Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

POMYSŁ NA WIECZÓR PANIEŃSKI?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 45, 46, 47  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sro 26 Mar 2008, 18:39    Temat postu: POMYSŁ NA WIECZÓR PANIEŃSKI? Odpowiedz z cytatem

Hejka,

Macie jakieś pomysły na ten wieczór? Ja mam 10lat młodszą siostrę, która z nadzieją w głosie spytała czy będzie mogła być na moim wieczorku...
mam zamiar poprosić koleżanki, żeby na początku zorganizowały kręgle lub coś, po nich moja siostra wróci do domu a my będziemy szaleć...

ale nie wiem co chciałabym robić w ten wieczór...
nie mam pomysłu..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Czw 27 Mar 2008, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja pisałam już że marzy mi sie sesja zdjęciowa. nie wiem jak można by było to zorganizować ale co tam-dla chcącego nic trudnego.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Pon 7 Kwi 2008, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dianicho, myślę, że pomysł z kręglami jest świetny! Ja myślałam, że najpierw pójdziemy z koleżankami posiedzieć w jakiejś miłej knajpie, a potem dyskoteka do rana, ale chyba przemyślę pomysł z kręgielnią zamiast knajpki - podoba mi się! Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 7 Kwi 2008, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jeszcze nie wiem czy bd miała wieczór panieński w pełnej krasie.... ale jak bym go miała to zdecydowanie poszłabym się 'urżnąć', mówiąc nieładnie xD taki wieczorek z kilkoma najbliższymi koleżankami i kuzynką lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Wto 8 Kwi 2008, 1:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sie urżnęłam w zeszłym roku w wakacje na swoich 20 urodzinach - raz a pożadnie i już dziękuje... wódce mówie NIE!wykrzyknik dostalismy z bartkiem bo razem obchodzilismy urpdzony - wodke weselna i razem z przyjaciolka sie nia raczylysmy a pozniej pold nia i cala noc zdychalysmy....

a co do kregli z moja mlodsza siostra chyba nie wypala. bo ona jest w irlandii a ja wieczor panieniski chce nie pozniej niz 2tygodnie przed slubem... a watpie by juz wtedy rodzice przylecieli....
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aga_b
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 5
Skąd: New Zealand

PostWysłany: Wto 27 Maj 2008, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja planuje z moimi psiapsiolkami pojsc do salonu spa na jakies masaze wesoły potem kolacyjka i jakies disco wieczorkiem... co wy na to uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
becia
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 352
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto 27 Maj 2008, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy pomysł, tylko kosztowny
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maya
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 55

PostWysłany: Sro 28 Maj 2008, 8:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym chicala karaoke i disco
albo zabrac tesciom klucze do ich dzialki i poleniuchowac w babskim gronie na wsi przez caly weekand -ubostwiam ta wies nic tam nie ma i mozna wszystko -tylko czy to nie za spokojnie jak na ostatni dzien wolnosci uśmiech
swiadek(brat) mojego nazeczonego tez sie smieje ze oni beda brac urlopy bo bedzie wielka feta eeech tego tez sie nei moge pdczekac -znaczy mojego nei ich
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sro 28 Maj 2008, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja nie mam pomyslu na ten wieczor.. przyznam wam ze nie bylam na wieczorze panienskim, takim oficjalnym wieczorze podczas ktorego panna mloda zegnala sie z wolnoscia.. i nie wyobrazam sobie jak mialby moj wygladac...

ale nie chcialabym zeby facet sie rozbieral przede mna.. wolalabym jakos delikatniej spedzic ten czas i spa mi sie spodobalo, ale rzeczywiscie drogie...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Czw 29 Maj 2008, 6:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeszcze nad tym nie myślałam, jeszcze tyle czasu pozostało uśmiech ale nie chciałabym żadnych striptizów, ani upijania się do upadłego ;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 45, 46, 47  Następny
Strona 1 z 47

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group