Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Voucher na siłownię?
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby
View previous topic :: View next topic  
Author Message
iga102
początkujący
początkujący


Joined: 12 Mar 2020
Posts: 2

PostPosted: Thu 26 Mar 2020, 20:27    Post subject: Voucher na siłownię? Reply with quote

Hej


czy jakaś siłownia honoruje coś w stylu powiedzmy vouchera na siłownię czy saunę? http://fit-system.pl/ Wiem, że można np się zkimś załapać za darmo, ale chcę podarować młodemu coś podobnego... ale kto ma takie opcje?
Back to top
View user's profile Send private message
Marika22
gaduła
gaduła


Joined: 24 Oct 2019
Posts: 359

PostPosted: Fri 3 Apr 2020, 3:13    Post subject: Reply with quote

A nie lepiej byłoby po prostu wykupić karnet na siłownię w ramach prezentu? Sama chodzę na fitness do warszawskiego City Fit https://cityfit.pl/kluby/warszawa-rondo-onz/. Mają też sporo innych ciekawych treningów do zaproponowania oraz dobrze wyposażoną siłownię. Dużym plusem są godziny otwarcia 24 godziny na dobę. Wygodne wejścia bez potrzeby karty i szereg udogodnień.
Back to top
View user's profile Send private message
tomekpl
kandydat
kandydat


Joined: 26 Oct 2020
Posts: 46

PostPosted: Fri 22 Jan 2021, 11:10    Post subject: Reply with quote

Co do Voucherów, bardzo polecam GoldenGift . Niestety nie uświadczysz nic związanego z ćwiczeniami itp. ale myślę że stronę warto sprawdzić Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
dschamberger
początkujący
początkujący


Joined: 30 Apr 2021
Posts: 4
Location: Poznań

PostPosted: Fri 30 Apr 2021, 12:35    Post subject: Reply with quote

Skoro jesteśmy w temacie siłowni chciałabym zapytać jak wygląda u Was teraz sytuacja z ćwiczeniami. Przestałyście? Zastanawiam się nad kupnem bieżni xiaomi walkingpad k12 do domu https://walkingpad.pl/products/bieznia-xiaomi-walkingpad-k12. Od kiedy zaczęła się pandemia strasznie przybrałam... przestałam chodzić na siłownie no i mam tego efekty. W celu odpowiedniego i efektywnego odchudzania, należy unikać i wystrzegać się kilku błędów, które mogą zniweczyć wasze zamiary. Odradza się ćwiczyć do skraju wyczerpania. Eksperci radzą, aby podczas treningu kontrolować tętno i dostosowywać tempo i intensywność ćwiczeń do własnych możliwości.
Back to top
View user's profile Send private message
mertz.alyson
początkujący
początkujący


Joined: 19 May 2021
Posts: 4
Location: Warszawa

PostPosted: Wed 19 May 2021, 14:52    Post subject: Reply with quote

Sama chciałabym dostać taki prezent uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
kermia
bywalec
bywalec


Joined: 09 Feb 2019
Posts: 170

PostPosted: Thu 7 Oct 2021, 8:50    Post subject: Reply with quote

Dla mnie siłowni to podstawa. Chodzę tam regularnie i nie wyobrażam sobie inaczej. Ćwiczę tam pod okiem trenera personalnego, którego znalazłam na https://michalpoklitar.pl/trener-personalny-katowice/ . Michał dopasował ćwiczenia do moich potrzeb i możliwości czego efekty było można w dość szybkim czasie zauważyć. Utrata wagi, zmiana wyglądu sylwetki czy lepsze samopoczucie to najlepszy motywator do dalszych działań.
Back to top
View user's profile Send private message
barto776
maniak
maniak


Joined: 23 Nov 2017
Posts: 1323

PostPosted: Tue 30 Aug 2022, 17:30    Post subject: Reply with quote

Ja nie kupuję karnetów na siłownię bo teraz jak pogoda dopisuje to chodzę na siłownie zewnętrzne i uważam, że takie siłownie to dobre rozwiązanie i powinno powstać ich jeszcze więcej by młodzi i starsi mieli gdzie spędzać aktywnie wolny czas.
Back to top
View user's profile Send private message
devonte56
początkujący
początkujący


Joined: 04 Jan 2023
Posts: 4
Location: Gdańsk

PostPosted: Wed 4 Jan 2023, 11:44    Post subject: Reply with quote

Taki voucher to świetny pomysł na prezent!
Back to top
View user's profile Send private message
rosanna.hansen
początkujący
początkujący


Joined: 17 Feb 2023
Posts: 4
Location: Łódź

PostPosted: Fri 17 Feb 2023, 15:29    Post subject: Reply with quote

Jeżeli wybierasz się na siłownie to może pomyśl nad jakimiś odżywkami? Mój chłopak zamawia z tej strony https://www.trec.pl/odzywki-i-suplementy/boostery-testosteronu/ boostery testosteronu. Jest to suplementy diety, które mają na celu zwiększenie poziomu testosteronu w organizmie. Testosteron to hormon płciowy męski, który odgrywa ważną rolę w rozwoju mięśni, kości oraz wpływa na libido i samopoczucie. Jego odpowiedni poziom jest także niezbędny dla utrzymania zdrowia ogólnego organizmu.
Back to top
View user's profile Send private message
lenkaa
guru
guru


Joined: 15 Apr 2021
Posts: 3775

PostPosted: Thu 28 Dec 2023, 11:08    Post subject: Reply with quote

Bardzo atrakcyjną ofertę posiada firma https://gipara.com/pl/sklep/kategorie/trening-w-domu/maty/ To marka profesjonalnych akcesoriów sportowych dla sieci fitness oraz indywidualnych użytkowników. Oferuje wysokiej jakości produkty, które łączą technologię i funkcjonalne rozwiązania z nowoczesnym designem.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group