Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

dekoracje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
INA
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 127
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Sro 20 Sie 2008, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej a ja zmówiłam w ciemno firme z Tarnowa. tzn. widziałam tylko zdjęcia na stronie. a zamówiłam ich dlatego że napełniają balony helem i mieli wolne terminy, bo tak to reszta z okolic już miała zjęte. okolice Gorlic.
http://www.dekoracjesal.com.pl/index.html
mam nadzięję że się nie zawiode.
_________________
Karolina



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
4kwiaty
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 32
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 22 Wrz 2008, 19:36    Temat postu: Re: ceny dekoracji Odpowiedz z cytatem

izek81w napisał:
Hello:)
W jakiej cenie są usługi dekoracyjne (dotyczy forumek z Wa-wy i okolic)? Chodzi mi konkretnie o ceny:
-kul kwiatowych za szt.
-łuku kwiatowego-tiulowego za Parą Młodą
-kompozycje kwiatowe w wysokich wazonach za szt.


Wszystko zależy od tego z jakich kwiatów chcesz zamówić dekoracje i w jakim terminie będzie ślub. Wiosną i latem kulę z margarytek możesz zamówić za 30 zł, a zimą z róż za 100. Łuk z kwiatów i tiulu też może mieć małą i dużą ilość kwiatów. Zależnie od gatunku cena może się wahać od 70 do kilkuset złotych. To samo z kompozycjami w wazonach.
_________________
www.4kwiaty.pl : Gdy wybierasz kwiaty, pamiętaj, że to jest Twój ślub, niech to będą kwiaty jakie lubisz Ty a nie .... teściowa oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 22 Wrz 2008, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli wychodzi na to, że róże to jedne z droższych kwiatów używanych do dekoracji Rolling Eyes ehh....
_________________



Ostatnio zmieniony przez MissIndependent dnia Sob 16 Maj 2009, 11:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
4kwiaty
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 32
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 22 Wrz 2008, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Róże są cały rok, a kwiaty sezonowe niestety nie. Ceny róż też mogą się różnić. Najdłuższe i o największych głowach są najdroższe - doskonałe do ślubnych bukietów, dekoracji samochodu i do koszy; tańsze, ale równie piękne są krótsze róże i o mniejszych główkach dobre do dekoracji sal, kościołów ale też do bukietów z drobniejszych kwiatów. Do drogich róż zaliczają się też różyczki gałązkowe, które mają dużo drobnych kwiatków. Najdroższy jeżeli chodzi o dekoracje kwiatowe jest okres pomiędzy grudniem, a marcem, a masakra cenowa koniec stycznia do walentynek - wtedy taniej wychodzą balony lol
_________________
www.4kwiaty.pl : Gdy wybierasz kwiaty, pamiętaj, że to jest Twój ślub, niech to będą kwiaty jakie lubisz Ty a nie .... teściowa oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
agnieszka :)
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Wrz 2008
Posty: 10

PostWysłany: Sob 27 Wrz 2008, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, dekoracje na masce samochodu z żywych kwiatów są śliczne, trzeba tylko pamiętać, że ta opcja nie sprawdza się zimą...
Kwiaty marzną i brzydną.

Wtedy można na aucie umieścić ładny stroik z kwiatów sztucznych, teraz jest taki trend, żeby dekoracja była umieszczona gdzieś z boku, nie na samym środku. Cztery kokardki na klamki, dodatkowo można z tyłu auta zamocować mniejszy stroik i jest ślicznie.

K każdym większym mieście są hurtownie sztucznych kwiatów, tam można dostać gotowe bukiety ślubne, gałązki, tiule, wstążki. Za nieduże pieniądze można udekorować auto modnie i z klasą.

Przyczepić to ładnie przyssawkami lub plasteliną florystyczną i gotowe. Za dwustronną taśmą samoprzylepną nie przepadam. Niby nie niszczy lakieru ale pewności nie ma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
4kwiaty
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 32
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 27 Wrz 2008, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba w każdej kwiaciarni można zamówić dekorację na samochód ze sztucznych kwiatów. Osobiście używam do robienia tego typu przybrań kwiatów sztucznych wysokiej jakości (sprowadzane z Niemiec). Dopiero gdy ogląda się je z bliska lub pomaca można poznać, że nie są żywe. Nie należą do najtańszych ale efekt jest.
_________________
www.4kwiaty.pl : Gdy wybierasz kwiaty, pamiętaj, że to jest Twój ślub, niech to będą kwiaty jakie lubisz Ty a nie .... teściowa oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Pią 15 Maj 2009, 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a będziecie miały na weselu balon wypełnniony konfetti , albo małymi balonikami? ja się nad tym zastanawiam uśmiech polecacie ?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sob 16 Maj 2009, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie nie przekonują ani balony, ani konfetti.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Armenia
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 38

PostWysłany: Pon 18 Maj 2009, 7:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też nie jestem za bardzo za balonami, przynajmniej do wystroju jaki mi się marzy nie będą pasować uśmiech A nie wiecie dziewczyny gdzie na śląskim można zamówić korony? uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Sro 20 Maj 2009, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co jest ta korona? uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group