Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

POMYSŁ NA WIECZÓR PANIEŃSKI?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 45, 46, 47  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 1:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem to wieczór kawalerski i panieński to świadkowie organizują i mam to być niespodzianka, a młody i młoda nic nie płacą. Przynajmniej tak jest u nas?
Na pewno nie powinnaś za wszystko płacić mimo, że może u was są inne zwyczaje.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas tez organizują świadkowie.nie wiem co na nich bedzie,wiem za to czego nie bedzie po pytala sie mnie czego nie chce.pozyjemy zobaczymy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Czw 5 Lut 2009, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak, faktycznie u mnie też tak jest jednak nie chciałbym za bardzo obarczać druhnę wydatkami... Confused
no cóż, jeszcze to przemyślę. może uda się wynegocjować rozsądną cenę która byłby w zasięgu naszych możliwości.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_G
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 28 Lut 2009, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my nie mamy takich znajomych, którzy by nam zorganizowali wieczorki... duża część spoza krakowa....
szczerze powiem,że mam wredny charakterek i sama lubię wszystko planować i pilnować oczko
wiemy co lubimy i dlatego sami wymyśliliśmy co będziemy robić.
nasze wieczorki odbędą się 2 tyg. przed ślubem, ze względu na ślub znajomych tydzien później.

kobietki spotykają się u mnie w firmie, robimy imprezę kosmetyczą w stylu Hawaii czyli
- manicure, pedicure, masaże, maski, kąpiele parafinowe dłoni, jakieś makijaże słowem co kto chce najbardziej mieć zrobione
- na rzutniku leci nasz ulubiony film, potem jakiś music oczko
- chodzimy na boso, w wieńcach na szyjach i kwiatkach we włosach oczko co po niektóre w szlafroczkach, popijamy drinki o dźwięcznych nazwach Bananauappa czy Różowa Fala uśmiech wszędzie świeczuszki, ananaski... słowem klimat wakacji, słońca.... Jakieś prezenty, śmieszne opowiadania małżeńskie, coś się zawsze napatoczy.

jak już się wypindrzymy i zrelaksujemy (pewnie po pięciu godzinach eheheh) to ruszamy na miasto do naszych panów.
Panowie wcześniej mają być na gokartach u znajomego, potem jadą do knajpy na bilard, driny i męskie rozmowy. akurat mój M. nie jest za stiptizem także on na pewno nie chce.
Potem wszyscy spotykamy się w knajpie znajomego i będzie karaoke, jako że mamy w naszym gronie kilku zapalonych śpiewaków oczko będą jaja oczko
taka łączona impreza, moim zdaniem, jest fajna bo ja zapraszam panie, M. panów, a potem wszyscy balują w parach i widzimy się potem na weselu uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Sro 4 Mar 2009, 1:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Murphy napisał:
Też nie jestem zwolenniczką rozbieranych imprez. Z dobre 2 lata temu mój luby był na kawalerskim swojego kumpla, świadek zarządził zrzutę po 100zł od osoby. Jak się okazało opłacił młodemu masaż erotyczny, w czasie kiedy reszta ekipy raczyła się w pobliskim barze trunkami....
Nie wyobrażam sobie, aby jakaś obca kobieta dotykała mojego faceta i to w jeszcze taki sposób....
Konkludując, nie lubię takich imprez i nawet nie chodzi tu o kwestię zaufania, pod wpływem alkoholu i znajomych człowiek robi różne rzeczy. Dla jednych może to być nic, a dla mnie jednak to już synonim zdrady:(


zgadzam się w 100% Exclamation Exclamation Exclamation pod tym względem jestem jak drapieżna kocica, obce baby precz od mojego lubego Exclamation Exclamation Exclamation
Bogu dzięki, mój K. robi 'zwykły' wieczór dla kumpli ze straży (czyli wódeczkę Wink ), a zapytany, co by zrobił, gdyby jakiś cholernie usłużny koleś sprowadził mu panienkę w charakterze ostatniego prezentu, odpowiedział, że powiedziałby jej 'sp...' lol lol lol dosadnie, ale przynajmniej wiadomo, na czym stoję/stoimy lol czyli będzie ślub lol
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Sro 4 Mar 2009, 1:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anjas17 napisał:
moj kolega urzadzal kiedys wieczor kawalerski dla swojego przyjaciela, byla zamowiona striptizerka. no i przyszla, jego posadzili na krzesle zaslonili mu oczy i sciagneli opaske jak panienka stala juz gotowa przed nim. na to kawaler wstal i powiedzial do niej ze ma sie ubrac i wyjsc bo jak nie to on wyjdzie i wroci jak juz jej nie bedzie. powiedzial ze nie zyczy sobie takich "prezentow". oddali lasce kase i poszla do domu.
szkoda tylko, ze takich facetow jest pewnie tyle i palcow u rak....


anjas, no właśnie mój jest taki lol lol już z nim miałam takie rozmowy, tak go prowokowałam, a on zawsze ta sama odpowiedź lol oczywiście ja myślę identycznie o sobie i swoim, jeśli będzie, panieńskim Wink Wink
chciałabym do spa lol zobaczę ceny i obliczę moje calculations Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2009, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas pewnie bez szaleństw jakieś wyjście do knajpki, pogaduchy babskie, z kasą nie ma problemu bo każdy płaci za siebie, ja byłam na takich panieńskich i sama taki chce, każdy pewnie jakiś śmieszny prezent przyniesie.
Ale powiem szczerze, że gdyby na ten dzień udało mi się wszystkich mężczyzn z domu wywalić to mogłabym mieć w domu z Mamą, siostrą, najbliższymi kumpelami, winkiem i dobrym filmem i byłabym w 7niebie Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rita131
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2009, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bylam na kilku panieńskich i jak dla mnie domówka jest najlepsza. Dobre kolezanki, miła atmosfera. Pewnie tez zrobię w domu
_________________



Ostatnio zmieniony przez rita131 dnia Pią 17 Kwi 2009, 15:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2009, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tak ostatnio myślałam... i zastanawiam się, czy w ogóle będę miała z kim na moim wieczorze panieńskim się bawić Rolling Eyes kuzynek tu nie mam, masę koleżanek owszem, ale ich na wesele nie zapraszam, a na wieczór panieński miałabym?? w sumie to przychodzą mi jak na razie do głowy 3osoby... ale dużo Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rita131
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2009, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze cos sie wiesza przy wysyłaniu Confused A wracajac do tematu ja bedę zapraszac koleżanki mimo że większośc z nich nie bedzie na weselu. Lista osób na panieńskim nie musi być taka sama jak na weselu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 45, 46, 47  Następny
Strona 8 z 47

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group