Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

makijaż ślubny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 126, 127, 128  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PrettyBride
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 22

PostWysłany: Wto 14 Kwi 2009, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heyka co do makijazu to tez pomaluje sie sama uśmiech ale tylko z racji tego ze jestem makijazystka i w tej kwestii tylko sobie ufam choc pewnie bedzie mi trudniej bo beda mi sie rece trzasc.Hhehe ale jak co to polecam siebie zrobie swietny profesjonalny makijazyk. pozdrawiam.
_________________
Optymistyczna sliczna wizazystka:))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
AnnDo
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Kwi 2009
Posty: 12
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie 19 Kwi 2009, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Długo się właśnie nad tym tematem zastanawiałam. Ale na ten dzień przydałby się naprawdę trwały makijaż, delikatny ale trwały. Sama chyba tak trwałego nie zrobię, więc postanowiłam oddać w ręce profesjonalistki/ty. Przy okazji czy znacie Dziewczyny jakąś godną polecenia wizażystkę w Krakowie Question
_________________



Nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ewkamarchewka
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Maj 2009
Posty: 8

PostWysłany: Nie 3 Maj 2009, 13:20    Temat postu: makiż samemu nie dziekuje Odpowiedz z cytatem

ja mam makijaz w pakiecie z paznokciami i fryzura wiec wyszło taniej moja kosmetyczka za makijaz próny wraz ze slubnym bierze 90zł wiec mniej niz niekórzy za sam makijaż i warto miałam juz probny wygladam jak nowo narodzona zwalaszcza ze bylam tez na zabiegu i mam krem z tonikiem ale sam makijaz niesamowicie mi sie trzymał ten próbny była opkoło 12 a wróciłam do domu po 23 i wciaz mialam makijaz na powiekach szok co nie? nie wiem co zrobiła ale naprawde dobra jest Dla 9 dych nie warto sie scierac szczególnie za makijaż i czesanie robia razem wiec i naczasie sie zaoszczedza. Polecam AMBRA salon urody na malince
_________________
ewkaa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Nie 3 Maj 2009, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja nie wiem co wykombinować z makijażem. nie wiem jakich kolorów użyć. jestem chłodną brunetką o brązowych oczach a moja suknia jest w kolorze ecru. jakieś propozycje co do makijażu?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnnDo
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Kwi 2009
Posty: 12
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie 3 Maj 2009, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewkamarchewka a czy ten salon kosmetyczny AMBRA to w krakowie jest Question Bo z google wiem, ze jest jeszcze salon o takiej nazwie w opolu i legionowie Question W krakowie też znalazła, ale nie wiem czy akurat ten polecasz ?
magdaberbec wszystko zależy od Twoich upodobań i w jakich kolorach dobrze się czujesz. Do koloru sukni na pewno pasują ciepłe odcienie, jeśli chodzi o Twój kolor włosów i oczu to polecałabym troszkę mocniejszy makijaż (jeśli Twoja cera nie jest taka jak moja, czyli że w ostrym makijażu jest ci ładnie, ale po kilku godzinach wyglądasz na zmęczoną, nawet jeśli faktycznie zmęczona nie jesteś). Odcienie złota, brązu, beżów na pewno ładnie by się komponowały. Odradzam róż na policzkach przy Twoim typie urody natomiast puder brązujący z drobinkami złota naniesiony tak jak róż na kości policzkowe pięknie wymodeluje twarz i rozświetli.
To takie moje propozycje uśmiech
_________________



Nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ciola
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 69
Skąd: gdańsk

PostWysłany: Sro 13 Maj 2009, 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw fryzura potem makijażuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Your_princess
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 781
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 5 Cze 2009, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczynki a co powiecie o sztucznych rzęsach na ślub?
Kuzynka miała i wyglądała ślicznie...
A kiedy ja zapytałam kosmetyczki (gdy umawiałam się na makijaż próbny) że chciałabym mieć sztuczne rzęsy, to mi odpowiedziała tak : "eee na dzien slubu... będzie wyglądać sztucznie..." - odradziła mi.
A ja bym właśnie chciała... i wcale nie wygląda sztucznie jak zrobi to profesjonalistka...
_________________
Jesteśmy małżeństwem od dnia 27.06.2009r.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adzia
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 26

PostWysłany: Pią 5 Cze 2009, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam zamiar sobie doczepic kepki rzes Very Happy powinno byc wtedy bardziej naturalnie. Poza tym ide do slubu w okularach, a szkla zmniejszaja oko, wiec dluzsze i gesciejsze rzesy jak znalazl Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angunn
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią 5 Cze 2009, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też o tym myślałam, muszę o to spytać moją makijażystkę uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 5 Cze 2009, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też o tym myślałam i już wspominałam o tym na forum.

też chodzę w okularach ale na ślub kupię soczewki.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 126, 127, 128  Następny
Strona 8 z 128

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group