Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ILE LAT MACIE?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 216, 217, 218  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luna26662
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 59
Skąd: śląsk

PostWysłany: Nie 14 Cze 2009, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze, że kilka osób atakuje stare panny. Cóż, w takim razie powiem wam, że wcale nie czuję się staro. Mam 35 lat, mój przyszły mąż 41 i w tym roku bierzemy ślub uśmiech . i może dobrze że wcześniej żadne z nas nie zdecydowało się zalegalizować w kościele swojego związku. W tym momencie, mimo że wiekowo mocno odstaję od "młodych panien" jestem przeszczęśliwa, że właśnie temu człowiekowi mogę ślubować przed Bogiem.
I jeszcze jedno. Mając 20-27 lat też mi się wydawało że po 30 nic się już człowiekowi nie należy, a w ogóle to po 30 to staruch. Poczekajcie, aż będziecie maiły po 30 zobaczycie że człowiek wcale staro się nie czuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Nie 14 Cze 2009, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty to się nie przejmuj oczko nieważne, że jesteś po 30stce. nie sztuka wyjść za mąż, sztuka wyjść za odpowiednią osobę. jedni tą odpowiednią osobę spotykają wcześniej, inni później. w dzisiejszych czasach nie powinno funkcjonować określenie "stara panna" czy "stary kawaler". poza tym, to nawet zabawne. 20latka jest na ślub za młoda, 30kilku latka - stara Rolling Eyes chore.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
luna26662
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 59
Skąd: śląsk

PostWysłany: Nie 14 Cze 2009, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie przejmuję się tym wcale, dziwią mnie tylko takie opinie. Ale przecież są większe problemy na tym świecie. Ważne żeby być szczęśliwym. Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie 14 Cze 2009, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

luna26662 napisał:
Widze, że kilka osób atakuje stare panny. Cóż, w takim razie powiem wam, że wcale nie czuję się staro. Mam 35 lat, mój przyszły mąż 41 i w tym roku bierzemy ślub uśmiech . i może dobrze że wcześniej żadne z nas nie zdecydowało się zalegalizować w kościele swojego związku. W tym momencie, mimo że wiekowo mocno odstaję od "młodych panien" jestem przeszczęśliwa, że właśnie temu człowiekowi mogę ślubować przed Bogiem.
I jeszcze jedno. Mając 20-27 lat też mi się wydawało że po 30 nic się już człowiekowi nie należy, a w ogóle to po 30 to staruch. Poczekajcie, aż będziecie maiły po 30 zobaczycie że człowiek wcale staro się nie czuje.



No nie tak mocno odstajesz uśmiech Głowa do góry ważne że jesteście szczęśliwi oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Nie 14 Cze 2009, 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazdy ma prawo do szczescia- niezalezie od wieku....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pon 15 Cze 2009, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:
Ty to się nie przejmuj oczko nieważne, że jesteś po 30stce. nie sztuka wyjść za mąż, sztuka wyjść za odpowiednią osobę. jedni tą odpowiednią osobę spotykają wcześniej, inni później. w dzisiejszych czasach nie powinno funkcjonować określenie "stara panna" czy "stary kawaler". poza tym, to nawet zabawne. 20latka jest na ślub za młoda, 30kilku latka - stara Rolling Eyes chore.



Zgadzam się 100% nie ma odpowiedniego wieku na żeniaczke. Ja myśłałam że 20 lat to dobry wiek na żeniaczkę, ale to nie jest teoria której trzeba się trzymać. Chciałam tak jak mama wyjść za mąż w wieku 20 lat i płakałam że nie mam faceta ale potem zrozumiałam, że to były inne czasy a teraz są inne że nawet 30 latka bierze ślub uśmiech a nawet jeszcze starsza... moja siostra ma 27 i dalej panna wtedy to by się nazywała stara panna a teraz to normalne że wiele par czeka na tą odpowiednia chwilę
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Wto 16 Cze 2009, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój chrzestny życzył mi męża na każde urodziny i święta odkąd skończyłam 16 lat. Nei myślcie tylko, że żartował, on robił to zupełnie poważnie Exclamation Przestał, kiedy osiągnęłam "poważny" wiek, czyli 23 lata. Stwierdził, że dla mnie nie ma już nadziei i traktował mnie jak "starą pannę".

Patrząc z perspektywy czasu, wiem że wtedy nie byłam gotowa na tak poważne zobowiązanie jak małżeństwo.

Wniosek stąd taki. Nie ma jakiejś określonej granicy, kiedy jest ten odpowiedni czas na zamążpójście. Ten najwłaściwszy czas dla każdej z nas jest inny. Każda kobieta powinna słuchać w tej kwestii swojego serca.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paula8910
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Maj 2009
Posty: 211
Skąd: K-ce

PostWysłany: Wto 16 Cze 2009, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agbar napisał:
Wniosek stąd taki. Nie ma jakiejś określonej granicy, kiedy jest ten odpowiedni czas na zamążpójście. Ten najwłaściwszy czas dla każdej z nas jest inny. Każda kobieta powinna słuchać w tej kwestii swojego serca.

zgadzam sie z Toba uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 17 Cze 2009, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podoba mi się to stwierdzenie (wniosek) - jestem za uśmiech "ale" (ja zawsze mam jakieś ale lol ) szczególnie u starszego pokolenia nie "wybijecie" tego że 30 latka to stara panna/kawaler. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Sro 17 Cze 2009, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas niedawno sie hajtała parka po 50tce i nikt tego negatywnie niekomentował
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 216, 217, 218  Następny
Strona 98 z 218

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group