Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

dekoracje
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
justysiaVN
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 21

PostWysłany: Pią 28 Mar 2008, 21:12    Temat postu: dekoracje Odpowiedz z cytatem

jeśli chcecie widzieć piękną dekoracje sal samochodów kupić bukiet zapraszam na strone ... znajdziecie tam naprawdę piękna dekoracje i tania

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sob 29 Mar 2008, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o tak robi wrażenie, ale czy aby na pewno jest tanio? te bukiety są piękne i myślę że dużo pracy ludzie w ich przygotowanie wkładają.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justysiaVN
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 21

PostWysłany: Sob 29 Mar 2008, 14:03    Temat postu: cudo Odpowiedz z cytatem

tak jest to tanio jak na inne firmy dekoratorskie najważniejsze fajni ludzie można z nimi porozmawiać no i te dekoracje robią wrażenia... ta firma robiła mojej koleżance na ślubie naprawdę cudo widziałam na własne oczy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kokabarbi
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 2

PostWysłany: Nie 30 Mar 2008, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta firma robiła mojej kuzynce dekoracje noi też mojemu bratu bedzie robić w sierpniu a także mi będzie robić. Bardzo lubię tą firmę nie jest drogo i można spoko z nimi dogadać się jednym słowem bardzo mili ludzie:) Pozdrowionka dla wszystkich na forum pa pa:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kic
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 1

PostWysłany: Nie 30 Mar 2008, 15:49    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

ja też polecam tą firmę naprawdę, hmn śliczne bukiety i wogule a te dekoracje mn. rozmarzyłam się... uśmiech ..... hmn....
_________________
nie długo wesele
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
justysiaVN
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 21

PostWysłany: Nie 30 Mar 2008, 18:11    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

jeśli tak dobrze współpracuje się z ta firmą artico to opisz co ona przygotowała dla was jakiego rodzaju były te dekoracje. A kto robił bukiety dla panny młodej i dla rodziców podziękowania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Nie 30 Mar 2008, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurcze, wasze posty:
justysiaVN - "najważniejsze fajni ludzie można z nimi porozmawiać no i te dekoracje robią wrażenia..."

kokabarbi: "można spoko z nimi dogadać się jednym słowem bardzo mili ludzie:) "

to to samo napisane innymi słowy... w takim miejscu gdzie się osoby "fizyczne" dzielą swoimi wrażeniami, polecają inne firmy, z którymi się spotkały, nie lubi się samoreklamy...

są inne miejsca na to, a nie fora.. co innego polecić firmę którą się wybrało, a na każdym kroku pisać jak wspaniała jest jedna firma i zakładać o niej wątek...

Polska to wolny kraj, więc każdy robi co uważa, ja jednak nie uważam Justynko (bez obrazy) żeby polecanie "swojej" firmy było poradą i pomocą, o jakiej pisałaś przy innych postach..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kokabarbi
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 2

PostWysłany: Nie 30 Mar 2008, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Współpracując z tą firmą mieliśmy kompleksową usługę. Po wstępnych rozmowach uzgodniliśmy kolorystykę dekoracji sali weselnej-tkaniny, przygotowanie stołu dla młodych, dobór bukietu ślubnego dla kuzynki.Przy okazji koordynatorka pomogła dobrać winietki i zaproszenia dla gości, serwetki. Zaproponowała jak można podziękować rodzicom-mieli szkło grawerowane z podziękowaniami imiennymi z fajnie zaaranżowanymi kwiatami. Do tego był wystrój kościoła i samochodu. A wszystko to super grało, przez to że cała oprawa była wykonana w jednej firmie. Myślę że jeżeli tyle rzeczy było robione w rodzinie to ja też będę miała ulgowe płacenie:))). Spróbujcie się tam odezwać , może i Wam się też to spodoba:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jola Darska
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 25
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 13 Maj 2008, 1:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I znów poza autoreklamą nic się nie dzieje w temacie.
Dziewczyny, obudźcie się.

Pozdrawiam - Jola D.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izek81w
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 2
Skąd: Pruszków

PostWysłany: Pon 14 Lip 2008, 13:31    Temat postu: ceny dekoracji Odpowiedz z cytatem

Hello:)
W jakiej cenie są usługi dekoracyjne (dotyczy forumek z Wa-wy i okolic)? Chodzi mi konkretnie o ceny:
-kul kwiatowych za szt.
-łuku kwiatowego-tiulowego za Parą Młodą
-kompozycje kwiatowe w wysokich wazonach za szt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group