Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

za co kochacie swoje połówki?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 71, 72, 73  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sro 26 Mar 2008, 22:47    Temat postu: za co kochacie swoje połówki? Odpowiedz z cytatem

często się kłócę z moim uśkiem, ale jak jestem zła próbuję myśleć za co go kocham, i czemu się w nim zakochałam...
to pomaga...

Mnie w nim urzekło jego podejście do kobiet, tak jakby z samego faktu, że ktoś jest kobietą, dziewczyną, zasługuje na lepsze traktowanie..
to, że mną się opiekuje jak tata, jak mężczyzna i potrafi przyjść z problemem, nawet się rozpłakać i wtulić w me ramiona szukając spokoju...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sro 26 Mar 2008, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale ze mnie samolub - a za co wy kochacie swoich panów?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sro 26 Mar 2008, 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mojego narzeczonego najbardziej cenię za dobroć dla innych ludzi. Darek jest niesamowicie pomocną osobą. Zawsze można na niego liczyć i nigdy nie odmawia pomocy najbliższym z rodzimy i przyjaciołom. wiele razy już mnie zadziwił swoim zachowaniem. to cudowny i bezinteresowny facet.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Czw 27 Mar 2008, 0:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko pogratulować uśmiech
bo takich coraz mniej, ze świecą szukać uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Czw 27 Mar 2008, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwielbiam go jeszcze za niesamowite poczucie humoru i wyluzowane podejście do życia. jest moim przeciwnikiem bo ja przejmuję się bardzo nawet najdrobniejszymi sprawami. dzięki Darkowi nabieram dystansu do codzienności
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania_411
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 96
Skąd: kujawsko-pomorskie

PostWysłany: Czw 27 Mar 2008, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to bardzo podobnie do mojego-pomaga wszystkim i bardzo chętnie (ostatnio nawet napompował powietrze w oponach listonoszowi, który wrzuca nasze listy do skrzynek w sąsiedniej wiosce Evil or Very Mad )
a poza tym jestem dla niego najwżniejsza osobą w jego życiu (i wice wersa) mieszkamy daleko od naszych rodzin więc tak na prawde mamy tylko siebie. jest moim najlepszym przyjacielem, mogę z nim pogadać dosłownie o wszystkim, bardzo spokojny, ODPOWIEDZIALNY!wykrzyknik pracowity, hyy ale czy bez wad? nie, to niemożliwe Wink mogłby troszeczke bardziej o siebie zadbać ale ogólnie to anioł nie człowiek Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Czw 27 Mar 2008, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech miło się czyta o tym jak wspaniałych facetów macie oczko
Magdo - ja też się przejmuję wszystkim, Bartek na luzie podchodzi do wszystkiego.. zazdroszcze mu tego, ale niestety nie umiem się nauczyć spokoju uśmiech

każdy ma wady, ale i je kochamy uśmiech
jak Bartek wyjeżdza z pracy gdzieś, albo do rodziców 80km od warszawy i zostaję sama, to uśmiecham się sama do siebie, bo niektóre "wady" to takie urocze minusiki oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Czw 27 Mar 2008, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy zdarza Wam sie nie dostrzegać starań Waszych panów?
mi niestety tak.. Bartek nieraz jak się o coś sprzeczamy przypomina mi, że o coś go prosiłam, a jak zrobi to niestety nie zawsze zauważę, a jak to złośliwa baba, którą bywam - jak czegoś nie zrobi widzę zawsze...

ale kocham go...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 28 Mar 2008, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja kocham mojego Aniołka za to że jest po prostu i kocham go z wszystkimi jego wadami. ma jakieś ale nic mi nie przychodzi teraz do głowy. dla mnie jest najcudowniejszy na świecie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 28 Mar 2008, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

acha i jeszcze chciałam dopowiedzieć, że jest również moim najlepszym przyjacielem. i tak szczerze mówiąc to mogłabym o nim pisać bez końca Very Happy jestem pijana ze szczęścia!wykrzyknik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 71, 72, 73  Następny
Strona 1 z 73

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group