Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ODCHUDZANIE
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
margeritta
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 279
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 12 Sty 2009, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KiSe - będzie mi bardzo miło jeżeli przyłaczysz się do mnie. Bardzo przyda mi się wsparcie, bo z moją silną wola to osttanio bardzo kiepsko. Zaczynam od dziś od diety proteinowej. To taka odmiana diety wysokobiałkowej i niskowęglowodanowej. Je się głównie nabiał i mięso, po pewnym czasie można dołożyć warzywa. Kiedyś stosowałam podobną dietę i efekty - te pierwsze są dość szybkie i znaczne. Nawet do 2 kg na tydzień. ale tylko na początku. Tak więc od dziś rezygnuję z pieczywa, słodyczy, makaronów, zmieniaków i przechodze na jogurty...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pon 12 Sty 2009, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nigdy w życiu nie dałabym rady zrezygnować z produktów zrobionych z białej mąki. wiem że to podstawa diety odchudzającej ale tak bardzo lubię pieczywo, makarony i wszelkie kluski i pyzy że nigdy z nich nie zrezygnuję. wolę odpuścić sobie mięcho i wszystko co tylko się da mogę piec lub gotować na parze. to już daje efekty.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
margeritta
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 279
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 12 Sty 2009, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja akurat makaronów czy chleba to mogę się wyrzec. Problem będzie ze słodyczami, bo ostatnio zdecydowanie za dużo ich jadłam przez co przyzwyczaiłam się do słodkich podwieczorków. Ale i tak najgorzej będzie z rzuceniem nałogu jakim jest dla mnie coca cola light. Piję jej zdecydowanie za dużo i mimo że może z etykiety wynika że nie jest specjalnie kaloryczna to jednak napój gazowany, naszprycowany różnymi chemicznymi dziwactwami no i jakoś raczej mało sprzyjajaący odchudzaniu...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pon 12 Sty 2009, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ooooo to faktycznie mało zdrowy napój.
ja potrafię bez problemu odmówić sobie słodyczy ale pierogów niestety nie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Pon 12 Sty 2009, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja postanowiłam, że będę jadła wszystko tylko w rozsądnych ilościach. Koniec z jedzeniem po 18 00 . Słodycze raz w tygodniu. Ja za mięsem nie przepadam, więc 2 razy w tygodniu mały kawałeczek wystarczy. Zapisałam się na step i mam zamiar chodzić aż do 2 tyg przed moim weselem oczko . Oczywiście rolki i rower jak tylko pogoda pozwoli idą w ruch.
Od najbliższego poniedziałku zaczynam moje noworoczne postanowienie uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
margeritta
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 279
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 12 Sty 2009, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedzenie po 18 to moja kolejna zmora. Tzn. ja mogę nie jeść do południa, ale wieczorem nie wytrzymuję. Kiedyś zdarzały mi się nawet nocne wycieczki do lodówki - aż wstyd się przyznać Embarassed ale na szczęście to zwalczyłam. Wiem że to nie jest zdrowe, ale powiem waz że kilka lat temu byłam na kopenhaskiej i właśnie jadłam tak że późno ten pierwszy posiłek, a drugi to tak dopiero o 21 i też były efekty. Żeby powótrzyć kopenhaską to nie mam szans... zresztą po niej i tak efekt jo jo murowany jak ktoś sie nie będzie pilnował. Mam nadzieję, że mój powyższy plan się uda...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Alysza
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 500

PostWysłany: Wto 13 Sty 2009, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie zamierzam się odchudzac, chciałabym jedynie nie przytyc. Stres niestety działa pobudzająco na mój apetyt, mam jednak nadzieję, że przy odrobinie silnej woli uda mi się oprzeć napadom głodu:)
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Wto 13 Sty 2009, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

margeritta napisał:
Jedzenie po 18 to moja kolejna zmora. Tzn. ja mogę nie jeść do południa, ale wieczorem nie wytrzymuję. Kiedyś zdarzały mi się nawet nocne wycieczki do lodówki - aż wstyd się przyznać Embarassed ale na szczęście to zwalczyłam. Wiem że to nie jest zdrowe, ale powiem waz że kilka lat temu byłam na kopenhaskiej i właśnie jadłam tak że późno ten pierwszy posiłek, a drugi to tak dopiero o 21 i też były efekty. Żeby powótrzyć kopenhaską to nie mam szans... zresztą po niej i tak efekt jo jo murowany jak ktoś sie nie będzie pilnował. Mam nadzieję, że mój powyższy plan się uda...

Moi znajomi są po diecie kopenhaskiej i są bardzo zadowoleni. Razem schudli prawie 40 kg. lol Ale jedli tylko do godziny 18. A ja jem z przymusu do 18 (do czego się nie mogłam wcześniej przyzwyczaić). Ale trochę "poleciałam" przez to jedzenie tylko do 18. Na początek to na pewno dobry trening. A potem mona przejść już do konkretniejszej diety.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
margeritta
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 279
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 13 Sty 2009, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie wczoraj niestety porażka, ale mam usprawiedliwienie. Miałam wczoraj ślubowanie na aplikacji a potem małe kameralne "przyjątko" no i trochę winka, a do winka kanapeczki i ....

Ale doszłam do wniosku że najważniejsze to nie dać się zwriować. Drastyczne diety i tak pomagają z reguły na krótko więc jak napisała KiSe, dieta MŻ, powoli byle do celu uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Wto 13 Sty 2009, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mogę zapytac na jakiej aplikacji jesteś? uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group