Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

paznokcie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 135, 136, 137  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewkamarchewka
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Maj 2009
Posty: 8

PostWysłany: Nie 3 Maj 2009, 13:22    Temat postu: jakie paznokcie zadbane i wyjatkowe Odpowiedz z cytatem

ja za namowa kosmetyczki nałoże na swoje własdne żel z biala koncówka i na tym kwiatki z akrylu takie trójwymiarowe zaplace 80zł wiec nie majatek a chodze do salonu ambra na malince ( za makijaz probny ze slubnym bora 90zł wiec nie majatekl)
_________________
ewkaa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Sro 6 Maj 2009, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi wczoraj koleżanka zrobiła żelowe pazury uśmiech To taka próba przed ślubem. Uwielbiam długie, więc jak na razie czuję się super uśmiech zapłaciłam 40zł uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prada
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 564

PostWysłany: Sro 6 Maj 2009, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od 2 lat noszę żelowo-akrylowe pazurki, długie french. Pracuje, prowadzę dom i jestem zadowolona, uzupełniam co 4 tygodnie. Uprawiam sporty, nie przeszkadzają mi. Założyłam je choć miałam swoje zawsze mocne i długie z czystej wygody. Nie pękają jak uderzę (zawsze uderzę w ścianę lub drzwi) i nie muszę malować co kilka dni. A, że mam czasu mało i nie lubię malować paznokci to mam spokój, a french zawsze wygląda schludnie, czysto i zdrowo.

Na ślub zrobię też french ale poproszę aby na serdecznych paluszkach i kciuku zrobiła mi chabrowe 2-3 kreski nieregularne..takie jak roślinki w akwarium podobne do literki "S- esy-floresy oczko " do sukienki w sam raz będzie oczko

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda80
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Sro 6 Maj 2009, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak pazury to tylko swoje Very Happy jakoś do tipsów nie mogę się przekonać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Sro 6 Maj 2009, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magda, ja zawsze miałam swoje. Długie i mocne. A od wczoraj cieszę się jak dziecko uśmiech Jestem w szoku, że z niczym mi nie przeszkadzają. A tak się bałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Sro 6 Maj 2009, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to będzie Panna Młoda z pazurkiem Twisted Evil Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 7 Maj 2009, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też tylko swoje, po co je "niszczyć", ja tylko "na ratunek" korzystam z tpisów np. na jeden złamany paznokieć - moja znajoma robi z niego "naturalny" pasujący do moich - miałam taką sytuacje raz czy dwa razy i wiecie, że po pół roku dopiero "doszedł" do siebie mój paznokieć, po tej "klejance" - sztucznym, żelowym mówie NIE! Ale przyznam - żelowe naprawde bardzo ładnie wyglądają - PRAWIE jak naturalne, ale po co niszczyć swoje, jesli się ma długie i mocne Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Sro 13 Maj 2009, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, trochę jestem rozczarowana żelami smutny a właściwie tym, że moje pazury tak szybko rosną. Po tygodniu od założenia mam już braki i widać mój paznokieć. Musiałabym już chyba uzupełnić żel. Poczekam chyba aż mi zejdzie do końca sztuczny pazur i założę je dopiero kilka dni przed ślubem. Bo bez sensu uzupełniać co 2 tygodnie - z torbami bym poszła uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prada
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 564

PostWysłany: Sro 13 Maj 2009, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uzupełniam co 3-4 tygodnie. Ta Pani, do której chodzę robi super, poprzednia też mi robiła tak, że po kilku/nastu dniach już było widać odrost.
A teraz się wycwaniłam i kupi łam sobie frezarkę do pazurków, sama czyszczę je od spodu. Ścieram z góry jak jest odrost i poleruję i maluję na inny kolor. I tak przedłużam następną wizytę o kolejne 2 week oczko
_________________


Mężczyzna mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Sro 13 Maj 2009, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jutro zrobię sobie pazurki. Znajoma ma przyjść uśmiech Mam nadzieję, że wyjda piekne oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 135, 136, 137  Następny
Strona 12 z 137

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group