Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

jaka torebka do sukienki na wesele
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiwo12
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Wrz 2021
Posty: 11

PostWysłany: Pią 1 Paź 2021, 10:21    Temat postu: jaka torebka do sukienki na wesele Odpowiedz z cytatem

Hej, za dwa miesiące wychodzę za mąż. Mam już sukienkę, buty i dodatki, ale nie wybrałam jeszcze torebki. Zastanawiam się, czy w ogóle jest ona potrzebna? I jaka torebka do sukienki na wesele będzie pasować? Proszę o odpowiedzi!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fuckboy03
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Paź 2021
Posty: 8

PostWysłany: Pią 1 Paź 2021, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie potrzeba torebki
pozdrawiam
[color=#e1ebf2]kto dzwoniłCOLOR]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalarepa150
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 101
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 1 Paź 2021, 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto wybrać miejsce, które posiada bardzo dobre rekomendacje na rynku. To tak naprawde http://ballaton.pl/kontakt jest miejscem bardzo dobrym pod względem lokalizacji, jest bardzo korzystny dojazd. Oprócz tego dla swoich gości możecie wynająć miejsca noclegowe w promocyjnych cenach. Będziecie zadowoleni z pomocy w wyborze menu czy dekoracji.
_________________
Pomoc Dla Cery
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Sro 20 Paź 2021, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pełne wsparcie przedsiębiorców Optioffice biura wirtualne https://optioffice.pl/biuro-wirtualne każdy znajdzie to ,co pozwala mu w pełni działać i rozwijać biznes.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vhalvorson
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Paź 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 23 Paź 2021, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a ja na przykład nie lubię szpilek, no bo są bardzo niewygodne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3624

PostWysłany: Czw 27 Sty 2022, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie sklepu internetowego ze świetnymi sukienkami to polecam wam sprawdzić na stronie https://lou.pl/pl/menu/sukienki/okazje/wesele-1165.html?counter=5. Sama zamawiałam tam już kilka razy sukienki i akcesoria i zawsze jestem bardzo zadowolona z zakupów, bo mają super jakość ubrań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SophiaBrown81
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Sty 2022
Posty: 1

PostWysłany: Pon 31 Sty 2022, 9:53    Temat postu: Torebka Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to zależy od tego co Ci się podoba. W większości ślubów nie widziałam panny młodej z torebką. Zazwyczaj najpotrzebniejsze rzeczy były w rękach rodziców. Jeśli jednak chcesz torebkę, to uważam, że taka mała skromna może się nadawać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sokow
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 214

PostWysłany: Czw 14 Lip 2022, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem lepszej torebki jak na https://edibazzar.pl/ nie znajdziesz. Sama kupowałam torebkę dla siebie i ciężko mi było wybrać te jedną bo wybór jest serio ogromny i trochę zajęło mi przeglądanie. Finalnie uważam, że warto kupować tańsze dodatki w tym sklepie ponieważ rzeczy nie odbiegają jakościowo od tych z droższych sklepów. Ja jestem bardzo zadowolona z zakupu i torebka służy mi cały czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
siorik
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 174

PostWysłany: Pią 15 Lip 2022, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Torebka to zawsze wygodny dodatek, żeby mieć co zrobić z drobnostkami. Zerknij na stronę https://www.edibutik.pl/ Ja tutaj zawsze znajduję coś ciekawego dla siebie i moich najbliższych gdy szukam eleganckich i niedrogich dodatków do kreacji .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Nie 17 Lip 2022, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jesteście w trakcie organizacja wesel krosno , to polecam Wam sprawdzić ofertę sklepu internetowego, gdzie znajdziecie najróżniejsze dodatki na wesele. Oferta na stronie jest bardzo rozbudowana i dostosowana do najrózniejszych potrzeb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group