Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

który pierścionek wybrać - doradźcie!!!
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krzychu323
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Lis 2011
Posty: 2

PostWysłany: Pon 28 Lis 2011, 20:47    Temat postu: który pierścionek wybrać - doradźcie!!! Odpowiedz z cytatem

Proszę o Wasza pomoc. Nie mogę się zdecydować który pierścionek wybrać i co powinno być najważniejsze w wyborze (jaki element).Uparłem się na brylant z niebieskim kamieniem i kilka mam do wyboru:

pierścionek 1

pierścionek 2

pierścionek 3

pierścionek4

pierścionek 5

Dziękuje za wszystkie opinie!wykrzyknik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pon 28 Lis 2011, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię takie pierścionki - sama mam z żółtego złota z szafirem. Najbardziej mi się podobają z kamieniem w środku, a brylancikami wokoło. I polecam firmę od pierścionka nr 5 uśmiech. Kupujemy tam niedługo obrączki i stamtąd jest mój pierścionek. Mam same miłe doświadczenia z tą firmą, polecam szczerze.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MadziulkaO20
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 162

PostWysłany: Pon 28 Lis 2011, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też polecam ten pierścionek z Apartu po prostu śliczny Very Happy ja dostałam właśnie z Apartu i już od sierpnia 2010 jest na moim palcu i nadal jest idealny tak jak na początku Very Happy szczerze polecam Very Happy obrączki tez wybraliśmy z apartu uśmiech ale masz i tak świetny gust do biżuterii Very Happy
_________________
\
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
w_chmurach
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 800
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto 29 Lis 2011, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym wybrała opcję nr 2 strasznie mi się podoba , i mimo , że nie lubię białego złota tym bym nie pogardziła.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto 29 Lis 2011, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzychu,wszystko zależy od tego jakie dłonie ma twoje dziewczyna.
Jeżeli ma smukłe palce, długie palce pasuje jej każdy.
Jeżeli są smukłe, ale krótkie lepiej będzie się prezentować taki, który wystrzela w górę kamieniem lub jest mały i okrągły.
Jeżeli są krótkie i masywne (nie wiem jak to inaczej nazwać) dobrze będzie wyglądał taki, który jest wzdłuż długości palca (nie nr.1) i stosunkowo większy.
Przy długich i masywnych....a nie to już mężczyźni oczko

Ja mam nie za długie, raczej masywne palce i dostałam właśnie, które delikatnie strzela w górę,ale nie za mocno, ponieważ jestem niezdara i mogłabym go za szybko zniszczyć.

I jeszcze jedno, jeżeli masz możliwość to idź do złotnika, a nie koniecznie kupuj w markowych salonach. Ja mam to szczęście, że mój brat ma firmę, która produkuje biżuterię dla Apartu i Kruka. Dostałam pierścionek z dużo lepszym kamieniem i próbą złota niż oferowali w salonie za tą samą sumę. Takich złotników-domowników jest bardzo dużo, a jakość nieporównywalnie lepsza.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 29 Lis 2011, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie 3 lub 4
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NutkaMisio
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 1145
Skąd: Płock

PostWysłany: Wto 29 Lis 2011, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

4 uśmiech
Też mam z szafirkiem i z tej firmy ale żółte złoto -> bardzo zadowolona oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Wto 29 Lis 2011, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak na mój gust - 3
_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia33
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Gru 2011
Posty: 45
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto 6 Gru 2011, 17:07    Temat postu: Re: który pierścionek wybrać - doradźcie!!! Odpowiedz z cytatem

krzychu323 napisał:
Proszę o Wasza pomoc. Nie mogę się zdecydować który pierścionek wybrać i co powinno być najważniejsze w wyborze (jaki element).Uparłem się na brylant z niebieskim kamieniem i kilka mam do wyboru:

pierścionek 1

pierścionek 2

pierścionek 3

pierścionek4

pierścionek 5

Dziękuje za wszystkie opinie!wykrzyknik



Mi się najbardziej podoba 2 a potem w kolejności 4. Ten ostatni to wydaje mi się że jest trochę za poważny i pasuje do dojrzałęj kobiety, ale to są moje odczucia i każdy może uważać inaczej.
_________________
www.weddcards.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kropka86
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Lis 2011
Posty: 62

PostWysłany: Pią 9 Gru 2011, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może lepiej nie rób niespodzianki. My ci doradzimy i co jak nie trafimy w gust? Ja bym wybrała ten z Apartu, bo ma taki blask w sobie i sama mam tej firmy i sobie chwalę. Pozostałe nic mi nie mówią.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group