Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

NOC POŚLUBNA
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 37, 38, 39  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Czw 12 Maj 2011, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yenna napisał:
Tak myślę, myślę, może faktycznie taka sesyjka w czasie podróży poślubnej byłaby ciekawym urozmaiceniem? uśmiech



Widzisz, Smużka, jak nas zainspirowałaś uśmiech. Pewnie się tego nie spodziewałaś uśmiech. A co do zdjęć w czasie seksu - ja jestem jednak na nie, te chwile są na tyle intymne, że nie mam potreby ich uwieczniać - moim zdaniem, tracą na wyjątkowości. Co innego zdjęcia półnagie, takie full romantico oczko. Chociaż sie absolutnie nie gorszę, są bardziej perwersyjne rzeczy od seks fotosesji język .
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smużka
maniak
maniak


Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 1386

PostWysłany: Czw 12 Maj 2011, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, nie spodziewałam się, że będę inspiracją. Very Happy

Ja poza nocą poślubną mam kilka zdjęć z wanny.
Kąpiel w piance i moje dłonie, piersi oraz muszelka w pianie.
Robiłam je sama telefonem (w sepii, bo ładniej wyglądają) i wysyłałam Wojtkowi (np. jak siedział w pokoju obok, lub był w pracy). oczko
Mam też parę z plaży i kilka topless z parku, lasu, łąki.

Z nocy poślubnej mam fotki w pończochach ślubnych (i butach) oraz ślubnej biżuterii. Plus płatki róż. Mam zdjęcia na parapecie w oknie, na których mało widać - raczej sylwetkę. Na niektórych miejsca intymne zasłaniam bukietem ślubnym (pięknie wyszło). uśmiech
Mam też zdjęcie swojej pupci (też w pończochach stałam) i dłonie na posladkach (ładnie zrobione paznokcie i nowiutka obrączka są świetnie widoczne). Cool
Z odważniejszych - Wzgórek łonowy obsypany płatkami róż, a między tymi płatkami leżąca obrączka. Tego zdjęcia chyba nie wywołam. Raczej nie jestem aż tak odwazna. Niby nie ma twarzy, ale wiadomo, czyje to ciało. język
_________________
Ślub cywilny

Ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Czw 12 Maj 2011, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...........

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Pon 16 Sty 2012, 19:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borusia
maniak
maniak


Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1665

PostWysłany: Pią 13 Maj 2011, 6:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odważnie Smużko uśmiech Ja chyba jestem zbyt wstydliwa. Może i zasłaniając się bukietem czy dłońmi coś by z tego wyszło, ale gdzie widać to, co zazwyczaj jest zakryte to chyba miałabym problem żeby zapozować do zdjęć uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Pią 13 Maj 2011, 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

łauł uśmiech kobieto jesteś moim guru Very Happy ja to jestem jednak nieśmiała i zakompleksiona na maksa i na coś takiego w życiu się chyba nie odważę oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elizusiek
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 464
Skąd: Ząbki k/Warszawy

PostWysłany: Pią 13 Maj 2011, 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smużka super, lubię takie tematy i sama bardzo bym chciała, natomiast wątpię, żeby mój D. była za Wink ale dałaś mi kilka fajnych pomysłów, zdjęcia z wanny gdy jest w pokoju obok - wykorzystam ten pomysł napewno uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wrzos2012
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 130

PostWysłany: Wto 22 Lis 2011, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My bardzo chętnie zostalibyśmy w hotelu, ale niestety nasza restauracja nie jest wyposażony w pokoje gościnne:/ I na razie nie myślimy o tym, jak to zorganizować uśmiech Ale wszyscy nam mówią, że w noc poślubną się śpi lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
w_chmurach
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 800
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto 22 Lis 2011, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym chciał noc poślubną spędzić w hotelu a nie w naszym mieszkaniu , zawsze to jakaś odmiana.
Ale jak ona by miała wyglądać dużo rzeczy potrafię sobie wyobrazić, ale tego nie .
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lenka1312
gaduła
gaduła


Dołączył: 31 Gru 2009
Posty: 278
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 8 Gru 2011, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja patrzyłam na restaurację i hotel, oba w podobnych cenach, ale hotel oferuje w cenie również apartament dla nowożeńców, więc chyba to przeważ na jego korzyść. Przedłużymy rezerwację pokoju na jeszcze jedną noc i wszystko będzie ok uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maja_82
maniak
maniak


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 1613
Skąd: z Asusa...:)

PostWysłany: Wto 27 Gru 2011, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My spędzimy noc poślubną w hotelu w którym organizujemy wesele. język
Na tak odważną sesję, jak jest wyżej opisana raczej bym się nie zdecydowała, za dużo mam kompleksów.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 37, 38, 39  Następny
Strona 38 z 39

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group