Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

za co kochacie swoje połówki?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 71, 72, 73
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią 30 Sie 2013, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewelajn, chodziło mi o to, że takie twierdzenie że kochasz "pomimo" nagięte potrafi działać destrukcyjnie. Ja zawsze słyszałam je od koleżanek będących w związkach mniej lub bardziej toksycznych, usprawiedliwiających działania swojego faceta i ciągłe trwanie przy nich.

Ja uważam, że kocha się "za coś ale mimo czegoś", bo zawsze coś w kimś lubimy bądź kochamy ale są też rzeczy, za które byśmy poćwiartowali i zakopali w ogródku język Nie kocha się tylko "za coś" ani tylko "pomimo czegoś". Zawsze masz i to i to.
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pią 30 Sie 2013, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Escherichia napisał:
Ewelajn, zawsze coś w kimś lubimy bądź kochamy ale są też rzeczy, za które byśmy poćwiartowali i zakopali w ogródku język

piwko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karlajn
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Paź 2012
Posty: 438

PostWysłany: Sob 31 Sie 2013, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani_ani napisał:
Za to, że jest moim Najlepszym Przyjacielem

NAJWAŻNIEJSZE
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Sob 31 Sie 2013, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Escherichia napisał:

Nie kocha się tylko "za coś" ani tylko "pomimo czegoś". Zawsze masz i to i to.


Cholera, chyba się zgadzam uśmiech
Chociaż trochę skomplikuję. Bo ja kocham wszystko. Nie kocham "za", ani "pomimo". Kocham to, jak chrapie, w gruncie rzeczy okropnie kocham, kiedy się boczy, choć mam w takich momentach ochotę mordować, kocham sposób, w jaki mówi, chodzi, całuje mnie, albo dotyka.
Nie umiałabym dokładnie powiedzieć, "za co" mogłabym kochać. W tym też widzę duże niebezpieczeństwo, bo to może stworzyć niezdrową sytuację "dzięki temu i temu będę kochać bardziej". A mam znajomą, która tkwi w małżeństwie opartym na szantażu emocjonalnym i która wiecznie musi 'zasługiwać' na miłość...

Ja kocham, bo... (bo jest taki, cały mój od czubka głowy po palce u stóp). A cała reszta? Kurde, gdyby nie miał tych kilku wad (które mnie nie raz do szału doprowadzają) to przecież nie był by tym człowiekiem, którym jest. A w takim się zakochałam i poślubiłam. I wzięłam też z tymi cholernymi wadami ślub język
I dobrze, byłoby głupio żyć z ideałem oczko język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sob 31 Sie 2013, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nheledore napisał:

Ja kocham, bo... (bo jest taki, cały mój od czubka głowy po palce u stóp). A cała reszta? Kurde, gdyby nie miał tych kilku wad (które mnie nie raz do szału doprowadzają) to przecież nie był by tym człowiekiem, którym jest. A w takim się zakochałam(...)
I dobrze, byłoby głupio żyć z ideałem oczko język

oklaski
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niemampomyslu
maniak
maniak


Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 1454
Skąd: śląsk/łódzkie

PostWysłany: Sob 31 Sie 2013, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ja jestem jakas nienormalna czy on? Bo nie umiem znalezć żadnego 'mimo'.. No po prostu nie potarafię. No chyba, że 'mimo tego, co było' Smile.
Bo teraz.. Jest dobry, mądry, ciepły, ma do mnie cierpliwość i nikt tak jak on nie potrafi mnie rozśmieszyć, potrafi wszystko zrobić, rozwiązać każdy problem i zawsze za mnie wszędzie dzwoni xD (bo ja tego nienawidzę). Jest ambitny i pracowity. Dba o mnie, sprawia, że czuję się mądra i piękna a do nie lada wyczyn. No i rozpieszcza mnie jak tylko moze. A przy tym potrafi być wobec mnie stanowczy. Kiedy trzeba, pociesza mnie i roztkliwia się a w innej sytuacji motywuje do działania. Do tego jest taaki męski i przystojny! Idealne połączenie macho z romantykiem Smile I jest tylko mój! wykrzyknik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sob 31 Sie 2013, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Escherichia - spoko uśmiech tłumaczenia patologii też nie rozumiem uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 71, 72, 73
Strona 73 z 73

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group