Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

za co kochacie swoje połówki?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 71, 72, 73  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Pon 31 Mar 2008, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Och, ja mam podobnie: humanistka i informatyk Very Happy Śmiejemy się, że dzieci nie będziemy musieli posyłać na korepetycje: z przedmiotami ścisłymi pójdą do taty, a z humanistycznymi do mamy Very Happy I też uwielbiam patrzeć, jak mój narzeczony prowadzi samochód, bo wtedy czuję się naprawdę bezpiecznie! Very Happy Hmm... Za co jeszcze? No nie wiem, no po prostu za wszystko, za ogół, za każdą wspólną chwilę, za każdy uśmiech i każdy błysk w oku i... no co ja będę tłumaczyć? Kocham go i tyle!wykrzyknikwykrzyknik! Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Pon 31 Mar 2008, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na pewno wszystkie doskonale Cię rozumiemy uśmiech
i co do korepetycji, tak samo sobie tłumaczymy uśmiech już moja siostra (11lat) do bartka biegała z przedmiotami ścisłymi a do mnie ewentualnie z biologią i resztą humanistycznych uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka81
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 11

PostWysłany: Wto 1 Kwi 2008, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to mojego Kocham za to ze jest Very Happy ze wytrzymuje moje humorki, ze zawsze moge na Niego liczyc, za jego dobroc, bezkonfliktowosc Kocham Go za wszystko Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Wto 1 Kwi 2008, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie też jest ważne że wytrzymuje moje humory uśmiech zawsze zastanawiałam się kto mnie pokocha taką.. hmm złośliwą momentami, a kiedy indziej słodką do bólu Surprised
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
migotka81
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 49

PostWysłany: Sro 2 Kwi 2008, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mojego Kocham za... za... wszystko. Jest wspanialym mezczyzna i wygralam los na loterii poznajac Go Very Happy .
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marysia_K
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 0
Skąd: Głogów

PostWysłany: Czw 3 Kwi 2008, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny - jak możecie?pytajnik?
Nie kocha się za cośwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik
Miłość jest bezinteresowna
Ona po prostu jest albo jej nie ma
Za coś można kogoś lubić, utzymywać znajomość ale kochaćpytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnik/
Ja mojego jedynego po prostu kocham - nie potzrąc na nic
Nawet jeśli robi mi przykrość jakimś słowem, jeśli się posprzeczamy w jakimś temacie - ja go po prostu kocham.
czy jest pogoda czy jej niema, czy był miły dla staruszki czy się na nią zirytował. Czy wrócił z pracy o umówionej godzinie, czy sie spóźnił, bo wpadł do kumpla po pracy.

WSTYDŹCIE SIĘ LASKI
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Czw 3 Kwi 2008, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiście masz rację. ten temat raczej powinien się nazywać "co nam się podoba w naszych facetach". ja to rozumiem że faceta się kocha za to że po prostu jest i wiem jak to jest kochać tak kogoś. mówi się że kocha się nie za coś ale pomimo czegoś.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Czw 3 Kwi 2008, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na górze w pierwszym poście napisałam - ze prbóje o tym myśleć, jeśli coś jest nie tak - zaco go kocham i czemu się wnim zakochałam i Marysiu_K powiem Ci że pięknie się to mówi - to co napisałaś to to co się czuje w pierwszych miesiącach związku i kiedy wszystko ok się układa, dookoła jest różowo...
ale tak jak napisałam - chodziło mi o to kiedy jest źle, kiedy się kłocicie.. nie wierzę że wtedy jest tak cudownie, kocha sie wady itd.. ale nie uważam żeby nie można było napisać "za co go kocham".. bo nie jest ważne jak ja to w słowach ujmę tylko co ja do niego czuję..

więc ja się nie wstydzę i nie uważam żebym go nie kochała pomimo wszystkiego.. takie rzeczy i pięknie opisane słowa weryfikuje życie..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marysia_K
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 0
Skąd: Głogów

PostWysłany: Pią 4 Kwi 2008, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dianicho - a myślisz że u nas jest wszystko różowo??
Mamy kłody pod nogi rzucane kilka razy dziennie. Borykamy się z takimi sprawami, że wielu ludzi nawet nie pomyśli że coś takiego może się wydarzyć. Często "warczymy na siebie" bo już nie mamy cierpliwości.
Poza tym mamy już tyle lat, że ciężko nam zmienić swoje przyzwyczajenia, a jednak nasza miłość trwa.
A gdy jest źle i wtedy jak to mówisz człowiek myśłi za co go kocha - ja tego tak nie robię, jak jest źle to staram się chwile odczekać i idę się przytulić.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 4 Kwi 2008, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bardzo dużo miałam trudnych doświadczeń które przeszliśmy razem z narzeczonym. prawie połowa czasu naszego związku to ogromne cierpienie ale które jest również w pewnym sensie dobre dla naszego związku. podczas tych trudnych chwil ani razu nie przyszło mi do głowy że już nie dam rady i zerwę z nim.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 71, 72, 73  Następny
Strona 3 z 73

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group