Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ZNAK ZODIAKU
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 32, 33, 34  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sro 25 Mar 2009, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no pewnie ze panna bo jeszcze nie po slubie lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panna
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 360

PostWysłany: Sro 25 Mar 2009, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Be@tka napisał:
a moja ciocia lubi takie rzeczy jak horoskopy - ale nie te z gazety tylko takie bardziej prawdziwe - ułożenie gwiazd na niebie itp. i zazwyczaj jie mówi "dziś wygrasz w totolotka" tylko na przykład, że w najbliższych miesiącach okoliczności będą sprzyjały, albo jak ktoś się pyta czy to jest dobry okres na zrobienie czegoś to odpowiada tak jak sądzi, że te gwiazdy się ułożyły (ja się na tym nie znam) i zwykle to co mówi się sprawdza.


ja zastanawiam sie jaki wplyw moga miec na czlowieka gwiazdy..hmm predzej zanieczyszczenie srodowiska czy pogoda a nie odlegle mocno gwiazdy-wplyw jesli juz to na wszystkich taki sam; a ile jest ludzi ur tego samego dnia nawet o tej samej godzinie i sa zupelnie rozni?pytajnik
sa typy osobowosci, charaktery, ale zeby znaki zodiaku?pytajnik?

a nawet jesli ktos cos przewidzi np z kart czy gwiazd wrozka to moim zdaniem albo wymysla i ma farta bo jej sie trafi a jak jest dobra to wlasnie tak 'wymysli" by sie sprawdzilo- bo powie na tyle ogolnikowo (jak np napisałaś-okoliczności będą sprzyjały....) i tak wplynie na podswiadomosc ze byc moze i my sie n ato nastawimy. a jak okolicznosci sprzyjaja to jeszcze nie znaczy ze tak bedzie bo przeciez zawsze mozna powiedziec ze czl cos zle zrobil...

co jednak jesli powie cos zlego i bedzimey sie stresić ze czeka nas cos nieptzyjemnego... za takie wymysly to ja dziekuje
szkoda czasu
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panna
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 360

PostWysłany: Sro 25 Mar 2009, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wierze natomiast (wg nauki KK) ze przyszlosci nikt nie zna ale za pomoca kontaktu jakiegos np z szatanem mozna "przewidziec" cos co juz jest np chorobe ktora jeszcze nie ma objawow zew ale juz ja mamy czy ciaze o ktorej jeszcze nie wiemy czy cokolwiek o czym jeszcze nie wiemy ale juz jest-ale za takie "przewidyuwanie"to ja dziekuje bo wole nie miec nic wspolnego z ciemnymi mocami, a w historii Bóg Jahwe nie objawial nikomu przyszlości (z malymi wyjatkami ludzi "świętych" i stanowczo mówi ze jest obrzydliwością wszystko co ma wspolnego z magia wrozbami przwewidywaniami przyszlosci itp-bo albo jest owocem wspolpracy z szatanem (z czego nic dobrego nie wyniknie) albo kłamstwem (wtedy robimy z siebie naiwniaków) ktore nami manipuluje

przepraszam jesli tymi ostrymi słowami kogoś urażę
nie taki mam zamiar
wymiana opinii-taki cel forum wesoły) Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 25 Mar 2009, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale powiedziałas coś bardzo ważnego. też czasem mam wrażenie, że te całe wróżki (pal licho czy ich przepowiednie się sprawdzają czy to bubel) to od Boga raczej nie pochodzą. dlatego w horoskopy nie wierzę. i wiadomości u wróżki nie szukam. ale nie będę ukrywać, ze uważam, ze znak zodiaku, dekada może mieć coś wspólnego z tym jaki mamy charakter.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Sro 25 Mar 2009, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z tym co napisalyscie uśmiech tez tak mysle i nie wierze w zadne wrozki i horoskopy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panna
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 360

PostWysłany: Sro 25 Mar 2009, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oho balam sie ze bede zlinczowana za ta wypowiedz... a jednak milo sie zaskoczylam uśmiech Rolling Eyes Wink Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Sro 25 Mar 2009, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jednak jest wiecej osob majacych podobne zdanie uśmiechuśmiechuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Sro 25 Mar 2009, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

black_Lady u nas tak samo ja koziorożec( 10.01) a mój ukochany skorpion(01.11) też jesteś złośnica i uparciuch i wszystko u Ciebie musi mieć swoje miejsce, a jak coś Cię wkurzy to zamykasz się w sobie i ostentacyjnie milczysz? Pierwszy raz spotykam się z inną parą o takich znakach i ciekawi mnie jakie są podobieństwa, nie takie horoskopowe ale prawdziwe Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ilona123
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 113
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Sro 6 Maj 2009, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Baran a mój K byk. Jak myślicie pasują do siebie te znaki??
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pią 8 Maj 2009, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby nasze nie pasują, ale my znowu się tak kochamy że nie patrzymy na zodiaki
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 32, 33, 34  Następny
Strona 21 z 34

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group