widziałam a lepiej jest to dać firmie do zrobienia szybciej i wogule a pani zajmie się czymś ważniejszym, a jak pani znajdzie jeszcze jakaś fajną firmę to zrobią ładnie, nie będzie się pani tym jeszcze trudziła . jeśli mieszka pani okolicy krakowa to zapraszam podam fajną stronę i firmę gdzie naprawdę pięknie robią i naprawdę nie jest takie drogie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jola Darska
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 25
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 13 Maj 2008, 0:31    Temat postu: autoreklama Odpowiedz z cytatem

Witam,
czy poza wpisami autoreklamy nic nie będzie się dzialo na tym forum?
Pozdrawiam gorąco wszystkie forumkowiczki - Jola D.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Wto 13 Maj 2008, 22:52    Temat postu: Re: autoreklama Odpowiedz z cytatem

Jola Darska napisał:
Witam,
czy poza wpisami autoreklamy nic nie będzie się dzialo na tym forum?
Pozdrawiam gorąco wszystkie forumkowiczki - Jola D.


Każdy widzi to, co chce... Na takich forach nie da się uniknąć reklamy. Zresztą, wystarczy sobie poprzeglądać tematy i łatwo wywnioskować, że forumowicze prowadzą ciekawe i ożywione dyskusje. Pozdrawiam!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jola Darska
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 25
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 13 Maj 2008, 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
no, no prowadzą, zdążyłam i ja się zorientować.
Pozdrawiam - Jola D.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Czw 22 Maj 2008, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szukam jakiś ciekawych dekoracji na salę weselną gdzie nie można dekorować sufitu Confused tak sobie zażyczyli właściciele sali więc ok. może jednak do przyszłego roku coś im się odmieni w tej sprawie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jola Darska
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 25
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 22 Maj 2008, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jak zaczną zabiegać o klienta, bo póki co - nie podoba Ci się, to bez łaski, przyjdzie inny.
Miejmy nadzieje, że zmieni się to wszystko na lepsze.
Pozdrawiam - Jola D.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
becia
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 352
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 22 Maj 2008, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwne, że nie pozwalają sufitu dekorować. Ja na szczęście sama sali dekorować nie muszę, tylko hotel zapewnia. Z tego co widziałam na zdjęciach to filary dekorują tiulem i bukietem kwiatów, do tego filary oświetlone są więc po ciemku fajnie wyglądają. Do tego na sali jakieś kwiaty mają być i rzeźby lodowe. Na stołach tiul w kolorze jaki sobie zażyczę.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Czw 22 Maj 2008, 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też na szczęście nie muszę dekorować sali. W naszej sali odbywają się prawie wyłącznie wesela (chyba że jakieś inne rodzinne uroczystości), nie ma tam w ogóle obsługi gości, którzy przychodzą np. tylko na obiad. A sala jest przepiękna Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group