Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

POMYSŁ NA WIECZÓR PANIEŃSKI?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 45, 46, 47  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2009, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rzeczywiście, mi się dziś cały dzien coś wiesza Confused a potem wyskakuje 10takich samych postów '-.-

mnie to martwi, bo chyba wiem jak to wyjdzie. będę musiała o tym pomyśłeć. najwyżej będziemy sie bawić w okrojonym towarzystwie i tyle uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2009, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o rany, ale powyskakiwało lol lol
na panieńskim nie muszą byc te kumpelki, które są zaproszone na ślub, chyba nawet powinny byc takie, których z różnych powodów na wesele nie zaprosiłaś, Miss lol ja tak zrobię albo pomieszam zaproszone z niezaproszonymi i tyle lol już to kiedyś u kogoś przerabiałam Wink
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2009, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie bardzo :/ w kwestii wieczorków panieńskich jestem zielona, bo u mnie ten zwyczaj nie jest jednak tak praktykowany na tak wielką skalę. ale chyba masz rację uśmiech nie powinnam się przejmowac zbytnio, że dziewczyn na wesele nie zapraszam uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2009, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiem Ci, Miss, że amerykańskich zwyczajów też nie praktykuję, nie ruszają mnie lol natomiast chętnie się spotkam z fajnymi dziewczynami, o ile mi nie wyjadą nagle na wakacje... Wink
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2009, 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wiem, u was jakoś dziwnie jest, że same musicie sobie organizować ten wieczórpytajnikpytajnikpytajnik?
U nas jest tak, że świadkowa i druhny wszystko organizują, zapraszają osoby które lubisz (nie koniecznie te co będą na weselu), wszystko planują, a pannę młoda zapraszają jako gościa. To ma być dla niej miłe przeżycie, zrelaksowanie się przed ślubem, a nie organizowanie jeszcze jednej imprezy. U nas zawsze imprezy są liczne i jest super, od wypadów do spa, przez imprezy w klubach nocnych, różnego rodzaju kursy, po striptease. U nas świadkowa, to bardzo bliska osoba panny młodej, zazwyczaj najbliższa przyjaciółka(nigdy ktoś z urzędu, bo wypada)więc powinna wiedzieć, co zorganizować, i kogo zaprosić, żeby było fajnie i przyjemne. Uważam, że to fajna tradycja, i ja na bank mój wieczór panieński będę miała z pompą. Uwielbiam amerykańską tradycje weselną, zresztą cały mój ślub i wesele zrobione jest właśnie w tym stylu. Polska tradycja po prostu nam się nie podoba.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Sob 18 Kwi 2009, 6:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie musimy nic, ja po prostu chcę Wink z wieloma dziewczynami dawno się nie widziałam, więc będzie okazja Wink ponieważ nigdy nie lubiłam Ameryki, więc na pewno nie będzie to w tym stylu, ale rozumiem Angel, bo pamiętam jak pisałaś, ile czasu tam spędziłaś lol
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 21 Kwi 2009, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie mam ani świadkowej ani druhen. a osób płci żeńskiej, którym ufam i z kótymi dobrze się bawię policzę na palcach jednej ręki. i chyba nie chciałabym, żeby ktoś organizował mój wieczór panieński. wolę to zrobić sama uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rita131
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Wto 21 Kwi 2009, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie słyszałam żeby to świadkowa i druhny organizowały wieczór panieński. Zreszta druhen i tak miec nie będę. U nas to przyszła panna młoda organizuje swoj wieczór panieński i w takiej formie jaka jej odpowiada
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 21 Kwi 2009, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczęście ja mam super przyjaciółki, którym ufam, które znają mnie na wylot, i wiedzą co chcęuśmiech
Wymyślamy wspólnie, ale ja nie planuję , idę jako gość, i wiem, że będzie super jak zawsze z nimi.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziubek
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 300
Skąd: ok. Kielc

PostWysłany: Wto 9 Cze 2009, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już jestem po moim wieczorze panieńskim! Very Happy było rewelacyjnie! miałam w klubie zarezerwowaną lożę, bawiłyśmy się wyśmienicie do rana:lol:
_________________


http://www.komtechnik.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 45, 46, 47  Następny
Strona 9 z 47

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group