Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wpadki
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 28 Mar 2008, 15:16    Temat postu: wpadki Odpowiedz z cytatem

czy macie wspomnienia związane z jakimiś śmiesznymi sytuacjami podczas ślubu lub wesela? jakieś wpadki ale urocze i śmieszne?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sob 29 Mar 2008, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja koleżanka chodziła przed ślubem z markiem a ślub brała z jarkiem i przed ołtarzem powiedziałą : biore sobie ciebie mar... jarku

mąż obrażony do dziś a są razem już 6 lat po ślubie
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Pon 31 Mar 2008, 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy to właściwe miejsce na ten post, ale znalazłam stronę, na której znajduje się "niezbędnik weselny" - lista przedmiotów, które mogą uratować sytuację w razie jakiejś wpadki. Oto lista:

Apteczka samochodowa, tabletki od bólu głowy i zęba, coś na sensacje żołądkowe, igła i nici, szpilki, agrafka, nożyczki, młotek i gwoździki, śrubokręt duży i malutki do urządzeń elektronicznych, korkociąg, otwieracz do butelek i konserw, świeczki na stoły, 2 żarówki do ubikacji, dodatkowo dla gości dwa komplety baterii paluszków i filmy do aparatu, dodatkowa kaseta video, rajstopy, męska koszula, serwetki papierowe, ręczniki papierowe, papiery toaletowe, nową szczotkę i szufelkę do zbierania tłuczonego szkła przez młodych, 2 mydła, latarka, rozdzielacz do prądu, przedłużacz do prądu, bezpieczniki, lutownica z oprzyrządowaniem, notes z telefonami, informator weselny, zapasowe wygodne buty, kosmetyczka, papierosy, spisana umowa, potwierdzenia wpłaconych zaliczek, klucz hydrauliczny do zakręcenia wody, kłódka, zapasowe kluczyki do samochodu, pampersy, piasek do posypania ślizgawki, kaftan bezpieczeństwa, kanister z benzyną. W razie awarii powinniśmy mieć kontakt telefoniczny z posiadaczem sprzętu grającego i kamery video (nawet amatorskiej).

źródło: http://www.informator-weselny.pl/poradnik/niezbednikweselny.htm
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Wto 1 Kwi 2008, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurcze uśmiech dzięki Marzenko uśmiech coś się z tego wybierze uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agat
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 35

PostWysłany: Czw 3 Kwi 2008, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja miałam też wpadke w kościele. Po przysiędze małżeńskiej, u nas idzie sie do ołtarza i podpisuje papiery... mąz podszedł do ołtarza.. a ja w tył zwrot i chciałam siadać na krzesło... Do dziś mi wypomina, że nie chciałam sie podpisac pod tym co przyrzekałam przed ołtarzem...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Pią 11 Kwi 2008, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agat - krzycz jak dzidzia? Zdrowa? jak Ty sie czujesz? jak wrócisz do nas choć na chwilkę to opowiedz uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pilniczek
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Maj 2008
Posty: 4

PostWysłany: Czw 8 Maj 2008, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja zapraszam obejrzyjcie sobie ten filmik może to nie wpadka ale ubaw może być ... http://aneczka9086.wrzuta.pl/film/1t1sK1degh/wesele_w_nowym_stylu_d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
justysiaVN
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 21

PostWysłany: Czw 15 Maj 2008, 21:03    Temat postu: śmieszne Odpowiedz z cytatem

niezłe też śmieszne a ten poradnik bardzo fajny i mądry tylko gdzie to wszystko włożyć język lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 30 Maj 2008, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie jestem na tyle odważna aby zrobić taki numer jak w tym ostatnim filmiku. będziemy przygotowywać układ na pierwszy taniec i to wystarczająco będzie mnie stresować uffff! pod kontrolą pod kontrolą, wszystko będzie ok...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Sob 8 Lis 2008, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi jeszcze się nie zdarzyło uczestniczyć w jakimś śmiesznym wydarzeniu na ślubie, czy weselu.
Mogę Wam powiedzieć tylko tyle, że jak byłam malutka (miałam chyba ze 3 latka), to był ślub mojej ciotki. Moi rodzice byli starostami. I potem na weselu, jak ktoś chciał tańczyć z moją mamą, to musiał jeszcze mnie zaakceptować do tańca, bo "wisiałam" mamie na szyi... lol lol lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group