Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

makijaż ślubny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 126, 127, 128  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PrettyBride
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 22

PostWysłany: Sob 6 Cze 2009, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heyka dziewczyny ja jestem makijazystka z bydgoszczy i sztuczne rzesy sa czesto elementem makijazu ktory wykonuje sa poprostu super natychmiastowo poprawiaja wyglad oka a co za tym idzie calego makijazu!! No i polecam wlasnie pojedyncze kepki sa praktyczniejsze i daja bardziej naturalny efekt uśmiech a co do makijazu pod okulary to zalezy od tego jakie szkla sie nosi i pod tym wzgledem sie dobiera kolorystyke makijazu!wykrzyknik Polecam siebie jesli jestescie z bydgoszczy i chcecie fajny makijaz to zapraszam:))
_________________
Optymistyczna sliczna wizazystka:))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Adzia
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 26

PostWysłany: Sob 6 Cze 2009, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mozesz cos blizej podpowiedziec o kolorystyce makijazu pod szkla okularowe - ja nosze minusy - szkla z antyrefleksem (mienia sie lekko zielonkawo) oczy piwne Very Happy bylabym wdzieczna.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PrettyBride
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 22

PostWysłany: Sob 6 Cze 2009, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwzgledniajac twoje wytyczne to polecilabym ci makijaz w dwojakiej kolorystyce. Pierwszy w brazach i zlotach co fajnie powieksza oko oraz nadaje mu wyrazu a drugi to kolorystyka w tak zwanej zgnilej i butelkowej zieleni!wykrzyknikwykrzyknik Wiem bo sama wyprobowalam na klientkach a mam doswiadczenie w malowaniu klientek w okularach;) naprawde swietmie to wyglada tylko musi byc naprawde dobrze i profesjonalnie wykonany aby kolory ladnie przechodzily sie na wzajem tak zwane cieniowanie.
_________________
Optymistyczna sliczna wizazystka:))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Angunn
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Nie 7 Cze 2009, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie do PrettyBride, jakiej firmy rzęsy polecasz, gdzie można je kupić? Zamierzam sama na próbę dokleić sobie kilka kępek, zobaczę, czy oko będzie wyglądała naturalnie aczkolwiek wyraziście oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PrettyBride
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 22

PostWysłany: Nie 7 Cze 2009, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiscie polecam kepki rzes firmy ARTDECO sa switne sama je stosuje mozna je dostac w dobtych sklepach z kosmetykami jak i na allegro kosztuja kolo 20 zl:)
_________________
Optymistyczna sliczna wizazystka:))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anna W
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 242
Skąd: Oslo

PostWysłany: Wto 9 Cze 2009, 13:28    Temat postu: Czyli jednak Odpowiedz z cytatem

Czyli jednak wiekszosc z was robi makijaz samemu? Ja tez sama nie wiem...
_________________
Małżeństwo to przecież taki piekny stan... to sztuka życia ze sobą już do końca:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotka
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 14
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 10 Cze 2009, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aseret napisał:
najpierw makijaż, a potem fryzura? Czy odwrotnie? Bo nie wiem jak się umawiać z fryzjerem lol... Ale chyba najpierw makijaż, co? uśmiech


Najpierw lepiej jest zrobić fryzurę. Przy myciu włosów u fryzjera makijaż może się rozmazać a malowanie się z ułożonymi już włosami nie powinno być problemem:-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lady87
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 262
Skąd: w sercu hard core w glowie meksyk:P

PostWysłany: Czw 11 Cze 2009, 7:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam pytanie czy makijaż ślubny jest w stanie 'ukryć' lekki trądzik? Bo mam problemy z cerą
_________________
Mój synek Eryk przyszedł na świat 14-02-2012r. <3

Razem od 14-02-2004r.
My jako małżeństwo od 25-07-2009r.


Aniołki
[*]08-10-2009 8tc
[*], 24-09-2010 5tc
[*] 12-2010 6tc
[/I]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PrettyBride
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 22

PostWysłany: Czw 11 Cze 2009, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heyka jasne ze staranny i odpowiedni makijaz potrefi ukryc wszelkie niedoskonalosci twarzy rowniez tradzik wiem cos o tym bo od 3 lat zajmuje sie makijazami slubnymi i nie tylko wiec stosuje 4 fazowe korektory ktore po odpowiednim polaczeniu stanowia idealny kamuflaz jednoczesnie nie powodujac efektu maski uśmiech takze jak co zapraszam do mnie. Jak macie jakies pytanka to piszcie . Pozdrawiam:)
_________________
Optymistyczna sliczna wizazystka:))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PrettyBride
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 22

PostWysłany: Czw 11 Cze 2009, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha a cio do kolejnosci fryzjer czy makijaz to OCZYWISCIE pierwszy jest fryzjer:) dopiero potem klientka przychodzi na makijaz to kolejnosc od dawien dawna stosowana praktyczna i sprawdzona. Dopiero po fryzjerce gdy juz sa ulozone wlosy gdy wykona sie makijaz nadaje to calkowitej oprawy dla panny mlodej wtedy widac dopiero efekt:) Pozdrawiam.
_________________
Optymistyczna sliczna wizazystka:))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 126, 127, 128  Następny
Strona 9 z 128

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group