Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Makijaż airbrush (natryskowy)
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
justyna-wrobel
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Kwi 2012
Posty: 8
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie 22 Kwi 2012, 1:33    Temat postu: Makijaż airbrush (natryskowy) Odpowiedz z cytatem

Chciałabym sie dowiedzieć czy miałyście styczność z makijażem airbrush? Jeśli tak to jak wrażenia ? Wiem, że ta technika odnośnie makijażu nie jest zbyt znana w Polsce... Od niedawna stosuję tą technikę i jestem zachwycona - szczerze mówiąc nie chcę wracać do malowania klasycznego ;D

Zapraszam do dyskusji!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Nie 22 Kwi 2012, 8:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Że malujesz tak możemy przeczytać na stronie.. Mam nadzieję, że temat ma naprawdę o wyrażaniu opinii o technice.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Nie 22 Kwi 2012, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziwne ze osoba malująca taki temat zakłada ;p
_________________
MAKIJAŻ ŚLUBNY ŚLĄSK!wykrzyknik www.matleena.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Nie 22 Kwi 2012, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja w sumie nie mam nic przeciwko, sama kiedyś myślałam by zacząć.

No ale po 1 jest to technika droższa - Polki często narzekają jak mają zapłacić 100 zł za jakiś makijaż, a co dopiero jakby za ten sam inną metodą miały zapłacić 2 razy tyle... poza tym jakoś klasyka mi wystarcza uśmiech
Airbrush fajnie by sie przydał tylko do rozprowadzania podkładów... ale na powiekach i tak trzeba sobie pomagać pędzelkami..
_________________
MAKIJAŻ ŚLUBNY ŚLĄSK!wykrzyknik www.matleena.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
justyna-wrobel
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Kwi 2012
Posty: 8
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie 22 Kwi 2012, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu dziwne, ze zakładam ten temat? Równie dobrze mogłam go zamieścić jakiś czas temu zaraz po tym jak poznałam technikę, ale jeszcze jej tak dobrze nie znałam i nie poznałam kruczków... ale wtedy nie miałabym dużo powiedzenia na ten temat..

O tym makijażu wiedzą głównie profesjonaliści, dobrze, żeby w Polsce kobiety z poza "branży" dowiedziały się, że jest inny rodzaj makijażu. Moim celem nie jest reklamowanie jakiejś firmy czy siebie, nie chcę tym postem wyspamować mojej strony czy pozycjonować linków.

Jeśli jest to w jakiś sposób niewłaściwe mogę usunąć te posty - w takim razie proszę o sygnał od moderatora.

Chciałabym "rozpuścić wici", bo moim zdaniem dobrze wiedzieć, że jest coś innego w technice makijażuuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Nie 22 Kwi 2012, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A na czym to w ogóle polega;)? osobiście pierwszy raz się z taką nazwą zetknęłam. uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justyna-wrobel
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Kwi 2012
Posty: 8
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 23 Kwi 2012, 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polega to na tym, że specjalnie do tego przeznaczone kosmetyki w postaci płynnej są aplikowane aerografem http://pl.wikipedia.org/wiki/Aerograf za pomocą sprężonego powietrza. Tworzy się mgiełka, króra bardzo dokładnie i równomiernie pokrywa skórę.


Zanim przetestowałam kosmetyki, które aktualnie używam do airbrush, też odnosiłam się sceptycznie do tej techniki, tak samo jak Matleena. Firmy dostępne w Polsce nie zachwycają... Więc też uważałam że to tylko taki gadżecik (czytaj: pretekst, żeby podnieść ceny).
Do czasu aż poznałam pewną wizażystkę, która siedziała jakiś czas w USA i tam właśnie malowała airbrush. Pokazała mi swoje kosmetyki, przetestowałam je i wierzyć mi się nie chciało że tak może wyglądać podkład na twarzy.

Na razie nie eksperymentuję z dmuchaniem koło oczu więc skupiam się na podkładach, modelowaniu twarzy, brązerach, różach i rozświetlaczach do airbrush.

Czym się różni podkład airbrush od klasycznego? Na twarz nakładamy tylko bazę i podkład lub nawet sam podkład. Tylko w wyjątkowych sytuacjach, gdzie cera się przetłuszcza - nakładamy puder. Kosmetyk po zastygnięciu jest matowy. Nie "migruje" na twarzy, nie zbiera się w zmarszczkach - po wyschnięciu elastycznie pracuje na twarzy. Nie trzeba aplikować żadnych utrwalaczy. Wszystko się świetnie trzyma przez długi czas, zarówno podkład jak i np róże. W sumie żeby idealnie pokryć twarz zużywa się kilka kropel kosmetyków. Dzięki temu kompletnie nie czuć że ma się na twarzy kosmetyk.

Jak dla mnie same plusy (no , może poza ciężarem spręzarki, którą muszę ze sobą nosić)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Wto 24 Kwi 2012, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brzmi całkiem zachęcająco. Ale ciekawe ile mniej więcej taka przyjemność kosztuje.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cinnamonnek
maniak
maniak


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1536

PostWysłany: Pią 27 Kwi 2012, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juliette napisał:
Brzmi całkiem zachęcająco. Ale ciekawe ile mniej więcej taka przyjemność kosztuje.


Do 500 - 700 zł, zależy od miejsca oraz od makijażystki Smile.
_________________
Ciekawość zabiła kota, satysfakcja przywiodła go z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Sob 28 Kwi 2012, 6:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no u nas w katowicach sie spotkałam z 350 zł za mejkap;)
_________________
MAKIJAŻ ŚLUBNY ŚLĄSK!wykrzyknik www.matleena.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group