Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kasia Katarzynka 16.07.11 - wzloty i upadki
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasia Katarzynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 572
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Pią 22 Lip 2011, 17:06    Temat postu: Kasia Katarzynka 16.07.11 - wzloty i upadki Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny,

minął prawie tydzień od mojego ślubu, zaczynam dochodzić do siebie uśmiech W ramach rekonwalescencji musieliśmy spędzić z mężem kilka dni w górach uśmiech

Sam ślub i wesele... magiczne. Ale zacznę od wpadek, by skupić się potem na pięknych rzeczach. Po pierwsze nasz muzykant... dostał zawału i nie mógł grać na naszej ceremonii. Po drugie kamerzysta miał wypadek samochodowy Shocked Zadzwonił, gdy siedziałam w fryzjerki. Jak powiedział, że czeka na policję i pogotowie to myślałam, że zaraz do mnie będą musieli wzywać... Na szczęście wyszedł bez szwanku i zdążył na uroczystość. Nasz pierwszy taniec odbył się całkowicie... bez muzyki, bo coś się popsuło. Goście nam klaskali a my zatańczyliśmy jakby nigdy nic. To było mega Very Happy

Podobno wyglądałam ślicznie (nie mnie to oceniać, ale czułam się piękna). Gdy czekałam na Sz. ciągle poprawiał włosy w obawie, że coś się zepsuje... ale kiedy Go zobaczyłam... cały stres odszedł aż do chwili przysięgi. Przed przysięgą zrobiło mi się słabo, ścisnęłam narzeczonego za rękę, poczułam jak on trzyma mnie mocno... i wzruszyłam się strasznie, to był piękny moment...
Przyjęcie weselne było niesamowite, wkroczyliśmy na salę polonezem, potem najedliśmy się do syta i tańczyliśmy do białego rana. Zabawy były prześmieszne i nikomu nie uwłaczały. Najciekawszą częścią był pokaz iluzjonistyczny, gdzie autentycznie po sali lewitował stolik, była mgła i tajemnicza muzyka... nigdy tego nie zapomnę. Trwałam w stanie permanentnego wzruszenia, szczególnie gdy na wesele przyjechały moje byłe uczennice i zaśpiewały moją ulubioną piosenkę z musicalu Metro. Poryczałam się jak bóbr.

Były momenty, kiedy czułam się już zmęczona... wiadomo nie da się wszystkim dogodzić. Jedna ciotka i wujek obrazili się, że zła muzyka. Zestresowałam się i nie mogłam długo odprężyć. Denerwowałam się też, gdy goście za długo siedzieli na ogródku ;/ Ale udało mi się olać to i bawić świetnie. Warto było czekać i dziękuję Wam, że towarzyszyłyście mi w tym oczekiwaniu!

Nie martwię się, że ktoś może zobaczyć te zdjęcia - wkleję kilka uśmiech



http://imageshack.us/f/840/kopia749.jpg/


http://imageshack.us/photo/my-images/192/kopiadsc0105.jpg/


http://imageshack.us/photo/my-images/851/img0245yx.jpg/
_________________



Ostatnio zmieniony przez Kasia Katarzynka dnia Pią 22 Lip 2011, 17:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paulinka88
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 252
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 22 Lip 2011, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba trzeba zdjęcia jeszcze raz wkleićuśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 22 Lip 2011, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o rany!wykrzyknik! szczerze to się trochę uśmiałam jak czytałam początek, dosłownie jakbyś opowiadała kawałek jakiegoś filmu o perypetiach ślubnych Very Happy gośćmi którzy byli niezadowoleni z muzyki, nie ma się co przejmować, nikomu nie dogodzisz... tak samo z jedzeniem i całą resztą, jak ktoś będzie chciał to będzie narzekał! tyle przygód jednego dnia, przynajmniej będziesz miała co dzieciom i wnukom opowiadać Very Happy

życzę Wam duuużo szczęścia i wszelkiej pomyślności na nowej drodze życia!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 22 Lip 2011, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia! Piękne zdjęcia, ślicznie wyglądałaś uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kasia Katarzynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 572
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Pią 22 Lip 2011, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shadow's wife napisał:
o rany!wykrzyknik! szczerze to się trochę uśmiałam jak czytałam początek, dosłownie jakbyś opowiadała kawałek jakiegoś filmu o perypetiach ślubnych Very Happy gośćmi którzy byli niezadowoleni z muzyki, nie ma się co przejmować, nikomu nie dogodzisz... tak samo z jedzeniem i całą resztą, jak ktoś będzie chciał to będzie narzekał! tyle przygód jednego dnia, przynajmniej będziesz miała co dzieciom i wnukom opowiadać Very Happy

życzę Wam duuużo szczęścia i wszelkiej pomyślności na nowej drodze życia!


Powiem Ci, że miałam takie same odczucia - jak w jakiejś farsie! Zwłaszcza, że mam nerwicę i przewiduję zawsze jakąś katastrofę, np przez rok przed ślubem bałam się o zdrowie dja, a tu myk! - organista dostał zawału. Świadek S. poszedł zapytać czemu tego pana jeszcze nie ma i usłyszał taką odpowiedź: "no co, z łóżkiem szpitalnym ma przyjechać?! zawału dostał!" Świadek wiedział, że nie wypada się śmiać, ale dostawał histerycznego śmiechu ilekroć na mnie spojrzał, dodając "Wprawdzie ni dj, ale..."
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 22 Lip 2011, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie jak jakiś film uśmiech Hehe uśmiech
Ważne, że wy jesteście zadowoleni uśmiech

Dużo szczęścia i najlepszego na nowej drodze życia uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pią 22 Lip 2011, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehehe niezłe wspomnienia język z oczkiem Ale te "wpadki" świadczą tylko o tym, że nie ma co się stresować i bać o niepowodzenia. Skoro Kasia pomimo braku organisty, kamerzysty i muzyki podczas pierwszego tańca bawiła się świetnie na swoim weselu i wspomina ten dzień radośnie to znaczy, że to wszystko jest naprawdę mało ważne tego dnia uśmiech

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia Very Happy Wyglądałaś ślicznie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia Katarzynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 572
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Pią 22 Lip 2011, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Dziewczyny!
Mówię Wam, porzućcie wszelki stres! Przyjęcie było cudowne a do wpadek bardzo szybko się zdystansowałam. Nie zapomnę jak goście klaskali po tym tańcu, jak kamerzysta opowiadał o facecie, który rozwalił mu cały samochód tak jakby opowiadał niezły żart uśmiech Wpadki mogą być urocze uśmiech Więc nie stresujcie się nic i tak będzie pięknie uśmiech

Tu jeszcze jedna fotka, nasza ulubiona, pokazuje całe nasze szczęście:



Uploaded with ImageShack.us
_________________



Ostatnio zmieniony przez Kasia Katarzynka dnia Pią 22 Lip 2011, 18:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 22 Lip 2011, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cudne uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Misiak
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 74
Skąd: Śląsk/Wodzisł.Śl

PostWysłany: Pią 22 Lip 2011, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ślicznie wyglądacie uśmiech i piękną miałaś sukienkę
_________________


Najsilniej kochają Cię te osoby,które najmniej o tym mówią...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group