Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

rodzice + zaręczyny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 44, 45, 46  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Pon 25 Maj 2009, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja i skakałam ze szczęścia i płakałam ze szczęścia Very Happy To była wyjątkowa chwila. A ja generalnie ckliwa jestem więc o łzy w takich momentach u mnie nie trudno Confused
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 26 Maj 2009, 6:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ja i skakałam ze szczęścia i płakałam ze szczęścia To była wyjątkowa chwila. A ja generalnie ckliwa jestem więc o łzy w takich momentach u mnie nie trudno


U mnie było podobnie, płakałam i śmiałam się, cieszyłam jak szalona.
Płacz nie jest oznaką tylko słabości, negatywnych emocji jak zaznaczyła
K@sieńk@. Ja jestem ckliwa i u mnie łatwo o wzruszenie, a to była tak "wyniosła" chwila. Płakałam, ale w środku rozpierała mnie taka radość i szczęście nie do opisania zakochany
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola89
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 493
Skąd: Chatka z piernika ;]

PostWysłany: Wto 26 Maj 2009, 6:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie płakałam, byłam bardzo szczęśliwa, kiedy zapytał czy zostanę Jego żoną uśmiech
Moja teściowa się popłakała i mama chyba też, ale wiem, że to były łzy radości Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Wto 26 Maj 2009, 7:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bylam strasznie szczesliwa, ale sie nie poplakalam. ale drzenie w glosie bylo uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Wto 26 Maj 2009, 8:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ola89 napisał:
Ja nie płakałam, byłam bardzo szczęśliwa, kiedy zapytał czy zostanę Jego żoną uśmiech
Moja teściowa się popłakała i mama chyba też, ale wiem, że to były łzy radości Very Happy


no u nas też było podobnie.Jak wróciliśmy i powiedzieliśy moim rodzicom że się zaręczyliśmy to mama też się popłakała. a tata odrazu postawił wódeczke język a teściowie podeszli do tego normalnie bo Krzysiek mówił im przed wyjazdem że mi się będzie oświadczał więc wiedzieli o wszystkim i zaskoczeni nie byli.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola89
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 493
Skąd: Chatka z piernika ;]

PostWysłany: Wto 26 Maj 2009, 8:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha.
U nas było tak,że i rodzice P. i moi wiedzieli o zaręczynach.
Dlatego moi postanowili, że pojedziemy na Śląsk. W sumie chcieliśmy, żeby na zaręczynach byli i jedni i drudzy rodzice wesoły
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Wto 26 Maj 2009, 8:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie miałam nic do powiedzenia bo wogóle o zareczynach nie wiedziałam. Dlatego rodziców nie było.Choć pewnie jak bym wiedziała to też by ich nie było,bo u nas nie ma takich tradycyjnych zaręczyn.Mówi sie rodzicom po fakcie,potem zaprasza na obiad rodziców narzeczonego i już.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 26 Maj 2009, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas coś tam mamie moje nabąkiwąłam, że za rok ślub, ale jak się zaręczyliśmy (sami we dwoje) to przyjechaliśmy powiedzieliśmy jego rodzicom (szampana kupiliśmy) to się ucieszyli, a teścio odrazu wnuka kazał robić lol , a potem do domciu do mnie z szampanem i mamie powiedzieliśmy, łzy miała w oczach - dopiero do niej dotarło, że naprawde będzie slub. Cieszyli się wszyscy - całe szczescie Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Wto 26 Maj 2009, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no mojego ukochanego właśnie wczoraj zapytała koleżanka czy się pytał mojego ojca o rękę ha ha
Ja o zaręczynach poinformowałam przez telefon, reakcja wiadomo radość ale nie jakaś szalona bo Mama się tego spodziewała, przez rodziców Ł. też chyba zostało to potraktowane jako naturalna kolej rzeczy.
Ale tak właśnie doszłam do wniosku, że ja bym jednak chciała uczcić ten fakt więc może przy okazji następnej wizyty w domu zrobimy jakieś małe przyjęcie rodzinne z kwiatami dla Mamy i jakąś wódką dla taty myślę, że byłoby im przyjemnie
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Sro 27 Maj 2009, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ola89 napisał:
Ja nie płakałam, byłam bardzo szczęśliwa, kiedy zapytał czy zostanę Jego żoną uśmiech
Moja teściowa się popłakała i mama chyba też, ale wiem, że to były łzy radości Very Happy


Jakieś napewno łzy były.... lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 44, 45, 46  Następny
Strona 36 z 46

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group