Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

makijaż ślubny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 126, 127, 128  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Weronika
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 95

PostWysłany: Czw 22 Sty 2009, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja idę do kupeli która pracuje w tej branży. uśmiech Makijaż próbny będę miała tydzień przed ślubem. Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justyna221982
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 2

PostWysłany: Pią 23 Sty 2009, 20:49    Temat postu: Re: makijaż ślubny Odpowiedz z cytatem

czy możecie mi polecić jakąs dobrą, sprawdzoną fryzjerkę i ko9smetyczkę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justyna221982
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 2

PostWysłany: Pią 23 Sty 2009, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

popieram.. zresztą za mąż wychodzi się tylko raz w życiu, więc na czym tu oszczędzać... tego dnia chce się wyglądać poprostu wyjątkowo i dlatego ja też oddam się w ręce profesjonalistki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bibi
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 8
Skąd: wawka

PostWysłany: Sob 24 Sty 2009, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lotta napisał:
A ja nie ufam makijażystkom.
Nie chcę wyglądać jak sztuczna Barbie (po ślubie kuzynki mam traumę oczko ), wolę sama zrobić sobie makijaż, będzie taki jaki chcę - delikatny, a nie że nie będzie mnie spod niego widać oczko


Wszystko zależy od tego jak dana osoba maluje. Moim zdaniem pewne rzeczy można dogadać przed makijażem, a podczas malowania tez mam kontrole ni widzisz co ci nakłada na twarz i w jakich ilościach i zawsze można zareagować. Moim zdaniem duzy plus robienia makijazu u profesjonalisty to to, ze w większości posiadają oni profesjonalne kosmetyki mam na myśli wszelkie utrwalacze, dobre podkłady itd. Ja na codzien nie potrzebuje takiego super trwałego podkladu a na slubie chciałabym miec pewnosc że wszystko trzyma sie nalezycie Very Happy . Zamiast kupować kosmetyki które użyję prawdopodobnie jeden raz wole wydac na wizażystkę Wink Oczywiście bez próby sie nie obędzie lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angunn
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bibi masz rację, przekonałam się, że profesjonalny makijaż jest zupełnie inny od tradycyjnego. Miałam taki na ślubie mojego brata i zdecydowanie ładnie się trzymał do wieczora, nie musiałam nanosić żadnych poprawek, tylko przypudrować nos i domalować usta Very Happy . Sama baza pod taki makijać kosztuje ok.200 zł i bez sensu kupować całą resztę(cienie, podkład). A te bazy z silikonem, które można kupić w drogeriach wcale nie są takie trwałe, szczególnie, jak się jest posiadaczką tłustej cery...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zaklina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 711
Skąd: Jastrzebie Zdrój

PostWysłany: Wto 17 Lut 2009, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja makijaż robię u kosmetyczki uśmiech wynosi mnie ta przyjemność 40 zł uśmiech jakoś nie ufam sobie uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PrettyBride
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 22

PostWysłany: Sro 18 Lut 2009, 17:05    Temat postu: Heyka Jestem wizazystka i tanio wykonam makijaz slubny:)) Odpowiedz z cytatem

Very Happy http://www.favore.pl/74300_specjalistyczny-makijaz-slubny-bydgoszcz-kujawsko-pomorskie.html

To moja stronka wchodzcie i zapoznajcie sie z moja oferta:)) POLECAM wykrzyknikwykrzyknik
_________________
Optymistyczna sliczna wizazystka:))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gosiaczek29lat
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lut 2009
Posty: 6
Skąd: Żarnowo/Szczecin/Stavanger

PostWysłany: Pon 16 Mar 2009, 19:04    Temat postu: Jaki makijaż? Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny doradzcie, jaki makijaż bedzie mi najlepiej pasował do białej sukni z bordową różą?Bede miała również kapelusz:) wiązanke ślubną też chce mieć z bordowych róż...Byłam u makijażystki na próbnym makijażu i pomalowała mi powieki na fioletowo..twierdziła,że to bedzie pasowało,ale mi sie jakos to wszystko gryzie..;)może mi cos doradzicie?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PrettyBride
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 22

PostWysłany: Pon 16 Mar 2009, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heyka ja rowniez zajmuje sie profesjonalnie makijazem slubnym i powiem ci szczerze ze fioletowy kolor cieni i bordowe dodatki to kiepski pomysl masz racje za bardzo bedzie sie gryzlo!! Poprostu za duzo tego koloru. Ja proponowalabym bardziej makijaz w kolorach ziemi brazy delikatnie rozswietlone zlotem takie ciemniejsze oko swietnie bedzie wspolgrac z kapeluszem doda calosci romantyzmu i wyrazistosci a i nie bedzie kontrastowalo z bordowymi wstawkami:)) Jakby co to polecam sie i zapraszam na makijaz!wykrzyknik
_________________
Optymistyczna sliczna wizazystka:))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gosiaczek29lat
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lut 2009
Posty: 6
Skąd: Żarnowo/Szczecin/Stavanger

PostWysłany: Pon 16 Mar 2009, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuje za porade:) a moge wiedziec skąd jestes?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 126, 127, 128  Następny
Strona 6 z 128

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group